Sevgiliye Pratik El Emeği Hediyeler

Kendin yap sevgiliye pratik el emeği hediyeler sevgilisine el yapımı manevi değeri olan ve baktıkça içini ısıtacak hediyeler yapmak isteyen kişiler içindir.

sevgiliye el yapımı hediyeler
Kendin yap sevgiliye pratik el emeği hediyeler sevgilisine el yapımı manevi değeri olan ve baktıkça içini ısıtacak hediyeler yapmak isteyen kişiler içindir. Çok sayıda kendin yap hediye fikri bulunmaktadır. Küpe, kolye gibi aksesuarlar, vazo ya da dekoratif yastık kılıfları gibi ev aksesuarları, kişisel bakım ürünleri gibi pek çok şeyi evdeki imkânlarla hazırlayabilmek mümkündür. Genelde özel günler yaklaştığında hediye alışverişi yapmak oldukça zor bir hale gelir. Fakat el yapımı bir hediye fikirleri kısa sürede pratik bir şekilde hazırlanabilen pek çok fikri içerir. 

Hediyeye emek ve zaman harcamanız her zaman hediyeyi paha biçilmez yapacaktır. El yapımı hediyeler en az hazır ürünler kadar kullanışlıdır. Bununla birlikte istenilen kalitede malzeme de kullanabilirsiniz. Bu sayede piyasadaki ürünlere aşırı harcamalar yapmanız da önlenmiş olacaktır. 

Aşağıda sevgilinize hazırlayabileceğiniz el yapımı hediye fikirlerinin bir listesini hazırladık. Yaratıcılığınızı konuşturup bu listenin dışına çıkabilir ya da fikirleri geliştirebilirsiniz. Fakat fikri olmayan kişiler için bu liste fikir oluşturmak açısından da oldukça faydalı olacaktır. 

Anı Tablosu

sevgiliye el yapımı hediyeler
Fotoğraflar anıları ölümsüzleştiren harika parçalardır. Bu sebeple kendin yap sevgiliye pratik el emeği hediyeler listesinde fotoğraflar ile hazırlanabilen hediye fikirlerinden de bahsetmek gerekir. Sevgilinizle geçirdiğiniz maziye ışık tutacak somut varlıkların en başında fotoğraflar gelir. Anı tablosu da bu anılarınız ile hazırlanabilecek hem dekoratif, hem de anlamlı bir hediye olacaktır. 

Sevgilinize etkileyici ve şaşırtıcı bir el yapımı hediye vermek istiyorsanız, ahşap çerçeve ile bir albüm oluşturmak harika olacaktır. Eskitilmiş ahşap çerçeve kullanabilirsiniz. Bu çerçeve içerisine her iki yandan ipler geçirin. Daha sonra ise bu iplere yine ahşap mandallarla fotoğraflarınızı tutturun. Bu hediye karşısında sevgiliniz duygu dolu anlar yaşayacaktır. 
anı çerçevesi
Yakın bir zamana yetişmesi gereken kendin yap sevgiliye pratik el emeği hediyeler için fotoğraflar hayat kurtarıcı öneme sahiptir. Yalnız bahsedildiği gibi değil, pek çok yaratıcı fikir içerisinde fotoğrafları kullanmak mümkündür. Sevdiğiniz için bir anı köşesi, hediye kutusu içerisinde nostaljik polaroid fotoğraflar da fotoğraf fikirlerine alternatif oluşturacaktır.

Dekoratif Yastık Kılıfları

sevgiliye el yapımı hediyeler
Akşamın saatlerini en güzel şekilde geçirmemizi sağlayan eşyalar, kanepenin üzerine koyduğumuz yumuşak yastıklardır. Kadınların günümüzde özellikle indirim dönemlerinde hiç kaçırmadığı ürünlerden biri de aynı zamanda dekoratif yastık kılıflarıdır. Kendin yap sevgiliye pratik el emeği hediyeler içinde yastık kılıfı yapımı hem çok keyifli hem de çok kullanışlı bir hediye olacaktır. 

Hediye kılıfı tasarımı için düz beyaz ya da krem rengi yastık kılıflarını kullanmak daha iyi olacaktır. Yastık kılıflarını pamuklu, ipekli ya da keten şeklinde seçebilirsiniz. Seçtiğiniz bu yastık kılıflarının üzerine tekstil kalemleri ile birlikte harika tasarımlar oluşturabilirsiniz. 
sevgiliye el yapımı hediyeler
Bu noktada hazır şablonları kullanmanız daha düzgün ve doğru hatlar çizebilmenizi kolaylaştıracaktır. Kumaş boyama ile harika işler ortaya çıkarmak mümkündür. Hem de oldukça kolaydır ve yeni başlayan biri bile kolaylıkla güzel tasarımlar yapabilir. Yastık kılıfı boyandıktan sonra buharsız ütü ile ütülendiğinde, daha sonradan 60 dereceye kadar yıkansa dahi bozulmayacaktır. 

Mutlu Kavanoz

sevgiliye el yapımı hediyeler
Sevgilinize verilebilecek belki de en iyi hediye onun yanında olduğunu hissettirmenizdir. Bazen arada mesafeler dahi olsa o kendini moral olarak düşük hissettiğinde, ona moral, motivasyon vermek sevginin doğasında vardır. Bu sebeple kendin yap sevgiliye pratik el emeği hediyeler arasında sevdiğinizi mutlu edecek bir kavanoz yapımını da anlatmak gerektiğini düşündük. Bu fikir ile sevgilinizin modunu düşüren herhangi bir durum karşısında içerisinden çekeceği herhangi bir not ya da anı, onu duygulandırıp tekrar yüzünü güldürecektir. 

Bu kavanozu doldurmak için yalnızca düz yazılar değil pek çok fikir bulunmaktadır. Kendinizin ya da çocuklarınızın fotoğraflarını, gazeteden çizgi romanları, sakız falları ya da onu mutlu edecek ne olursa ekleyebilirsiniz. 

Fikir bulmakta zorlanırsanız aşağıdaki listeyi de göz önünde bulundurabilirsiniz:

** “Seni seviyorum çünkü …” yazıları,

** Çizgi romanlar,

** Eşiniz/ sevgiliniz inançlı ise ayetler,

** İlham ve motivasyon veren alıntılar,

** Ailenizi ya da sizi içeren küçük kâğıtlara basılmış fotoğraflar,

** Sevdiği diğer kişilerden notlar,

** Şakalar

** Favori anılar, tatiller, vb.

** Aşk notları

Terlik Hediye Paketi

sevgiliye el yapımı hediyeler
Kendin yap sevgiliye pratik el emeği hediyeler arasında belki de en seveceğiniz, yumuşacık bir fikir de terlik hediyesidir. Bu hediyede düşündüğünüz gibi bir terlik yapmayacaksınız. Terlik yapmanın pratik bir tarafı muhtemelen yoktur. Bu hediye fikrinde beğendiğiniz ve yeni aldığınız yumuşacık bir terliği başkasına hediye etmeden önce içlerini başka küçük hediyeler ile dolduruyorsunuz. İçlerine aşağıdaki gibi küçük hediyeler sıkıştırabilirsiniz:

** Dudak kremi

** Tırnak cilası

** Çikolata

** Rahatlatıcı bir yüz maskesi

** Sevgilinizin sevdiği bir mağazadan hediye kartı

Bu hediye ile sevgilinize hem sıcacık bir terlik hediye etmiş olmayacak, içinde çok seveceği birçok ürünü de hediye etmiş olacaksınız. Bu hediyeleri terliklerin içerisine sıkıştırdıktan sonra, en sonunda sevimli bir kurdele ile terlikleri birleştirmek güzel bir dokunuş olacaktır. 

Doğal Sabunlar

sevgiliye el yapımı hediyeler
Kendin yap sevgiliye pratik el emeği hediyeler yapmak isteyen kişiler için doğal kişisel bakım ürünleri hazırlamak harika bir seçenek olacaktır. Doğal bakım ürünlerini hem kadınlar hem erkekler oldukça severek kullanırlar. Kadınlar için kremler, maskeler, doğal yağlar yapılabilirken, erkekler için de genelde saç – sakal serumları kullanışlı olacaktır. Aşağıda doğal ve dekoratif sabun için gereken adımlardan bahsettik. 

Gerekli malzemeler ve diğer gereçler:


** 15 gr kostik soda(Tehlikeli bir maddedir cildinize temas etmemelidir. Temizlik ürünlerinin satıldığı yerlerden“sabun yapımı için” isteyip satın alabilirsiniz.)

** 120 ml zeytinyağı

** 10 ml lavanta yağı

** 30 ml saf su

** Lavanta yağı

** Eldiven

** El blenderı

** Sabunlara şekil vermek için kullanacağınız kalıplar

** Koruyucu Gözlük

** Tahta kaşık

** Tencere

** Cam kâse

En kullanışlı ve sevilen Kendin yap sevgiliye pratik el emeği hediyeler arasında bulunan bu doğal sabunlar hem cildinize hem de gözünüze hitap edecektir. Tehlikeli maddelerden dolayı açık bir ortamda hazırlamanızı tavsiye ederiz. Koruyucu gözlük ve eldiven geçirin. 

Cam kâseyi alıp içerisine sodayı koyun. Üzerine saf su koyup karıştırın. Etrafa sıçratmamaya dikkat ederken malzemeleri birbirine iyice karıştırın. Daha sonra ise boş tencere içerisinde zeytinyağını ocağa alın. 40 dereceye kadar yağı ısıttıktan sonra kostik sodalı karışımı ekleyip blender ile karıştırın. Karışım jel bir kıvam alacaktır. Bu jel kıvamı aldığında içine lavanta yağı ve kuru lavanta çiçeğini ekleyin. Kalıplara dökmeden önce biraz lavanta çiçeğini bu kalıplara ekleyin ve karışımı kalıplara aktarın. Son olarak üzerine de lavanta çiçekleri ekleyebilirsiniz. 

Hiç hareket ettirmeden bir gün boyunca bekletin ve nemsiz bir ortamda bir ile iki ay bu şekilde muhafaza etmeniz iyi olacaktır. Kendin yap sevgiliye pratik el emeği hediyeler arasında harika bir alternatif olan doğal sabunlun tarifini, lavanta yağı ve lavanta yaprakları ile verdik fakat bu tarifi istenilen malzemeler ile uygulayabilirsiniz. 

COMMENTS

Ad

3d el yapımı resim çerçevesi,1,ağır abi sözleri,1,anlamlı aşk sözleri,1,anlamlı sözler,1,anne,1,anne temalı şiirler,1,anneler günü hediyeleri,1,anneler günü hediyesi,4,anneler günü mesajları,1,anneler günü sürprizleri,1,anneler günü şiir örnekleri,1,anneler günü şiirleri,1,anneye güzel sözler,1,anneye hediye,7,anneye sürpriz,1,arkadaşa doğum günü hediyesi,3,arkadaşa doğum günü mesajları,1,arkadaşa doğum günü sözleri,1,arkadaşa hediye,3,arkadaşa yılbaşı hediyesi,1,arkadaşla ilgili güzel sözler,1,arkadaşlık sözleri,1,asker sevgiliye doğum günü hediyesi,2,asker sevgiliye hediye,1,askere hediye,1,aslan burcu,2,aslan burcu erkeğe hediye,1,aslan burcu erkeğe ne hediye alınır,1,aslan burcu kadına hediye,1,aslan burcu kadına ne hediye alınır,1,aşk konservesi,1,aşk sözleri,1,aynı gün kargo hediye,1,aynı gün teslim hediye,1,baba olma hediyeleri,1,babalar günü,1,babalar günü hediyeleri,1,babalar günü hediyesi,2,babalar günü mesajı,1,babalar günü mesajı kısa,1,babalar günü mesajları,2,babaya el yapımı hediye,1,babaya güzel sözler,1,babaya hediye,6,babaya hediye notları,1,başak burcu,1,başak burcu erkeğe hediye,1,başak burcu erkeğe ne hediye alınır,1,bayan kolye,3,bayan öğretmene hediye,4,bayan sevgiliye hediye,8,bayan sevgiliye sevgililer günü mesajları,1,bayana hediye,24,bayana yılbaşı hediyesi,1,bebek,1,bebek görme hediyesi,1,bebek hediyesi,1,bebekler için hediye,1,bebeklere hediye,1,beden eğitimi öğretmenine hediye,1,beden öğretmenine hediye,1,boğa burcu,2,boğa burcu erkeğe hediye,1,boğa burcu erkeğe ne hediye alınır,1,boğa burcu kadınına hediye,1,burçlara göre hediye,5,cuma kutlama mesajları,1,cuma mesajları,1,çalışan erkeklere hediye,1,çift saatleri,1,çim adam nasıl yapılır,1,çocuklara hediye,1,damar sözler,1,diy,19,dogumgunu,3,doğum günü hediyesi,10,doğum günü mesajları,2,doğum günü pasta modelleri,1,doğum günü pastası nasıl yapılır,1,doğum günü sürprizleri,1,edebiyat öğretmenine hediye,1,el emeği hediyeler,4,el emeği yılbaşı hediyeleri,1,el emeği yılbaşı hediyesi,1,el emeği yılbaşı süsleri,1,el yapımı,3,el yapımı ampul,1,el yapımı babalar günü hediyesi,1,el yapımı bayan çanta,1,el yapımı çim adam,1,El Yapımı Doğum Günü Pastaları,1,el yapımı ev hediyeleri,1,el yapımı explosion box,1,el yapımı hediye,30,el yapımı hediyeler,24,el yapımı kar küresi,2,el yapımı kitap okuma ayracı,1,el yapımı kumaş çanta,1,el yapımı mumlar,1,el yapımı nişan hediyeleri,1,el yapımı öğretmene hediye,1,el yapımı öğretmenler günü hediyeleri,1,el yapımı patlayan kutu,1,el yapımı tabure organizeri,1,el yapımı yılbaşı çam ağacı,1,el yapımı yılbaşı hediyeleri,5,el yapımı yılbaşı hediyesi,2,el yapımı yılbaşı kapı süsleri,1,en çok satan hediyeler,1,en gözde hediyeler,1,en güzel anneler günü şiirleri,1,enteresan tişört modelleri,1,erkeğe hediye,25,erkeğe yılbaşı hediyesi,3,erkek,1,erkek arkadaşa hediye,4,erkek arkadaşa sürpriz hediye,1,erkek öğretmene hediye,5,erkek sevgili,1,erkek sevgiliye hediye,10,erkek sevgiliye sürpriz,3,erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi,1,erkeklere yılbaşı hediyesi,1,esprili hediyeler,1,etkileyici sözler,1,ev hediyeleri,1,evde çim adam yapımı,1,evde doğum günü pastası yapmak,1,evde kitap okuma ayracı yapmak,1,evde kumaş çanta yapılışı,1,evde sevgiliyle kutlama yapmak,1,evlilik teklifi,2,evlilik teklifi çiçekleri,2,evlilik teklifi nasıl yapılır,1,evlilik yıldönümü,1,evlilik yıldönümü nasıl kutlanır,1,explosion box,1,explosion box nasıl yapılır,1,Felsefe Öğretmenine Hediye,2,Felsefe Öğretmenine Hediye Fikirleri,1,Fen Bilgisi Öğretmenine Hediye,1,gaz lambası,1,geometri öğretmenine hediye,1,günaydın mesajları,1,güzel doğum günü mesajları,1,güzel mesajlar,2,güzel sözler,9,güzel yeni yıl sözleri,1,hadisli cuma mesajları,1,hasır ipten sepet nasıl yapılır,1,hasır ipten sepet yapılışı,1,hasır ipten tabak yapılışı,1,hasır ipten vazo nasıl yapılır,1,hediye,20,hediye bayan aksesuar,1,hediye kutusu süsleme,1,hediye notları,1,hediye seçenekleri,2,hediye sepetleri,1,hediye vosvos oyuncak,1,hes kodu anahtarlık,1,ilginç hediyeler,3,ilginç tişört modelleri,1,ilginç tişört tasarımları,1,ilginç ürünler,1,İlkokul Öğretmenine Hediye,1,inci kolye,1,indirimli hediyeler,1,isim yazılı cüzdan,1,İstanbul un gezilecek yerleri,1,İstanbul'da gezilecek güzel yerler,1,istanbul'da yılbaşı mekanları,1,İstanbul'un gezilebilecek güzel yerleri,1,istanbulda yılbaşı kutlanabilecek mekanlar,1,istiridye içinde inci kolye,1,iş arkadaşına hediye,1,iş hediyesi,1,İtalyanca Öğretmenine Hediye,1,iyi geceler mesajları,1,kadınlar günü hediyesi,1,kadınlar günü için küçük sürprizler,1,kadınlar günü sürprizleri,1,kadınlar gününde ne yapılır,1,kadınlara hediye,3,kampanyalı hediye fikirleri,1,kampanyalı hediyeler,1,kanvas tablo,1,kapak sözler,1,kapı süsleri,1,kapıda ödeme hediye,1,kar küresi nasıl yapılır,1,karakalem resim,1,Karakalem Resim Efektli Kupa Bardak,1,karakalem resim sipariş,1,kavanoz hediyeleri,1,kavanoz ile yapılan el emeği hediyeler,1,kavanozdan yapılabilen hediyeler,1,kedi yastığı nasıl yapılır,1,kedi yatağı nasıl yapılır,1,kendin yap hediye,1,kısa aşk sözleri,1,kız arkadaşa hediye,5,kişiye özel bileklik,1,kişiye özel cüzdan,1,kişiye özel hediye,8,kişiye özel hes kodu anahtarlık,1,kişiye özel kupa,4,kitap önerileri,1,kocaya hediye,1,koç burcu,1,koç burcu hakkında bilgiler,1,koç burcu kadın ünlüleri,1,koç burcu özellikler,1,kolay yapılabilen öğretmenler günü hediyeleri,1,kolye,1,konserve kutusundan mumluk yapımı,1,kupa bardak,1,makyaj fırçası nasıl yapılır,1,mesaj veren şiirler,1,mini mesaj şişeleri,1,mumluk yapımı,1,nişan hediyesi,1,nostaljik gaz lambası,1,nostaljik hediye,1,objektif kupa bardak,1,ofis hediyesi,1,öğretmen,10,Öğretmene el emeği hediyeler,1,öğretmene hediye,10,öğretmenler günü hediyeleri,8,öğretmenler günü hediyesi,5,özlü sözler,1,plaj buz dolabı süsleme,1,popüler hediyeler,1,portre sipariş,1,psikologlara hediye kupa bardak,1,resim çerçevesi yapımı,1,resim çizdirme,1,resimli cuma mesajları,1,resimli yılbaşı mesajları,1,romantik hediyeler,1,romantik yılbaşı mesajları,1,saksı yapımı,1,Senin Hakkında En Sevdiğim Şeyler Kitabı,1,sevgili,3,sevgili bileklikleri,1,sevgili için aşk sözleri,1,sevgili ile istanbulda nereler gezilir,1,sevgili saatleri,1,sevgililer günü hediyesi,14,sevgililer günü hediyesi erkek,2,sevgililer günü mesajları,2,sevgililer günü sözleri,1,sevgililer günü sürprizleri,1,sevgililer hediyeleri kadın,1,sevgiliye asılan kıza kapak sözler,1,sevgiliye aşk mesajları,2,sevgiliye aşk sözleri,1,sevgiliye doğum günü mesajları,1,sevgiliye el yapımı hediyeler,1,sevgiliye el yapımı yılbaşı hediyeleri,1,sevgiliye günaydın mesajları,1,sevgiliye güzel sözler,5,sevgiliye hediye,49,sevgiliye hediye kitap,1,sevgiliye iyi geceler mesajları,1,sevgiliye küçük sürprizler,2,sevgiliye manevi hediye,1,sevgiliye manevi hediyeler,1,sevgiliye sürpriz,14,sevgiliye ufak sürprizler,1,sevgiliye yapılabilecek yılbaşı sürprizleri,1,sevgiliye yapılacak sürprizler,1,sevgiliye yılbaşı hediyesi,2,sevgiliye yılbaşı mesajları,1,sevgiliye yılbaşı sürprizleri,2,sevgiliyle iyi vakit geçirme,1,sihirli kupa,1,sürpriz,13,süslü hediye kutuları,1,şiir,1,şişe lamba,1,türkçe öğretmenine hediye,1,ucuz hediyeler,1,uzaktaki sevgiliye hediye,1,uzaktaki sevgiliye sürpriz,1,uzun aşk sözleri,1,ünlü sözleri,1,ünlülerin güzel sözleri,1,yengeç burcu,2,yengeç burcu bayana ne hediye alınır,1,yengeç burcu erkeğe hediye,1,yengeç burcu erkeğe ne hediye alınır,1,yengeç burcu kadına hediye,1,yılbaşı,17,yılbaşı çam ağacı,1,yılbaşı eğlencesi,1,yılbaşı gecesi ne giyilir,1,yılbaşı hediyeleri,17,yılbaşı hediyesi,17,yılbaşı için öneriler,1,yılbaşı için şık kıyafet önerileri,1,yılbaşı kıyafet önerileri,1,yılbaşı kutlama sözleri,1,yılbaşı kutlaması,1,yılbaşı mesajları,3,yılbaşı sürprizi,2,yılbaşı sürprizleri,1,yılbaşına evde oynanabilecek oyunlar,1,yılbaşında ev süsleme,1,yılbaşında evde ne yapılır,1,yılbaşında nasıl giyinilir,1,yılbaşında ne yapılır,2,yılbaşında neler yapılır,1,yıldönümü hediyesi,7,
ltr
item
Güzel Hediye Fikirleri: Sevgiliye Pratik El Emeği Hediyeler
Sevgiliye Pratik El Emeği Hediyeler
Kendin yap sevgiliye pratik el emeği hediyeler sevgilisine el yapımı manevi değeri olan ve baktıkça içini ısıtacak hediyeler yapmak isteyen kişiler içindir.
https://1.bp.blogspot.com/-FEkzMuCp8eY/XsxJ8IIFUTI/AAAAAAAACJc/hEJxQV-H9s0FIID2224nolN8BVBynrLBACLcBGAsYHQ/s640/sevgiliye_el_yapimi_hediyeler_0.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-FEkzMuCp8eY/XsxJ8IIFUTI/AAAAAAAACJc/hEJxQV-H9s0FIID2224nolN8BVBynrLBACLcBGAsYHQ/s72-c/sevgiliye_el_yapimi_hediyeler_0.jpg
Güzel Hediye Fikirleri
https://www.iyihediyefikirleri.com/2020/05/sevgiliye-pratik-el-emegi-hediyeler.html
https://www.iyihediyefikirleri.com/
https://www.iyihediyefikirleri.com/
https://www.iyihediyefikirleri.com/2020/05/sevgiliye-pratik-el-emegi-hediyeler.html
true
7733495303042729096
UTF-8
Tüm yazılar Kayıt Bulunamadı Tüm Kayıtlar Devamını Oku Cevap Cevabı İptal Et Sil By Ana Sayfa Sayfa Yazı Tümünü Görüntüle Senin İçin Önerilen Etiket Arşiv Ara Tüm Yazılar İsteğinizle eşleşen bir yayın bulunamadı Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara Şimdi 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 saat önce $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et Bu içerik Kilitlenmiştir 1. ADIM: Bir sosyal ağda paylaşın 2. ADIM: Sosyal ağınızdaki bağlantıya tıklayın Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy