Uzaktaki Sevgiliye Sürprizleri

Sizden uzaktaki sevgilinize verebileceğiniz en romantik hediyeler ve yapabileceğiniz en güzel sürprizler bu yazımızda sizlerle. Uzaktaki sevgiliye hediye ne alınır sorusunun cevabı için sitemizi ziyaret edin.

sürpriz fikirleri
Toplumumuz iş ya da askerlik gibi sebeplerden dolayı sevgililerinden uzak kalabilmektedir. Uzaktaki sevgiler kişiye hasretin sevgiye dahil olduğu öğüdünü hatırlatmaktadır. İnsanlar özlediklerin de agresifleşme, kıskanma ve üzülme arasında aşk daha tutkulu bir hale gelmektedir. Sevgi anlayışı çoğu zaman uzaklıklar araya girdiğinde farklı hale gelmektedir. Sevmeyi görmek, dokunmak sanan kişiler bir insana uzun süre görmeden de aşık olunabileceğini aşık kalınabileceği karşısında şaşkınlıklarını bir türlü gizleyemez. Uzak mesafe ilişkileri o nedenle insanın hayatında çoğu zaman dönüm noktasını oluşturmaktadır. Elde olmayan sebepler bizi sevgililerimizden uzaklaştırsa da yan yanaymış gibi hissetmek için bazı alternatiflere başvurmanız gerekebilir. 

Sevgililere Özel Patlayan Kutu Sürprizi

sevgiliye sürpriz
Sevgiliye Sürpriz
Bu alternatifler güzel bir hediye göndermek, mektuplaşmak ya da sık sık aramak şeklinde olabilmektedir. Aynı zamanda Uzaktaki sevgiliye hediye göndermeyi tercih edenler kesinlikle içini ısıtacak sevgiliye yanındaymış gibi hissettirecek hediyeler tercih etmelidir. Sevgili olunca hediyenin önemi de farklılık taşımaktadır. Ilk olarak pahalı ve lüks hediyeler ilgileri çekerken şu anda ise saçının bir telini uzaktaki sevgiliye göndermek dahi önem taşımaktadır. İlk olarak hediyenin kullanılabilmesi daha fazla ilgi çekerken uzaktaki sevgilinin sesinin olduğu bir müzik kutusu daha fazla mutlu etmektedir. İstenilen alternatif bulunamadığında katlanılan tek şey aşk olmaktadır. 

Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi Foto Kitap Albüm

uzaktaki sevgiliye sürpriz
Uzaktaki sevgiliye sürpriz fikirleri
O nedenle uzaktaki sevgiliye manevi hediye gönderme fikri her zaman pahalı hediyelerden daha fazla tercih edilmektedir. Çünkü uzaktaki sevgilinin maddiyata değil sizin önem vermenize ihtiyacı vardır. Uzaktaki sevgiliye bir paket içinde kendiniz gitmek isteseniz de yapamayacağınız için seçtiğiniz hediyeyi göndermeniz mümkündür. Eğer ki mesafeler varsa hediyeler daha fazla anlam taşımaktadır. Çünkü bu hediyeler tamamı ile sizi temsil edecektir. 

Kişiye Özel Fotoğraflı GOLD Sihirli Yastık

uzaktaki sevgiliye sürpriz
Uzaktaki sevgiliye sürpriz fikirleri
Uzaktaki sevgiliye hediye fikirleri arasında genel olarak romantik olanlar ilgi görmektedir. Film şeridi kupada en romantik uzak ilişki hediyeler arasında yer almaktadır. Kupanın üzerine isim yazılarak ve tarih atılarak özelleştirilmektedir. Uzaktaki sevgiliye kargoyla hediye gönderilmek isteniyorsa hediyenin ne olacağına karar verilmedi ise bu seçenek tam da sizlere göre. 40 x 60 ölçülerdeki kanvas tablo ile kırılacak ürün göndermenin gerginliğini yaşamadan sevgilinizi mutlu etme şansına sahip olabilirsiniz. Özellikle kendi evi olan ve yurtta kalmayan sevgiliye gönderilerek odasında yer almasını sağlayacak bu hediye karakalem çizim efekti ile sanatsal anlamda taşımaktadır. Ürün ahşap çitalar üzerine doğal dokulu Kanmaz kağıda basılmış olup hoş bir görünüme sahiptir. 

Aşk Temalı 3D LED Lamba Minyatür Bahçe

uzaktaki sevgiliye sürpriz
Uzaktaki sevgiliye sürpriz fikirleri
Uzaklarda olanlar her zaman özlem duygusunu içlerinde hissetmektedir. Hele ki Uzaktaki sevgiliye hediye gönderilmek isteniyorsa mutlaka içinde farklı farklı alternatiflerin bulunduğu sepetlerden tercih edilebilmektedir. Sepetler içerisinde ise seni seviyorum yazılı yastıklar ya da 1 adet mini havlu, lavanta şişesi, peluş anahtarlık, Seni seviyorum yazılı Nestle çikolata, 100 adet Seni seviyorum çünkü kartları, 1 adet kadife kutuda kar tanesi kolye, sepet içerisinde bir de süsleme çiçeği yer almaktadır. Uzaklık kız sevgili için gönderilecek bu hediye ile sevgilinizi oldukça fazla mutlu edebilirsiniz. 

Sevgiliye Özel Web Sitesi

uzaktaki sevgiliye sürpriz
Uzaktaki sevgiliye sürpriz fikirleri
Sevgilisi soğuk yerde bulunanlar için güzel bir hediye olan sihirli kalp içindeki ısınan jelden oluşmasından dolayı kalbin içindeki ısıtıcı metalin bükülmesi ile ısı yaymaktadır. Meydana gelen kimyasal tepkime ile ısı veren ürün soğuk yerlerde askerlik yapan kişilere gönderildiğinde anlamı daha da artmaktadır. Sizin de sevdiğiniz adam ya da kadın soğuktan şikayet ediyorsa ona hem kullanabileceği hem de manevi olarak anlamlı bir hediye olan kalpli ısıtıcıyı temin etmeniz mümkündür. Ürün özel kutusu ile gönderilmekte olup tamamıyla içleri ısıtmaktadır. 

Sevgiliye Akordiyon Fotoğraflı Sürpriz Kutu

uzaktaki sevgiliye sürpriz
Uzaktaki sevgiliye sürpriz fikirleri
Uzaktaki sevgiline hediye almak istiyor ama sevgilin için en uygun hediyeyi bulamıyorsanız özellikle uzak mesafe ilişkisinde erkek kısmında yer alıyorsanız sevdiğiniz kadına verebileceğiniz en güzel hediye bu kitap olmaktadır. Kitap boş bir şekilde gönderilmektedir ilişkiye ait sorular bulunmasından dolayı bu soruları isterseniz sevgilinizle beraber isterseniz kendiniz doldurarak sevgilinize verebilirsiniz. Bu kitap önceden doldurduk hediye edildiğinde hediyenin romantizmi artarak daha hoş anlar yaşanabilmektedir. Sizden uzak olan kız arkadaşınıza hediye almak için yıldönümü doğum günü gibi zamanlar daha da önemli hale gelmektedir. Sukulent Bahçeler bu konuda yardıma koşacaktır. 

Sevgililere Özel İsimli Çorap

uzaktaki sevgiliye sürpriz
Uzaktaki sevgiliye sürpriz fikirleri
Özellikle sevgilinizin bir Ofisi varsa sevgilinize göndereceğiniz bir minyatür bahçe sevgilinizin neşesini yerine getirecektir. Özel tasarım seramik saksı gönderilecek olan ürün çeşit büyüklüklere sahiptir. Sukulentin bakımının kolay olması sadece günde 2 saat hava almaya gereksinim duymalarına gibi etkenler bitki açısından iyi olmayan sevgilileri bile minyatür bahçeleri almaya sevk etmektedir. Bu tür ürünler organik malzeme ile kullanılarak üretilmesinden dolayı hiçbir zaman sorun yaşatmamaktadır. Uzaktaki sevgiliye bir sebep olmasına gerek duymadan hediye göndermek baskılı yastıklar ile sürekli olarak sevgilisinin yanında olmanızda mümkündür. 

Işıklı Anı Çerçevesi

uzaktaki sevgiliye sürpriz
Uzaktaki sevgiliye sürpriz fikirleri
Gönderilecek olan renkli fotoğrafın pullarla yastığın üzerine işlenmesi nedeniyle oluşan hediye pulların ters çevrilmesi ile fotoğrafın kaybolması özelliğine sahiptir. Bu tür hediyeler %100 baskı ile imal edilmesinden dolayı sağlığa herhangi bir sakıncası bulunmamaktadır. Canlı ve çıkmayan subliminal baskı ile uzun bir kullanım ömrü sağlaması nedeniyle solgunlaşma gibi bir durumda yaşanmamaktadır. Canlı ve çıkmayan sublime baskı kırmızı olmak üzere gold renklerle dikdörtgen biçimindeki yastık aşkınızı ilan etmeye yetecektir. 

Sonsuz Aşk Fotoğraf Kalp Kolye

uzaktaki sevgiliye sürpriz
Uzaktaki sevgiliye sürpriz fikirleri
Hediyenin en romantiğini arayanlar anıların taze tutarak sevgilisinin kendisini unutma ihtimalini yok etmek isteyenler için hazırlanmış olan kitap hoş bir anı olacaktır. bu hediye ne için alınmış olunursa olunsun uzaktaki sevgilinin duygulanmasına neden olacaktır. Kişinin belirleyici 1 adet fotoğraf metal tabaka üzerine basılarak kapak oluşturulur. 20 adet de kişinin belirleyici fotoğraf kitabın içerisine basılmaktadır. Fotoğrafların kenarlarını notlar alabilmek için 80 adet farklı şekillerde stickerlar da yanında gönderilmektedir. Bu sayede kitabın son dokunuşları da gerçekleştirildikten sonra sevdiğinize isterseniz romantik isterseniz komik hale getirebileceğiniz anı kitabını takdim edebilirsiniz. 

Biricik Aşkım Ahşap Polaroid Çerçeve

uzaktaki sevgiliye sürpriz
Uzaktaki sevgiliye sürpriz fikirleri
Uzaktaki sevgiliye en romantik bir hatıra bırakmak isteyenler müzik kutusu retro sevenlere hitap etmektedir. Eski bir radyonun üzerinde dans eden bir çift şeklinde koordine edilen biblolar ile müzik kutusu önünde de bir çekmece bulundurulmaktadır. Müzik çekmece açıldığı an başlarken duygusal bir hediye olarak kayda da geçmektedir. Uzaktaki sevgilinizin zevkleri arasında sigara içme ve çakmak koleksiyonu yapmak varsa bu set tam sevgilinize göre. Ürün üzerine yazılacak isimle özelleşmesi nedeniyle mat siyah yada mat metal renklere sahip ürünler lazer kazıma yöntemi ile daha hoş bir hale gelebilmektedir. 

Mutluluğa Giden Yol Kanvas Tablo

uzaktaki sevgiliye sürpriz
Uzaktaki sevgiliye sürpriz fikirleri
Ürün Tamamen orijinal parçalardan oluşmasından dolayı ömür boyunca garantilidir. Uzaktaki sevgilinin kişiyi daha fazla hatırlaması için en güzel seçenekler arasında yer alan tablo ile sevgilinizin evinde baş köşede yer alma şansına sahip olabilirsiniz. Seçilecek 8 fotoğraftan kolaj yapılarak oluşturulan kanvas tablo 9 adet fotoğraf penceresinden oluşarak bir fotoğraf penceresi isimlendirilir ve kişi için önemli bir tarihte yazılabilmektedir. 

Karikatürlü Kupa Bardaklar

uzaktaki sevgiliye sürpriz
Uzaktaki sevgiliye sürpriz fikirleri
Uzaktaki sevgilinin evinde ya da ofisinde sizden bir anı olsun istiyorsanız masa saati ilk tercihler arasında yer almalıdır. Saat kaç şeklinde olup üzerine yazılacak isimlerle özelleştirilmesine den dolayı tamamıyla sevgiliniz için hem küçük hem de taşınabilir kaliteli ürünler arasında bulunmaktadır. 

COMMENTS

Ad

3d el yapımı resim çerçevesi,1,ağır abi sözleri,1,anlamlı aşk sözleri,1,anlamlı sözler,1,anne,1,anne temalı şiirler,1,anneler günü hediyeleri,1,anneler günü hediyesi,4,anneler günü mesajları,1,anneler günü sürprizleri,1,anneler günü şiir örnekleri,1,anneler günü şiirleri,1,anneye güzel sözler,1,anneye hediye,7,anneye sürpriz,1,arkadaşa doğum günü hediyesi,3,arkadaşa doğum günü mesajları,1,arkadaşa doğum günü sözleri,1,arkadaşa hediye,3,arkadaşa yılbaşı hediyesi,1,arkadaşla ilgili güzel sözler,1,arkadaşlık sözleri,1,asker sevgiliye doğum günü hediyesi,2,asker sevgiliye hediye,1,askere hediye,1,aslan burcu,2,aslan burcu erkeğe hediye,1,aslan burcu erkeğe ne hediye alınır,1,aslan burcu kadına hediye,1,aslan burcu kadına ne hediye alınır,1,aşk konservesi,1,aşk sözleri,1,aynı gün kargo hediye,1,aynı gün teslim hediye,1,baba olma hediyeleri,1,babalar günü,1,babalar günü hediyeleri,1,babalar günü hediyesi,2,babalar günü mesajı,1,babalar günü mesajı kısa,1,babalar günü mesajları,2,babaya el yapımı hediye,1,babaya güzel sözler,1,babaya hediye,6,babaya hediye notları,1,başak burcu,1,başak burcu erkeğe hediye,1,başak burcu erkeğe ne hediye alınır,1,bayan kolye,3,bayan öğretmene hediye,4,bayan sevgiliye hediye,8,bayan sevgiliye sevgililer günü mesajları,1,bayana hediye,24,bayana yılbaşı hediyesi,1,bebek,1,bebek görme hediyesi,1,bebek hediyesi,1,bebekler için hediye,1,bebeklere hediye,1,beden eğitimi öğretmenine hediye,1,beden öğretmenine hediye,1,boğa burcu,2,boğa burcu erkeğe hediye,1,boğa burcu erkeğe ne hediye alınır,1,boğa burcu kadınına hediye,1,burçlara göre hediye,5,cuma kutlama mesajları,1,cuma mesajları,1,çalışan erkeklere hediye,1,çift saatleri,1,çim adam nasıl yapılır,1,çocuklara hediye,1,damar sözler,1,diy,19,dogumgunu,3,doğum günü hediyesi,10,doğum günü mesajları,2,doğum günü pasta modelleri,1,doğum günü pastası nasıl yapılır,1,doğum günü sürprizleri,1,edebiyat öğretmenine hediye,1,el emeği hediyeler,4,el emeği yılbaşı hediyeleri,1,el emeği yılbaşı hediyesi,1,el emeği yılbaşı süsleri,1,el yapımı,3,el yapımı ampul,1,el yapımı babalar günü hediyesi,1,el yapımı bayan çanta,1,el yapımı çim adam,1,El Yapımı Doğum Günü Pastaları,1,el yapımı ev hediyeleri,1,el yapımı explosion box,1,el yapımı hediye,30,el yapımı hediyeler,24,el yapımı kar küresi,2,el yapımı kitap okuma ayracı,1,el yapımı kumaş çanta,1,el yapımı mumlar,1,el yapımı nişan hediyeleri,1,el yapımı öğretmene hediye,1,el yapımı öğretmenler günü hediyeleri,1,el yapımı patlayan kutu,1,el yapımı tabure organizeri,1,el yapımı yılbaşı çam ağacı,1,el yapımı yılbaşı hediyeleri,5,el yapımı yılbaşı hediyesi,2,el yapımı yılbaşı kapı süsleri,1,en çok satan hediyeler,1,en gözde hediyeler,1,en güzel anneler günü şiirleri,1,enteresan tişört modelleri,1,erkeğe hediye,25,erkeğe yılbaşı hediyesi,3,erkek,1,erkek arkadaşa hediye,4,erkek arkadaşa sürpriz hediye,1,erkek öğretmene hediye,5,erkek sevgili,1,erkek sevgiliye hediye,10,erkek sevgiliye sürpriz,3,erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi,1,erkeklere yılbaşı hediyesi,1,esprili hediyeler,1,etkileyici sözler,1,ev hediyeleri,1,evde çim adam yapımı,1,evde doğum günü pastası yapmak,1,evde kitap okuma ayracı yapmak,1,evde kumaş çanta yapılışı,1,evde sevgiliyle kutlama yapmak,1,evlilik teklifi,2,evlilik teklifi çiçekleri,2,evlilik teklifi nasıl yapılır,1,evlilik yıldönümü,1,evlilik yıldönümü nasıl kutlanır,1,explosion box,1,explosion box nasıl yapılır,1,Felsefe Öğretmenine Hediye,2,Felsefe Öğretmenine Hediye Fikirleri,1,Fen Bilgisi Öğretmenine Hediye,1,gaz lambası,1,geometri öğretmenine hediye,1,günaydın mesajları,1,güzel doğum günü mesajları,1,güzel mesajlar,2,güzel sözler,9,güzel yeni yıl sözleri,1,hadisli cuma mesajları,1,hasır ipten sepet nasıl yapılır,1,hasır ipten sepet yapılışı,1,hasır ipten tabak yapılışı,1,hasır ipten vazo nasıl yapılır,1,hediye,20,hediye bayan aksesuar,1,hediye kutusu süsleme,1,hediye notları,1,hediye seçenekleri,2,hediye sepetleri,1,hediye vosvos oyuncak,1,hes kodu anahtarlık,1,ilginç hediyeler,3,ilginç tişört modelleri,1,ilginç tişört tasarımları,1,ilginç ürünler,1,İlkokul Öğretmenine Hediye,1,inci kolye,1,indirimli hediyeler,1,isim yazılı cüzdan,1,İstanbul un gezilecek yerleri,1,İstanbul'da gezilecek güzel yerler,1,istanbul'da yılbaşı mekanları,1,İstanbul'un gezilebilecek güzel yerleri,1,istanbulda yılbaşı kutlanabilecek mekanlar,1,istiridye içinde inci kolye,1,iş arkadaşına hediye,1,iş hediyesi,1,İtalyanca Öğretmenine Hediye,1,iyi geceler mesajları,1,kadınlar günü hediyesi,1,kadınlar günü için küçük sürprizler,1,kadınlar günü sürprizleri,1,kadınlar gününde ne yapılır,1,kadınlara hediye,3,kampanyalı hediye fikirleri,1,kampanyalı hediyeler,1,kanvas tablo,1,kapak sözler,1,kapı süsleri,1,kapıda ödeme hediye,1,kar küresi nasıl yapılır,1,karakalem resim,1,Karakalem Resim Efektli Kupa Bardak,1,karakalem resim sipariş,1,kavanoz hediyeleri,1,kavanoz ile yapılan el emeği hediyeler,1,kavanozdan yapılabilen hediyeler,1,kedi yastığı nasıl yapılır,1,kedi yatağı nasıl yapılır,1,kendin yap hediye,1,kısa aşk sözleri,1,kız arkadaşa hediye,5,kişiye özel bileklik,1,kişiye özel cüzdan,1,kişiye özel hediye,8,kişiye özel hes kodu anahtarlık,1,kişiye özel kupa,4,kitap önerileri,1,kocaya hediye,1,koç burcu,1,koç burcu hakkında bilgiler,1,koç burcu kadın ünlüleri,1,koç burcu özellikler,1,kolay yapılabilen öğretmenler günü hediyeleri,1,kolye,1,konserve kutusundan mumluk yapımı,1,kupa bardak,1,makyaj fırçası nasıl yapılır,1,mesaj veren şiirler,1,mini mesaj şişeleri,1,mumluk yapımı,1,nişan hediyesi,1,nostaljik gaz lambası,1,nostaljik hediye,1,objektif kupa bardak,1,ofis hediyesi,1,öğretmen,10,Öğretmene el emeği hediyeler,1,öğretmene hediye,10,öğretmenler günü hediyeleri,8,öğretmenler günü hediyesi,5,özlü sözler,1,plaj buz dolabı süsleme,1,popüler hediyeler,1,portre sipariş,1,psikologlara hediye kupa bardak,1,resim çerçevesi yapımı,1,resim çizdirme,1,resimli cuma mesajları,1,resimli yılbaşı mesajları,1,romantik hediyeler,1,romantik yılbaşı mesajları,1,saksı yapımı,1,Senin Hakkında En Sevdiğim Şeyler Kitabı,1,sevgili,3,sevgili bileklikleri,1,sevgili için aşk sözleri,1,sevgili ile istanbulda nereler gezilir,1,sevgili saatleri,1,sevgililer günü hediyesi,14,sevgililer günü hediyesi erkek,2,sevgililer günü mesajları,2,sevgililer günü sözleri,1,sevgililer günü sürprizleri,1,sevgililer hediyeleri kadın,1,sevgiliye asılan kıza kapak sözler,1,sevgiliye aşk mesajları,2,sevgiliye aşk sözleri,1,sevgiliye doğum günü mesajları,1,sevgiliye el yapımı hediyeler,1,sevgiliye el yapımı yılbaşı hediyeleri,1,sevgiliye günaydın mesajları,1,sevgiliye güzel sözler,5,sevgiliye hediye,49,sevgiliye hediye kitap,1,sevgiliye iyi geceler mesajları,1,sevgiliye küçük sürprizler,2,sevgiliye manevi hediye,1,sevgiliye manevi hediyeler,1,sevgiliye sürpriz,14,sevgiliye ufak sürprizler,1,sevgiliye yapılabilecek yılbaşı sürprizleri,1,sevgiliye yapılacak sürprizler,1,sevgiliye yılbaşı hediyesi,2,sevgiliye yılbaşı mesajları,1,sevgiliye yılbaşı sürprizleri,2,sevgiliyle iyi vakit geçirme,1,sihirli kupa,1,sürpriz,13,süslü hediye kutuları,1,şiir,1,şişe lamba,1,türkçe öğretmenine hediye,1,ucuz hediyeler,1,uzaktaki sevgiliye hediye,1,uzaktaki sevgiliye sürpriz,1,uzun aşk sözleri,1,ünlü sözleri,1,ünlülerin güzel sözleri,1,yengeç burcu,2,yengeç burcu bayana ne hediye alınır,1,yengeç burcu erkeğe hediye,1,yengeç burcu erkeğe ne hediye alınır,1,yengeç burcu kadına hediye,1,yılbaşı,17,yılbaşı çam ağacı,1,yılbaşı eğlencesi,1,yılbaşı gecesi ne giyilir,1,yılbaşı hediyeleri,17,yılbaşı hediyesi,17,yılbaşı için öneriler,1,yılbaşı için şık kıyafet önerileri,1,yılbaşı kıyafet önerileri,1,yılbaşı kutlama sözleri,1,yılbaşı kutlaması,1,yılbaşı mesajları,3,yılbaşı sürprizi,2,yılbaşı sürprizleri,1,yılbaşına evde oynanabilecek oyunlar,1,yılbaşında ev süsleme,1,yılbaşında evde ne yapılır,1,yılbaşında nasıl giyinilir,1,yılbaşında ne yapılır,2,yılbaşında neler yapılır,1,yıldönümü hediyesi,7,
ltr
item
Güzel Hediye Fikirleri: Uzaktaki Sevgiliye Sürprizleri
Uzaktaki Sevgiliye Sürprizleri
Sizden uzaktaki sevgilinize verebileceğiniz en romantik hediyeler ve yapabileceğiniz en güzel sürprizler bu yazımızda sizlerle. Uzaktaki sevgiliye hediye ne alınır sorusunun cevabı için sitemizi ziyaret edin.
https://1.bp.blogspot.com/-byp78TMn2_M/XjGYNiaTuvI/AAAAAAAACA8/hk5OeyIEzbknCCjc5yoh0KpXuP7hIkjCQCLcBGAsYHQ/s640/uzaktaki_sevgiliye_surprizler.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-byp78TMn2_M/XjGYNiaTuvI/AAAAAAAACA8/hk5OeyIEzbknCCjc5yoh0KpXuP7hIkjCQCLcBGAsYHQ/s72-c/uzaktaki_sevgiliye_surprizler.jpg
Güzel Hediye Fikirleri
https://www.iyihediyefikirleri.com/2020/01/uzaktaki-sevgiliye-surprizleri.html
https://www.iyihediyefikirleri.com/
https://www.iyihediyefikirleri.com/
https://www.iyihediyefikirleri.com/2020/01/uzaktaki-sevgiliye-surprizleri.html
true
7733495303042729096
UTF-8
Tüm yazılar Kayıt Bulunamadı Tüm Kayıtlar Devamını Oku Cevap Cevabı İptal Et Sil By Ana Sayfa Sayfa Yazı Tümünü Görüntüle Senin İçin Önerilen Etiket Arşiv Ara Tüm Yazılar İsteğinizle eşleşen bir yayın bulunamadı Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara Şimdi 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 saat önce $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et Bu içerik Kilitlenmiştir 1. ADIM: Bir sosyal ağda paylaşın 2. ADIM: Sosyal ağınızdaki bağlantıya tıklayın Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy