Etkileyici Aşk Sözleri

sevgiliye güzel sözler
İnsan bir ömür boyu hayatını devam ettireceği insanı arar durur. Onu bulunca da neden aşkını söylemekte cimri ve pinti davranır ki. Siz de sevdiğinizi etkileyici aşk sözleri ile etkileyerek onu sevindirebilir ve mutlu edebilirsiniz. Aşkınızı içinizden geldiği gibi yaşamak daha doğal ve sağlıklı bir ilişkinin temellerini atmanızda size yardımcı olacaktır. Siz de etkileyici aşk sözleri ile aşkınızı bir fidanı sular gibi büyüterek sağlam köklere sahip olmasını sağlamak isterseniz, onu ne kadar çok sevdiğinizi söylemek için fırsat kollayın. İşte en etkileyici aşk sözleri ve sevgi sözcüklerinden ilham alarak sevdiğinizi mutlu edeceğiniz bazı aşk sözleri;

Denizin derinliğine nasıl bakamıyorsak çıplak gözle sende bende ki aşkı hayatıma girmeden göremezsin. Her anımı seninle birlikte olabilme ümidi ile geçiriyor ve sana özlem duyuyorum. 


resimli aşk sözleri
 Ben koca dünya da küçük bir adaysam sende beni çevreleyen koca bir okyanussun. Adaya vuran her dalgan ile hayat buluyor bu gönlüm. 

Aşk ayaklarının altında cam parçaları çakıl taşlarında yürür gibi acı hissi verir bazen. Bazen ise zorlu yollar ne kadar can acıtsa da insan hiçbirini duymaz ve ölümüne yürür aşkı için. Ben seni ölüme düğün ile yürür gibi seviyorum. 
resimli aşk sözleri
Dertler derya oldu senin aşkın da bir sandal, aldın gittin tüm acı ve dertleri götürdün okyanusun derinliklerine attın. Şimdi benimle bir ömür boyu güzel ülkelere kürek çekmeye var mısın?

Seni öylesine çok seviyorum ki, seninle olduğum her an neden bana yetmiyor. İnsan anın kıymetini bilmeli. Son nefesimizi ne zaman vereceğimizi bilmediğimiz bu dünyada seninle birlikte dünya da cenneti yaşamak istiyorum. 
resimli aşk sözleri
İçimde hiç dinmeyen bir yangın başladı seni görünce. Bu yangının büyümesinde ve alevlenmesinde en çok etkili olan bakışların hiç çekme üzerimden. 

Senin bakışlarına aşık oldum ben. Gözlerinin içi gülerken beni alıp götürdüğün dünyanda bana da yer varsa seninle bir ömür boyu birlikte ve güzel bir gelecek diyorum. 
resimli aşk sözleri
Sana gönlümü sultanı can yoldaşım ol derken bunu laf olsun diye söylediğimi mi sandın sen yoksa. Ben seni gönlüme sultan hayatıma can yoldaşı yapmak için attığım bu adımda bir ömür boyu birlikte olma ümidi ile bu yola baş koydum. 

İnsan sevdiğini neden üzer ki, hiç anlamıyorum. Sana ben asla kırıcı söz ve üzücü davranışlarda bulunmayacağım. Seninle güzel bir gelecek diliyorum. 
resimli aşk sözleri
Siyah inci okyanusun derinliklerinde bulunur ve onu kolay kolay bulmak ve çıkarmak mümkün değildir. Sakın kimseye deme olur mu sen benim siyah incimsin. 
resimli aşk sözleri
Seninle ilk sevgili olduğum günü şöyle düşünüyorum da, asla kabul etmeyeceğin düşüncesi ile sana aşkımı açarken ne kadar da korku vardı içimde. Sonra ise seninle birlikte başlayan küçük fidan bugün çınar olma yolunda köklerini toprağa sağlam bir şekilde salıyor. 

Her güzel şeyin bir sonu var derler ama ben inanıyorum ki, bizim sevgimiz ve aşkımız bir ömür devam edecek. Sen gözlerime böyle içten ve candan baktığın sürece seni bir ömür boyu sevmeye hazır bu gönlüme sultan olmaya var mısın? 
resimli aşk sözleri
Güzel gözlerine bakıp saatlerce dalıp gitmek istiyorum gözlerinin derinliğine. Biliyor musunuz, yüzmeyi bilmiyorum ama senin gözlerinin derinliğine dalıp boğulmayı göze alacak kadar çok seviyorum. 

İki insanın birbirini sevmesi küçümsenecek bir duygu değil. Seninle küçük bir an için bir ömrü feda ederim. 
resimli aşk sözleri
Sevmek mi daha zor yoksa sevilmek mi? Kalmak mı kolay gitmek mi? Sen benden sakın gitme hayatımın kadını çocuklarımın anası. Seni çok seviyorum. 

Giderken kalbimi bavuluna koyarak yeni bir hayata atıl olur mu? Olurda gidersen sakın beni ardında yaşayan bir ölü olarak bırakma. Sensiz yaşamak yerine senin ellerinden ölmeyi tercih ediyorum. 
resimli aşk sözleri
Belki güzel bire soyadım yok ama senin adının yanında soyadımın olmasını çok arzu ediyorum. Benimle bir ömür boyu hayat yoldaşı olup, isminin yanında soyadımı görmek istiyorsan, sende beni seviyorsun demektir. 

Bu gönül birçok kişi ile birlikte oldu belki, ama hiçbiri senin kadar beni sevmedi. Ben beni sevmeni severken boşuna demedim bir ömür boyu seninle birlikte olmaya razıyım diye. 
resimli aşk sözleri
Baharın gelmesi ile nasıl toprakta çiçek açıyorsa, senin gelmene birlikte hayatıma güneş doğdu, gönlümde çiçek açtı. Sen benimle olduğun sürece kışa ve sonbahara hoşça kal dedim. 

Soğuk kış gününde bile eğer gönlüm sıcak ve heyecanlı ise bunun tek sebebi senin gözlerinde olan ışıltı ve aşk yansımasıdır. 
resimli aşk sözleri
Sıradan bir aşk hikayesi değil benim sana olan aşkım. Seni mahalle de küçük bir çocukken başladım sevmeye. Gül döktüm yollarına diye az geçmedim bisikletimle sokaklarında. 

Sen hiç bilmedin senin için neler yaptığımı. Gizli – gizli az geçmedim kapının önünden. Şimdi kim bilir kiminlesin kimin kalbindesin. Ama şunu unutma kimse seni ben kadar sevemez. 
resimli aşk sözleri
Güzel gözlerine bakıp saatlerce dalıp gitmek istiyorum gözlerinin derinliğine. Biliyor musunuz, yüzmeyi bilmiyorum ama senin gözlerinin derinliğine dalıp boğulmayı göze alacak kadar çok seviyorum. 

Kaderimde varsa seni sevmekten çekeceğim acı, bana vız gelir tırs gider. Seni öylesine çok seviyorum ki, seninle bir ömrü birkaç saat için harcamaya razım. 
resimli aşk sözleri
Telefonunu her eline aldığında benden güzel bir mesaj bekliyorsan, bana aşıksın. Her seni aradığımda gözlerinin içi gülüyorsa beni seviyorsun. Senin mutluluğun ve huzurlu oluşun için bu can feda olur. 

Seninle birlikte bir ömür olabilmek için gökten kayan hiçbir yıldızı kaçırmamak için her gece gökyüzünü izliyordum. Şimdi sen yanımda ben gönlünde gelecek hayalleri kurarak güzel günler yaşıyoruz. 
resimli aşk sözleri
Gözlerine bakarak başlayan aşkım, saçlarına sonra ellerine süzülerek büyüdü. Ellerimi bırakma ve gözlerini gözlerimden asla çekme. Benimle bir ömür boyu hayatı iyisi ile kötüsü ile yaşamak için senin varlığına muhtacım ben. 

Can ister bir güzel sevgili hayat verir dünyalar güzeli. Sen benim güzel diye yıllarca beklediğim dünyalar güzeli sevgilimsin. 

Sana büyük hayaller zenginlikler vaat edemem. Eğer razı isen bir yudum su ile ekmeğe senin için ömrümü feda etmeye hazır bu genç adam.
resimli aşk sözleri
Nefes aldığım her seni seviyorum diye atan bu kalbim elbet bir duracak. İşte o gün dilerim ki senden önce bel ölmüş olayım. Çünkü senin hasretine bu kalbin dayanacağını hiç sanmıyorum. 

Gözlerinde ki ışıltı ve yüzünde ki o gülümseme hiç eksik olmasın. Senin gülüşün ve gözlerinde ki ışıltı beni hayata bağlıyor. 
resimli aşk sözleri
Sen benim seni ne kadar sevdiğimi biliyor olsaydın. Emin ol ki, seni sevmemi severdin. 
resimli aşk sözleri
Zaman hızlı akıp gidiyor. Saniye, dakika, saatler, günler, haftalar, aylar ve yıllar hızlıca akıp giderken, bu bende ki sana olan aşk hiç gitmeyecek. Seninle geçirdiğim her an ve saniye aşkım giderek daha da büyüyor. 
resimli aşk sözleri
Denizin en derinliklerinde çok özel elmaslar ve değerli taşlar bulunurmuş. Bunlara ulaşmak çok zor ve bu taşlar çok değerliymiş. Sende benim için ulaşılması zor ve en değerli varlığımsın. 

1 Yorumlar

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski