Uzaktaki Sevgiliye Sürprizleri

sürpriz fikirleri
Toplumumuz iş ya da askerlik gibi sebeplerden dolayı sevgililerinden uzak kalabilmektedir. Uzaktaki sevgiler kişiye hasretin sevgiye dahil olduğu öğüdünü hatırlatmaktadır. İnsanlar özlediklerin de agresifleşme, kıskanma ve üzülme arasında aşk daha tutkulu bir hale gelmektedir. Sevgi anlayışı çoğu zaman uzaklıklar araya girdiğinde farklı hale gelmektedir. Sevmeyi görmek, dokunmak sanan kişiler bir insana uzun süre görmeden de aşık olunabileceğini aşık kalınabileceği karşısında şaşkınlıklarını bir türlü gizleyemez. Uzak mesafe ilişkileri o nedenle insanın hayatında çoğu zaman dönüm noktasını oluşturmaktadır. Elde olmayan sebepler bizi sevgililerimizden uzaklaştırsa da yan yanaymış gibi hissetmek için bazı alternatiflere başvurmanız gerekebilir. 

Sevgililere Özel Patlayan Kutu Sürprizi

sevgiliye sürpriz
Sevgiliye Sürpriz
Bu alternatifler güzel bir hediye göndermek, mektuplaşmak ya da sık sık aramak şeklinde olabilmektedir. Aynı zamanda Uzaktaki sevgiliye hediye göndermeyi tercih edenler kesinlikle içini ısıtacak sevgiliye yanındaymış gibi hissettirecek hediyeler tercih etmelidir. Sevgili olunca hediyenin önemi de farklılık taşımaktadır. Ilk olarak pahalı ve lüks hediyeler ilgileri çekerken şu anda ise saçının bir telini uzaktaki sevgiliye göndermek dahi önem taşımaktadır. İlk olarak hediyenin kullanılabilmesi daha fazla ilgi çekerken uzaktaki sevgilinin sesinin olduğu bir müzik kutusu daha fazla mutlu etmektedir. İstenilen alternatif bulunamadığında katlanılan tek şey aşk olmaktadır. 

Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi Foto Kitap Albüm

uzaktaki sevgiliye sürpriz
Uzaktaki sevgiliye sürpriz fikirleri
O nedenle uzaktaki sevgiliye manevi hediye gönderme fikri her zaman pahalı hediyelerden daha fazla tercih edilmektedir. Çünkü uzaktaki sevgilinin maddiyata değil sizin önem vermenize ihtiyacı vardır. Uzaktaki sevgiliye bir paket içinde kendiniz gitmek isteseniz de yapamayacağınız için seçtiğiniz hediyeyi göndermeniz mümkündür. Eğer ki mesafeler varsa hediyeler daha fazla anlam taşımaktadır. Çünkü bu hediyeler tamamı ile sizi temsil edecektir. 

Kişiye Özel Fotoğraflı GOLD Sihirli Yastık

uzaktaki sevgiliye sürpriz
Uzaktaki sevgiliye sürpriz fikirleri
Uzaktaki sevgiliye hediye fikirleri arasında genel olarak romantik olanlar ilgi görmektedir. Film şeridi kupada en romantik uzak ilişki hediyeler arasında yer almaktadır. Kupanın üzerine isim yazılarak ve tarih atılarak özelleştirilmektedir. Uzaktaki sevgiliye kargoyla hediye gönderilmek isteniyorsa hediyenin ne olacağına karar verilmedi ise bu seçenek tam da sizlere göre. 40 x 60 ölçülerdeki kanvas tablo ile kırılacak ürün göndermenin gerginliğini yaşamadan sevgilinizi mutlu etme şansına sahip olabilirsiniz. Özellikle kendi evi olan ve yurtta kalmayan sevgiliye gönderilerek odasında yer almasını sağlayacak bu hediye karakalem çizim efekti ile sanatsal anlamda taşımaktadır. Ürün ahşap çitalar üzerine doğal dokulu Kanmaz kağıda basılmış olup hoş bir görünüme sahiptir. 

Aşk Temalı 3D LED Lamba Minyatür Bahçe

uzaktaki sevgiliye sürpriz
Uzaktaki sevgiliye sürpriz fikirleri
Uzaklarda olanlar her zaman özlem duygusunu içlerinde hissetmektedir. Hele ki Uzaktaki sevgiliye hediye gönderilmek isteniyorsa mutlaka içinde farklı farklı alternatiflerin bulunduğu sepetlerden tercih edilebilmektedir. Sepetler içerisinde ise seni seviyorum yazılı yastıklar ya da 1 adet mini havlu, lavanta şişesi, peluş anahtarlık, Seni seviyorum yazılı Nestle çikolata, 100 adet Seni seviyorum çünkü kartları, 1 adet kadife kutuda kar tanesi kolye, sepet içerisinde bir de süsleme çiçeği yer almaktadır. Uzaklık kız sevgili için gönderilecek bu hediye ile sevgilinizi oldukça fazla mutlu edebilirsiniz. 

Sevgiliye Özel Web Sitesi

uzaktaki sevgiliye sürpriz
Uzaktaki sevgiliye sürpriz fikirleri
Sevgilisi soğuk yerde bulunanlar için güzel bir hediye olan sihirli kalp içindeki ısınan jelden oluşmasından dolayı kalbin içindeki ısıtıcı metalin bükülmesi ile ısı yaymaktadır. Meydana gelen kimyasal tepkime ile ısı veren ürün soğuk yerlerde askerlik yapan kişilere gönderildiğinde anlamı daha da artmaktadır. Sizin de sevdiğiniz adam ya da kadın soğuktan şikayet ediyorsa ona hem kullanabileceği hem de manevi olarak anlamlı bir hediye olan kalpli ısıtıcıyı temin etmeniz mümkündür. Ürün özel kutusu ile gönderilmekte olup tamamıyla içleri ısıtmaktadır. 

Sevgiliye Akordiyon Fotoğraflı Sürpriz Kutu

uzaktaki sevgiliye sürpriz
Uzaktaki sevgiliye sürpriz fikirleri
Uzaktaki sevgiline hediye almak istiyor ama sevgilin için en uygun hediyeyi bulamıyorsanız özellikle uzak mesafe ilişkisinde erkek kısmında yer alıyorsanız sevdiğiniz kadına verebileceğiniz en güzel hediye bu kitap olmaktadır. Kitap boş bir şekilde gönderilmektedir ilişkiye ait sorular bulunmasından dolayı bu soruları isterseniz sevgilinizle beraber isterseniz kendiniz doldurarak sevgilinize verebilirsiniz. Bu kitap önceden doldurduk hediye edildiğinde hediyenin romantizmi artarak daha hoş anlar yaşanabilmektedir. Sizden uzak olan kız arkadaşınıza hediye almak için yıldönümü doğum günü gibi zamanlar daha da önemli hale gelmektedir. Sukulent Bahçeler bu konuda yardıma koşacaktır. 

Sevgililere Özel İsimli Çorap

uzaktaki sevgiliye sürpriz
Uzaktaki sevgiliye sürpriz fikirleri
Özellikle sevgilinizin bir Ofisi varsa sevgilinize göndereceğiniz bir minyatür bahçe sevgilinizin neşesini yerine getirecektir. Özel tasarım seramik saksı gönderilecek olan ürün çeşit büyüklüklere sahiptir. Sukulentin bakımının kolay olması sadece günde 2 saat hava almaya gereksinim duymalarına gibi etkenler bitki açısından iyi olmayan sevgilileri bile minyatür bahçeleri almaya sevk etmektedir. Bu tür ürünler organik malzeme ile kullanılarak üretilmesinden dolayı hiçbir zaman sorun yaşatmamaktadır. Uzaktaki sevgiliye bir sebep olmasına gerek duymadan hediye göndermek baskılı yastıklar ile sürekli olarak sevgilisinin yanında olmanızda mümkündür. 

Işıklı Anı Çerçevesi

uzaktaki sevgiliye sürpriz
Uzaktaki sevgiliye sürpriz fikirleri
Gönderilecek olan renkli fotoğrafın pullarla yastığın üzerine işlenmesi nedeniyle oluşan hediye pulların ters çevrilmesi ile fotoğrafın kaybolması özelliğine sahiptir. Bu tür hediyeler %100 baskı ile imal edilmesinden dolayı sağlığa herhangi bir sakıncası bulunmamaktadır. Canlı ve çıkmayan subliminal baskı ile uzun bir kullanım ömrü sağlaması nedeniyle solgunlaşma gibi bir durumda yaşanmamaktadır. Canlı ve çıkmayan sublime baskı kırmızı olmak üzere gold renklerle dikdörtgen biçimindeki yastık aşkınızı ilan etmeye yetecektir. 

Sonsuz Aşk Fotoğraf Kalp Kolye

uzaktaki sevgiliye sürpriz
Uzaktaki sevgiliye sürpriz fikirleri
Hediyenin en romantiğini arayanlar anıların taze tutarak sevgilisinin kendisini unutma ihtimalini yok etmek isteyenler için hazırlanmış olan kitap hoş bir anı olacaktır. bu hediye ne için alınmış olunursa olunsun uzaktaki sevgilinin duygulanmasına neden olacaktır. Kişinin belirleyici 1 adet fotoğraf metal tabaka üzerine basılarak kapak oluşturulur. 20 adet de kişinin belirleyici fotoğraf kitabın içerisine basılmaktadır. Fotoğrafların kenarlarını notlar alabilmek için 80 adet farklı şekillerde stickerlar da yanında gönderilmektedir. Bu sayede kitabın son dokunuşları da gerçekleştirildikten sonra sevdiğinize isterseniz romantik isterseniz komik hale getirebileceğiniz anı kitabını takdim edebilirsiniz. 

Biricik Aşkım Ahşap Polaroid Çerçeve

uzaktaki sevgiliye sürpriz
Uzaktaki sevgiliye sürpriz fikirleri
Uzaktaki sevgiliye en romantik bir hatıra bırakmak isteyenler müzik kutusu retro sevenlere hitap etmektedir. Eski bir radyonun üzerinde dans eden bir çift şeklinde koordine edilen biblolar ile müzik kutusu önünde de bir çekmece bulundurulmaktadır. Müzik çekmece açıldığı an başlarken duygusal bir hediye olarak kayda da geçmektedir. Uzaktaki sevgilinizin zevkleri arasında sigara içme ve çakmak koleksiyonu yapmak varsa bu set tam sevgilinize göre. Ürün üzerine yazılacak isimle özelleşmesi nedeniyle mat siyah yada mat metal renklere sahip ürünler lazer kazıma yöntemi ile daha hoş bir hale gelebilmektedir. 

Mutluluğa Giden Yol Kanvas Tablo

uzaktaki sevgiliye sürpriz
Uzaktaki sevgiliye sürpriz fikirleri
Ürün Tamamen orijinal parçalardan oluşmasından dolayı ömür boyunca garantilidir. Uzaktaki sevgilinin kişiyi daha fazla hatırlaması için en güzel seçenekler arasında yer alan tablo ile sevgilinizin evinde baş köşede yer alma şansına sahip olabilirsiniz. Seçilecek 8 fotoğraftan kolaj yapılarak oluşturulan kanvas tablo 9 adet fotoğraf penceresinden oluşarak bir fotoğraf penceresi isimlendirilir ve kişi için önemli bir tarihte yazılabilmektedir. 

Karikatürlü Kupa Bardaklar

uzaktaki sevgiliye sürpriz
Uzaktaki sevgiliye sürpriz fikirleri
Uzaktaki sevgilinin evinde ya da ofisinde sizden bir anı olsun istiyorsanız masa saati ilk tercihler arasında yer almalıdır. Saat kaç şeklinde olup üzerine yazılacak isimlerle özelleştirilmesine den dolayı tamamıyla sevgiliniz için hem küçük hem de taşınabilir kaliteli ürünler arasında bulunmaktadır. 

Yorum Yaz

Daha yeni Daha eski