Etkileyici Aşk Sözleri

Sevgilinizin kalbini saracak ve Ona olan sevginizi en güzel şekilde yansıtabileceğini seni seviyorum mesajları, En güzel aşk sözleri için sitemizi ziyaret edin.

sevgiliye güzel sözler
İnsan bir ömür boyu hayatını devam ettireceği insanı arar durur. Onu bulunca da neden aşkını söylemekte cimri ve pinti davranır ki. Siz de sevdiğinizi etkileyici aşk sözleri ile etkileyerek onu sevindirebilir ve mutlu edebilirsiniz. Aşkınızı içinizden geldiği gibi yaşamak daha doğal ve sağlıklı bir ilişkinin temellerini atmanızda size yardımcı olacaktır. Siz de etkileyici aşk sözleri ile aşkınızı bir fidanı sular gibi büyüterek sağlam köklere sahip olmasını sağlamak isterseniz, onu ne kadar çok sevdiğinizi söylemek için fırsat kollayın. İşte en etkileyici aşk sözleri ve sevgi sözcüklerinden ilham alarak sevdiğinizi mutlu edeceğiniz bazı aşk sözleri;

Denizin derinliğine nasıl bakamıyorsak çıplak gözle sende bende ki aşkı hayatıma girmeden göremezsin. Her anımı seninle birlikte olabilme ümidi ile geçiriyor ve sana özlem duyuyorum. 


resimli aşk sözleri
 Ben koca dünya da küçük bir adaysam sende beni çevreleyen koca bir okyanussun. Adaya vuran her dalgan ile hayat buluyor bu gönlüm. 

Aşk ayaklarının altında cam parçaları çakıl taşlarında yürür gibi acı hissi verir bazen. Bazen ise zorlu yollar ne kadar can acıtsa da insan hiçbirini duymaz ve ölümüne yürür aşkı için. Ben seni ölüme düğün ile yürür gibi seviyorum. 
resimli aşk sözleri
Dertler derya oldu senin aşkın da bir sandal, aldın gittin tüm acı ve dertleri götürdün okyanusun derinliklerine attın. Şimdi benimle bir ömür boyu güzel ülkelere kürek çekmeye var mısın?

Seni öylesine çok seviyorum ki, seninle olduğum her an neden bana yetmiyor. İnsan anın kıymetini bilmeli. Son nefesimizi ne zaman vereceğimizi bilmediğimiz bu dünyada seninle birlikte dünya da cenneti yaşamak istiyorum. 
resimli aşk sözleri
İçimde hiç dinmeyen bir yangın başladı seni görünce. Bu yangının büyümesinde ve alevlenmesinde en çok etkili olan bakışların hiç çekme üzerimden. 

Senin bakışlarına aşık oldum ben. Gözlerinin içi gülerken beni alıp götürdüğün dünyanda bana da yer varsa seninle bir ömür boyu birlikte ve güzel bir gelecek diyorum. 
resimli aşk sözleri
Sana gönlümü sultanı can yoldaşım ol derken bunu laf olsun diye söylediğimi mi sandın sen yoksa. Ben seni gönlüme sultan hayatıma can yoldaşı yapmak için attığım bu adımda bir ömür boyu birlikte olma ümidi ile bu yola baş koydum. 

İnsan sevdiğini neden üzer ki, hiç anlamıyorum. Sana ben asla kırıcı söz ve üzücü davranışlarda bulunmayacağım. Seninle güzel bir gelecek diliyorum. 
resimli aşk sözleri
Siyah inci okyanusun derinliklerinde bulunur ve onu kolay kolay bulmak ve çıkarmak mümkün değildir. Sakın kimseye deme olur mu sen benim siyah incimsin. 
resimli aşk sözleri
Seninle ilk sevgili olduğum günü şöyle düşünüyorum da, asla kabul etmeyeceğin düşüncesi ile sana aşkımı açarken ne kadar da korku vardı içimde. Sonra ise seninle birlikte başlayan küçük fidan bugün çınar olma yolunda köklerini toprağa sağlam bir şekilde salıyor. 

Her güzel şeyin bir sonu var derler ama ben inanıyorum ki, bizim sevgimiz ve aşkımız bir ömür devam edecek. Sen gözlerime böyle içten ve candan baktığın sürece seni bir ömür boyu sevmeye hazır bu gönlüme sultan olmaya var mısın? 
resimli aşk sözleri
Güzel gözlerine bakıp saatlerce dalıp gitmek istiyorum gözlerinin derinliğine. Biliyor musunuz, yüzmeyi bilmiyorum ama senin gözlerinin derinliğine dalıp boğulmayı göze alacak kadar çok seviyorum. 

İki insanın birbirini sevmesi küçümsenecek bir duygu değil. Seninle küçük bir an için bir ömrü feda ederim. 
resimli aşk sözleri
Sevmek mi daha zor yoksa sevilmek mi? Kalmak mı kolay gitmek mi? Sen benden sakın gitme hayatımın kadını çocuklarımın anası. Seni çok seviyorum. 

Giderken kalbimi bavuluna koyarak yeni bir hayata atıl olur mu? Olurda gidersen sakın beni ardında yaşayan bir ölü olarak bırakma. Sensiz yaşamak yerine senin ellerinden ölmeyi tercih ediyorum. 
resimli aşk sözleri
Belki güzel bire soyadım yok ama senin adının yanında soyadımın olmasını çok arzu ediyorum. Benimle bir ömür boyu hayat yoldaşı olup, isminin yanında soyadımı görmek istiyorsan, sende beni seviyorsun demektir. 

Bu gönül birçok kişi ile birlikte oldu belki, ama hiçbiri senin kadar beni sevmedi. Ben beni sevmeni severken boşuna demedim bir ömür boyu seninle birlikte olmaya razıyım diye. 
resimli aşk sözleri
Baharın gelmesi ile nasıl toprakta çiçek açıyorsa, senin gelmene birlikte hayatıma güneş doğdu, gönlümde çiçek açtı. Sen benimle olduğun sürece kışa ve sonbahara hoşça kal dedim. 

Soğuk kış gününde bile eğer gönlüm sıcak ve heyecanlı ise bunun tek sebebi senin gözlerinde olan ışıltı ve aşk yansımasıdır. 
resimli aşk sözleri
Sıradan bir aşk hikayesi değil benim sana olan aşkım. Seni mahalle de küçük bir çocukken başladım sevmeye. Gül döktüm yollarına diye az geçmedim bisikletimle sokaklarında. 

Sen hiç bilmedin senin için neler yaptığımı. Gizli – gizli az geçmedim kapının önünden. Şimdi kim bilir kiminlesin kimin kalbindesin. Ama şunu unutma kimse seni ben kadar sevemez. 
resimli aşk sözleri
Güzel gözlerine bakıp saatlerce dalıp gitmek istiyorum gözlerinin derinliğine. Biliyor musunuz, yüzmeyi bilmiyorum ama senin gözlerinin derinliğine dalıp boğulmayı göze alacak kadar çok seviyorum. 

Kaderimde varsa seni sevmekten çekeceğim acı, bana vız gelir tırs gider. Seni öylesine çok seviyorum ki, seninle bir ömrü birkaç saat için harcamaya razım. 
resimli aşk sözleri
Telefonunu her eline aldığında benden güzel bir mesaj bekliyorsan, bana aşıksın. Her seni aradığımda gözlerinin içi gülüyorsa beni seviyorsun. Senin mutluluğun ve huzurlu oluşun için bu can feda olur. 

Seninle birlikte bir ömür olabilmek için gökten kayan hiçbir yıldızı kaçırmamak için her gece gökyüzünü izliyordum. Şimdi sen yanımda ben gönlünde gelecek hayalleri kurarak güzel günler yaşıyoruz. 
resimli aşk sözleri
Gözlerine bakarak başlayan aşkım, saçlarına sonra ellerine süzülerek büyüdü. Ellerimi bırakma ve gözlerini gözlerimden asla çekme. Benimle bir ömür boyu hayatı iyisi ile kötüsü ile yaşamak için senin varlığına muhtacım ben. 

Can ister bir güzel sevgili hayat verir dünyalar güzeli. Sen benim güzel diye yıllarca beklediğim dünyalar güzeli sevgilimsin. 

Sana büyük hayaller zenginlikler vaat edemem. Eğer razı isen bir yudum su ile ekmeğe senin için ömrümü feda etmeye hazır bu genç adam.
resimli aşk sözleri
Nefes aldığım her seni seviyorum diye atan bu kalbim elbet bir duracak. İşte o gün dilerim ki senden önce bel ölmüş olayım. Çünkü senin hasretine bu kalbin dayanacağını hiç sanmıyorum. 

Gözlerinde ki ışıltı ve yüzünde ki o gülümseme hiç eksik olmasın. Senin gülüşün ve gözlerinde ki ışıltı beni hayata bağlıyor. 
resimli aşk sözleri
Sen benim seni ne kadar sevdiğimi biliyor olsaydın. Emin ol ki, seni sevmemi severdin. 
resimli aşk sözleri
Zaman hızlı akıp gidiyor. Saniye, dakika, saatler, günler, haftalar, aylar ve yıllar hızlıca akıp giderken, bu bende ki sana olan aşk hiç gitmeyecek. Seninle geçirdiğim her an ve saniye aşkım giderek daha da büyüyor. 
resimli aşk sözleri
Denizin en derinliklerinde çok özel elmaslar ve değerli taşlar bulunurmuş. Bunlara ulaşmak çok zor ve bu taşlar çok değerliymiş. Sende benim için ulaşılması zor ve en değerli varlığımsın. 

COMMENTS

BLOGGER: 1

Ad

3d el yapımı resim çerçevesi,1,ağır abi sözleri,1,anlamlı aşk sözleri,1,anlamlı sözler,1,anne,1,anne temalı şiirler,1,anneler günü hediyeleri,1,anneler günü hediyesi,4,anneler günü mesajları,1,anneler günü sürprizleri,1,anneler günü şiir örnekleri,1,anneler günü şiirleri,1,anneye güzel sözler,1,anneye hediye,7,anneye sürpriz,1,arkadaşa doğum günü hediyesi,3,arkadaşa doğum günü mesajları,1,arkadaşa doğum günü sözleri,1,arkadaşa hediye,3,arkadaşa yılbaşı hediyesi,1,arkadaşla ilgili güzel sözler,1,arkadaşlık sözleri,1,asker sevgiliye doğum günü hediyesi,2,asker sevgiliye hediye,1,askere hediye,1,aslan burcu,2,aslan burcu erkeğe hediye,1,aslan burcu erkeğe ne hediye alınır,1,aslan burcu kadına hediye,1,aslan burcu kadına ne hediye alınır,1,aşk konservesi,1,aşk sözleri,1,aynı gün kargo hediye,1,aynı gün teslim hediye,1,baba olma hediyeleri,1,babalar günü,1,babalar günü hediyeleri,1,babalar günü hediyesi,2,babalar günü mesajı,1,babalar günü mesajı kısa,1,babalar günü mesajları,2,babaya el yapımı hediye,1,babaya güzel sözler,1,babaya hediye,6,babaya hediye notları,1,başak burcu,1,başak burcu erkeğe hediye,1,başak burcu erkeğe ne hediye alınır,1,bayan kolye,3,bayan öğretmene hediye,4,bayan sevgiliye hediye,8,bayan sevgiliye sevgililer günü mesajları,1,bayana hediye,24,bayana yılbaşı hediyesi,1,bebek,1,bebek görme hediyesi,1,bebek hediyesi,1,bebekler için hediye,1,bebeklere hediye,1,beden eğitimi öğretmenine hediye,1,beden öğretmenine hediye,1,boğa burcu,2,boğa burcu erkeğe hediye,1,boğa burcu erkeğe ne hediye alınır,1,boğa burcu kadınına hediye,1,burçlara göre hediye,5,cuma kutlama mesajları,1,cuma mesajları,1,çalışan erkeklere hediye,1,çift saatleri,1,çim adam nasıl yapılır,1,çocuklara hediye,1,damar sözler,1,diy,19,dogumgunu,3,doğum günü hediyesi,10,doğum günü mesajları,2,doğum günü pasta modelleri,1,doğum günü pastası nasıl yapılır,1,doğum günü sürprizleri,1,edebiyat öğretmenine hediye,1,el emeği hediyeler,4,el emeği yılbaşı hediyeleri,1,el emeği yılbaşı hediyesi,1,el emeği yılbaşı süsleri,1,el yapımı,3,el yapımı ampul,1,el yapımı babalar günü hediyesi,1,el yapımı bayan çanta,1,el yapımı çim adam,1,El Yapımı Doğum Günü Pastaları,1,el yapımı ev hediyeleri,1,el yapımı explosion box,1,el yapımı hediye,30,el yapımı hediyeler,24,el yapımı kar küresi,2,el yapımı kitap okuma ayracı,1,el yapımı kumaş çanta,1,el yapımı mumlar,1,el yapımı nişan hediyeleri,1,el yapımı öğretmene hediye,1,el yapımı öğretmenler günü hediyeleri,1,el yapımı patlayan kutu,1,el yapımı tabure organizeri,1,el yapımı yılbaşı çam ağacı,1,el yapımı yılbaşı hediyeleri,5,el yapımı yılbaşı hediyesi,2,el yapımı yılbaşı kapı süsleri,1,en çok satan hediyeler,1,en gözde hediyeler,1,en güzel anneler günü şiirleri,1,enteresan tişört modelleri,1,erkeğe hediye,25,erkeğe yılbaşı hediyesi,3,erkek,1,erkek arkadaşa hediye,4,erkek arkadaşa sürpriz hediye,1,erkek öğretmene hediye,5,erkek sevgili,1,erkek sevgiliye hediye,10,erkek sevgiliye sürpriz,3,erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi,1,erkeklere yılbaşı hediyesi,1,esprili hediyeler,1,etkileyici sözler,1,ev hediyeleri,1,evde çim adam yapımı,1,evde doğum günü pastası yapmak,1,evde kitap okuma ayracı yapmak,1,evde kumaş çanta yapılışı,1,evde sevgiliyle kutlama yapmak,1,evlilik teklifi,2,evlilik teklifi çiçekleri,2,evlilik teklifi nasıl yapılır,1,evlilik yıldönümü,1,evlilik yıldönümü nasıl kutlanır,1,explosion box,1,explosion box nasıl yapılır,1,Felsefe Öğretmenine Hediye,2,Felsefe Öğretmenine Hediye Fikirleri,1,Fen Bilgisi Öğretmenine Hediye,1,gaz lambası,1,geometri öğretmenine hediye,1,günaydın mesajları,1,güzel doğum günü mesajları,1,güzel mesajlar,2,güzel sözler,9,güzel yeni yıl sözleri,1,hadisli cuma mesajları,1,hasır ipten sepet nasıl yapılır,1,hasır ipten sepet yapılışı,1,hasır ipten tabak yapılışı,1,hasır ipten vazo nasıl yapılır,1,hediye,20,hediye bayan aksesuar,1,hediye kutusu süsleme,1,hediye notları,1,hediye seçenekleri,2,hediye sepetleri,1,hediye vosvos oyuncak,1,hes kodu anahtarlık,1,ilginç hediyeler,3,ilginç tişört modelleri,1,ilginç tişört tasarımları,1,ilginç ürünler,1,İlkokul Öğretmenine Hediye,1,inci kolye,1,indirimli hediyeler,1,isim yazılı cüzdan,1,İstanbul un gezilecek yerleri,1,İstanbul'da gezilecek güzel yerler,1,istanbul'da yılbaşı mekanları,1,İstanbul'un gezilebilecek güzel yerleri,1,istanbulda yılbaşı kutlanabilecek mekanlar,1,istiridye içinde inci kolye,1,iş arkadaşına hediye,1,iş hediyesi,1,İtalyanca Öğretmenine Hediye,1,iyi geceler mesajları,1,kadınlar günü hediyesi,1,kadınlar günü için küçük sürprizler,1,kadınlar günü sürprizleri,1,kadınlar gününde ne yapılır,1,kadınlara hediye,3,kampanyalı hediye fikirleri,1,kampanyalı hediyeler,1,kanvas tablo,1,kapak sözler,1,kapı süsleri,1,kapıda ödeme hediye,1,kar küresi nasıl yapılır,1,karakalem resim,1,Karakalem Resim Efektli Kupa Bardak,1,karakalem resim sipariş,1,kavanoz hediyeleri,1,kavanoz ile yapılan el emeği hediyeler,1,kavanozdan yapılabilen hediyeler,1,kedi yastığı nasıl yapılır,1,kedi yatağı nasıl yapılır,1,kendin yap hediye,1,kısa aşk sözleri,1,kız arkadaşa hediye,5,kişiye özel bileklik,1,kişiye özel cüzdan,1,kişiye özel hediye,8,kişiye özel hes kodu anahtarlık,1,kişiye özel kupa,4,kitap önerileri,1,kocaya hediye,1,koç burcu,1,koç burcu hakkında bilgiler,1,koç burcu kadın ünlüleri,1,koç burcu özellikler,1,kolay yapılabilen öğretmenler günü hediyeleri,1,kolye,1,konserve kutusundan mumluk yapımı,1,kupa bardak,1,makyaj fırçası nasıl yapılır,1,mesaj veren şiirler,1,mini mesaj şişeleri,1,mumluk yapımı,1,nişan hediyesi,1,nostaljik gaz lambası,1,nostaljik hediye,1,objektif kupa bardak,1,ofis hediyesi,1,öğretmen,10,Öğretmene el emeği hediyeler,1,öğretmene hediye,10,öğretmenler günü hediyeleri,8,öğretmenler günü hediyesi,5,özlü sözler,1,plaj buz dolabı süsleme,1,popüler hediyeler,1,portre sipariş,1,psikologlara hediye kupa bardak,1,resim çerçevesi yapımı,1,resim çizdirme,1,resimli cuma mesajları,1,resimli yılbaşı mesajları,1,romantik hediyeler,1,romantik yılbaşı mesajları,1,saksı yapımı,1,Senin Hakkında En Sevdiğim Şeyler Kitabı,1,sevgili,3,sevgili bileklikleri,1,sevgili için aşk sözleri,1,sevgili ile istanbulda nereler gezilir,1,sevgili saatleri,1,sevgililer günü hediyesi,14,sevgililer günü hediyesi erkek,2,sevgililer günü mesajları,2,sevgililer günü sözleri,1,sevgililer günü sürprizleri,1,sevgililer hediyeleri kadın,1,sevgiliye asılan kıza kapak sözler,1,sevgiliye aşk mesajları,2,sevgiliye aşk sözleri,1,sevgiliye doğum günü mesajları,1,sevgiliye el yapımı hediyeler,1,sevgiliye el yapımı yılbaşı hediyeleri,1,sevgiliye günaydın mesajları,1,sevgiliye güzel sözler,5,sevgiliye hediye,49,sevgiliye hediye kitap,1,sevgiliye iyi geceler mesajları,1,sevgiliye küçük sürprizler,2,sevgiliye manevi hediye,1,sevgiliye manevi hediyeler,1,sevgiliye sürpriz,14,sevgiliye ufak sürprizler,1,sevgiliye yapılabilecek yılbaşı sürprizleri,1,sevgiliye yapılacak sürprizler,1,sevgiliye yılbaşı hediyesi,2,sevgiliye yılbaşı mesajları,1,sevgiliye yılbaşı sürprizleri,2,sevgiliyle iyi vakit geçirme,1,sihirli kupa,1,sürpriz,13,süslü hediye kutuları,1,şiir,1,şişe lamba,1,türkçe öğretmenine hediye,1,ucuz hediyeler,1,uzaktaki sevgiliye hediye,1,uzaktaki sevgiliye sürpriz,1,uzun aşk sözleri,1,ünlü sözleri,1,ünlülerin güzel sözleri,1,yengeç burcu,2,yengeç burcu bayana ne hediye alınır,1,yengeç burcu erkeğe hediye,1,yengeç burcu erkeğe ne hediye alınır,1,yengeç burcu kadına hediye,1,yılbaşı,17,yılbaşı çam ağacı,1,yılbaşı eğlencesi,1,yılbaşı gecesi ne giyilir,1,yılbaşı hediyeleri,17,yılbaşı hediyesi,17,yılbaşı için öneriler,1,yılbaşı için şık kıyafet önerileri,1,yılbaşı kıyafet önerileri,1,yılbaşı kutlama sözleri,1,yılbaşı kutlaması,1,yılbaşı mesajları,3,yılbaşı sürprizi,2,yılbaşı sürprizleri,1,yılbaşına evde oynanabilecek oyunlar,1,yılbaşında ev süsleme,1,yılbaşında evde ne yapılır,1,yılbaşında nasıl giyinilir,1,yılbaşında ne yapılır,2,yılbaşında neler yapılır,1,yıldönümü hediyesi,7,
ltr
item
Güzel Hediye Fikirleri: Etkileyici Aşk Sözleri
Etkileyici Aşk Sözleri
Sevgilinizin kalbini saracak ve Ona olan sevginizi en güzel şekilde yansıtabileceğini seni seviyorum mesajları, En güzel aşk sözleri için sitemizi ziyaret edin.
https://1.bp.blogspot.com/-94LJXfIuh1I/XSb6s1eSyII/AAAAAAAAB3I/JvM7c-X4u64plplaaKcF0S5cWPtniKK4ACLcBGAs/s640/ask_mesajlari.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-94LJXfIuh1I/XSb6s1eSyII/AAAAAAAAB3I/JvM7c-X4u64plplaaKcF0S5cWPtniKK4ACLcBGAs/s72-c/ask_mesajlari.jpg
Güzel Hediye Fikirleri
https://www.iyihediyefikirleri.com/2019/07/etkileyici-ask-sozleri.html
https://www.iyihediyefikirleri.com/
https://www.iyihediyefikirleri.com/
https://www.iyihediyefikirleri.com/2019/07/etkileyici-ask-sozleri.html
true
7733495303042729096
UTF-8
Tüm yazılar Kayıt Bulunamadı Tüm Kayıtlar Devamını Oku Cevap Cevabı İptal Et Sil By Ana Sayfa Sayfa Yazı Tümünü Görüntüle Senin İçin Önerilen Etiket Arşiv Ara Tüm Yazılar İsteğinizle eşleşen bir yayın bulunamadı Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara Şimdi 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 saat önce $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et Bu içerik Kilitlenmiştir 1. ADIM: Bir sosyal ağda paylaşın 2. ADIM: Sosyal ağınızdaki bağlantıya tıklayın Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy