Sevgiliye Yapılabilecek Küçük Sürprizler

Sevgiliye Yapılabilecek Sürprizler
Sevgilinize yüksek maliyetli veya ekonomik yönden yüksek sürprizler yapmayı çok mu seviyorsunuz? O halde tüm sürprizlerinizi planlı ve titiz bir şekilde yürütmek konusunda da üzerinize yok eminiz. Gerçi yüksek maliyetli sürprizler yapabilmek için vakit ve para lazım. Tamam güzel ama hayat da hızla geçiyor be kuzum! Yani sevgilimize her ayrıntısı inceden inceye düşünülmüş büyük sürprizler yapacağız diye aşk hayatımızda kimi şeyleri ertelemek ya da ıskalamamak çok gereksiz. Bazı zamanlarda hiçbir harcama gerektirmeyen etkileyici sürprizlerle de anı güzelleştirmek unutulmaz kılmak ve geleceğe etkileyici hatıralar taşımak mümkün olabilir. Sevgilimizi sevindirmek onu çok sevdiğimizi belirtmek veya kendisini daha da özel hissetmesini sağlamak için ufak etkileyici sürprizler de pekala yapabiliriz. Üstelik aşk gerçekte üstünde çok da düşünmeyi gerektirmeyen bir his. Bunun için her daim plan yapmaya veya program hazırlamaya lüzum yok. Ayrıca bazı zamanlarda anlık olarak düşünülmüş mini sürpriz sevgilimizin gözünde fiyatı yüksek ve ayrıntılı bir sürprizden daha da etkileyici olabilir. Şöyle ki sevgilimize yapacağımız duygulu bir sabah kahvaltısı gece yemeğinde önüne koyacağımız kalp şeklinde lezzetli bir pasta, arabasının buğulu camına aşkımızı yazarak veya yatak odasını bir kaç mum ışığıyla süsleyerek; olmadı cep telefonuna duygulu mesajlar göndererek ufak etkileyici sürprizler yapabiliriz. Şayet sizler de “Sevgiliye anlık ya da daha basit şekilde yapılacak sürpriz fikirleri yok mu?” diye düşünmekten kendinizi alı koyamıyorsanız bu yazı sizin çok işinize yarayacak.. Aşkların en iyisini en özelini size yaşatan sevgiliniz için hissettiklerinizi anlık olarak sıradan fakat etkili bir şekilde ifade edebileceğiniz ufak etkileyici sürprizler bu makalemizde sizi bekliyor. İşte karşınızda erkek/bayan sevgilinizi sevginizle iyi hissettirebileceğiniz ve ilişkinize coşku katabileceğiniz en duygulu sürpriz fikirlerimiz.

1-Televizyon Ekranına Romantik Notlar Yapıştırın 

sevgiliye küçük sürprizler
Tv üstüne duygulu mesajlar. Hissettiklerinizi renkli post-it kağıtlar üstüne yazın ve bunları tv ekranı üstüne “I LOVE U” yazacak biçimde yapıştırın. Televizyon ekranı leke tutar mı diye endişelenmeyin zira kendinen yapışkanlı post-it kağıtlar üstünde öyle çok kuvvetli tutkal yok. Yalnızca sürprizinizi yaptıktan sonra nemli bir bezle temizlemeniz gerekecek tamamı bu kadar. 
Sevgilinize bir konserve dolusu memnuniyet hediye verebilirsiniz. Senin hakkında hissettiğim şeyler sürpriz konserve kutusu içinde özel grafik programlarla tasarlanmış tam 32 adet aşk konulu yüzeyi duygulu mesajlarla hikayeleştirilmiş kartlar bulunuyor. Sürpriz konserve kutusu sunumu ve arasında bulunan aşk dolu sözlerle sevgilinizi sevindirebilirsiniz. Hem sürpriz içerikli bir hediye hem de sevgiliniz için olan hislerinize duygulu bir açıklama getirecek olan bu sürpriz konserve kutusu ile sevgiliniz için eşsiz bir sürpriz yapabilirsiniz. Bütün yıl süresince 365 aşk mesajı içeren duygulu aşk konservesi.
Size çok hayret verici gelebilir fakat bu konserve kutusunun içinde aşk var aşk. Sevgiliniz için hazırlayabileceğiniz en ilginç sürprizlerden bir tanesi de içinde 365 adet kalp şeklinde mesaj kartları yer alan ve üstünde güzel duygulu mesajların yer aldığı bu konserve kutusu. Bütün yıl boyunca sevgiliniz konserve içerisindeki mesaj kağıtlarıyla kendisini çok mutlu ve mesut hissedecek. Yılın her günü için 1 sevgi mesajı taşıyan konserve kutusu içinde yanı sıra seni seviyorum baskılı çikolatalar var. 365 aşk dolu konservesiyle sevgiliniz için sürpriz yapmayı planlıyorsanız bu adresi ziyaret edebilirsiniz. 
sevgiliye ufak sürprizler
Sevgiliniz için yaş günü için özel bir sürpriz yapmayı istiyorsanız işte size hayret verici derecede sürprizler içeren doğduğun gün neler oldu hediyesi. Sevgilinizin yaş günü tarihine özel olarak dizayn edilecek kişiye özel yaş günü kartları içinde ilginç ve çok acayip veriler bulunuyor. Burç özelliklerinden tutun da sevgilinizin doğduğu tarihte şampiyon olan takıma gol kralı olan futbolcuya ekmeğin fiyatına ayın nasıl göründüğüne cumhurbaşkanının kim olduğuna time dergisinin kapağına o yıl oscar ödülü alan filme kadar acayip ilginç veriler bulunuyor. Sevgiliniz için bu şahane sürprizi muhakkak yapmanızı öneriyoruz.

2- Etkileyici Ufak Notlarla Hediyesini Bulmasını Sağlayın

Kız arkadaşınız için aldığınız (örneğin bu bir yaş günü hediyesi ya da sevgililer günü hediyesi de olabilir) önce bu armağanı evde bir yere saklayın. Sonrasında üzerine yazdığınız talimat notlarla hediyesine ulaşmasını sağlayın. Böylelikle hem ona vereceğiniz hediyenizi daha sürpriz dolu hem de heyecan verici bir hale getirmiş olacaksınız. 

3- Renkli Raptiyelerle Aşk Mesajınızı Yazın

sevgiliye küçük sürprizler
Zirvesinde yıldız şeklinde harf notların yer aldığı raptiyelerle bi tanecik sevgiliniz için aşkınızı harf harf duygulu bir şekilde de ifade edebilirsiniz. Hani sevgilinizi düşündüğünüzde size aşkla bakan güzel gözlerini ve o samimi şirin gülüşünü gözlerinizin önüne getirirsiniz ya. Yine ne kadar anlayışlı bir insan olduğunu size olan duygu yüklü yaklaşımını özetle onun en sevdiğiniz yönlerini birer birer düşünürsünüz ya. Işte bu kitapla bu soyut fikirlerinizi nesnel bir şekilde sevgiliniz için gösterebileceksiniz. Sevgilinizin en beğendiğiniz özelliklerini birer birer kaleme alarak ne bir yazar ne de bir şairim diyenlere bu fantastik kitabı çok sevecekler. Bol özel bilgisayar animasyon ve duygulu aşk mesajlarıyla hazırlanmış senin hakkında sevdiğim şeyler kitabıyla sevgiliniz için anı defteri özelliğinde özel bir sevgiliye hediye sürprizi de yapabilirsiniz. Bir kitap dolusu memnuniyet vaat eden bu tatlı defteri hazırlayabilmek için tek yapmanız gerekli olan şey kitapta bulununan sorulara yanıtlar yazmak. El yazınızla doldurup tamamlayabileceğiniz bu bol romantizm kokan kitapla sevgiliniz için dolu dolu bir sürpriz yapabilirsiniz. 

3-Duygularınıza Tercüman Olacak Lezzetli Butik Kurabiyeler 

sevgili kurabiye modelleri
Sevgiliniz için hem romantik hem de lezzetli bir sürpriz yapmayı planlıyorsanız üzerlerine dilediğiniz mesajları taşıyabileceğiniz kurabiyeleri hediye verebilirsiniz. Üstüne gerek aşkınızı ilan edecek mesajlar yazdırın dilerseniz de evlilik önerisi yapın. Bi tanecik aşkınız kırmızı kutular içerisinde gelen leziz kurabiyeleri gördüğünde çok memnun olacaktır. 

4- Baş başa Bir Gece İçin Romantik Mum Yolu 

sevgiliye evde yapılabilecek küçük sürprizler
Mum ışıkları altında aşk bir ayrı güzel. Ayaklarınızın altına gül yaprakları ve odanızın duvarlarına yansıyan titrek mum ışıkları altında romantik anlar yaşamaya var mısınız? bu gece başka her zamanki gecelerden değişik geçsin isterseniz sevgiliniz için romantik mum yöntemi sürprizi yapabilirsiniz. Gerek yatak odanıza giden yolu dilerseniz de salonunuzu mum ışıkları ile aydınlatabilir sevgilinize/eşinize şahane bir etkileyici sürpriz yapabilirsiniz. 

5- Evde Neşeli Bir Aktiviteye Var mısınız? 

sevgiliye evde yapılabilecek küçük sürprizler
Ne yemek yapsam telaşesi ev temizliği sonraki günün iş planlamaları derken şu sıralar hayat arkadaşınızı çok ihmal ettiğinizi aklınızdan geçiriyorsanız bu gece değişik ve neşeli bir şeyler yapabilirsiniz. Bizimle kalsın fakat “erkekler kendileri gibi futbol konuşan video oyunları oynayan veya en güncel playstation oyunlarına meraklı hanımlardan inanılması zor derecede etkilenirler. ” sizler de zahmetli ve stresli bir gün geçiren eşinize/sevgilinize neşeli bir oyun sürprizi yapabilirsiniz. Mesela bu gece koltuklarınıza kurulup birlikte fifa oynayabilirsiniz. Böylelikle hem neşeli ve akıllardan çıkmayacak anlar geçirecek hem de kim bilir gecenin finalini başka biçimde yapabilirsiniz 

6. Romantik Cep Telefonu Mesajları Sürprizi 

Sabah öğlen ve gece. Sevgiliniz için tatlı duygulu ve komik cep telefonu mesajları (sms) göndererek hem ofisinde güzel bir gün yaşamasını sağlayabilir hem de en duygulu sürprizlerden birini yapabilirsiniz. Bu aşamada size naçizane bir önerimiz daha olacaktır “siz siz olun sevgiliniz için tek düze hazır sms’lerden göndermeyin…” sıradan olsun tek sözcük olsun fakat her şeyi ile kalbinizden gelen içten bir mesaj olsun. Başka türlü süslü sözcüklerle kurgulanmış fakat samimiyetten uzak sığ mesajlarla sevgiliniz için antipatik gelebilirsiniz. Hatırlatmış olalım. 

7- Buğulu Camlarda Onu Anlatın 

sevgili sürprizleri
Sıradan fakat epeyce duygulu sürprizlerden bir tanesi de donmuş buhar tutmuş otomobil veya yuvanızın camlarına sevgilinizin & sizin isimlerini veya aşkınızı yazmak. 

8- Sevgiliniz İçin Romantik Hamburger Hazırlayın. 

sevgiliye hamburger hazırlamak
Elma dilimli patates kızartması hamburger eti kaşar peyniri mayonez ketçap göbek salata ile sevgiliniz için kendi parmaklarınızla lezzetli bir hamburger hazırlayın. Hamburger ekmeğinin içine hardal ya da mayonezle oluşturulmuş kalp şeklinde bir şekil oluşturun. Erkek arkadaşınıza hazırlayabileceğiniz hem lezzetli hem de etkileyici sürpriziniz hazır. 

9- Erkeğe Kahvaltı Sürprizi 

sevgiliye doğum günü sürprizi
Kalp şeklinde haşlanmış yumurta kızarmış tost ekmeği üstüne kaymak ve reçelle sürülmüş kalp simgesi ya da “i love you” yazısı kalp şeklinde dilimlenmiş çilekler bir fincan süt üstüne kahve ile oluşturulmuş kalp sembolleri sevgiliniz için sabah kahvaltısında hazırlayabileceğiniz küçük sürprizlerden bir kaçı. 

10- Eşiniz için Sürpriz Romantik Banyo 

sevgiliye doğum günü sürprizi
Yoğun ve stresli geçen bir günü en iyi sıcak ve köpüklü bir banyo paklar değil mi? fakat kast ettiğimiz şey öyle sırdan ya da tek kişilik bir banyo değil ) eşiniz için bu gece mum ışıkları ve güllerle süslemiş köpüklü sıcak bir banyo hazırlayın ve ona unutamayacağı çok özel bir gece yaşatın. Elbette banyonun yanında dinlendirici bir müzik ve sevdiğiniz şarabınızı da eksik etmeyin). 

11- En Sevdiği Abur Cuburlardan Hediye Sepeti

sevgiliye evde yapılabilecek küçük sürprizler
Tabi sıhhatli beslenme oldukça önemli fakat arada bir lezzetli kaçamaklar yapmaktan ve biraz olsun abur cuburdan hiçbir şey olmaz. Sevgilinizle bu gece için güzel bir film seçin yanına da en sevdiğiniz cips çerezlerden çikolatalardan kola ya da şekerlerden tasarlanmış bir abur cubur sepeti koyun. Abur cubur sürprizi de çok fazla para ödenmeden sevgiliniz için hazırlayabileceğiniz en özel sürprizlerden bir tanesi. 

12- Sevgilinizin Tırnaklarını Ojeleyin 

sevgiliye küçük sürprizler
Bakımına ve düzelliğine önem veren bir kız arkadaşınız mı var? bu durumda becerikli ellerinizi kullanma vakti. Sevgilinizin el ya da ayak tırnaklarını bu sefer siz ojeleyin. Bunun için kendinizi özgür bırakın ve yaratıcılığınızı sonuna kadar kullanın. Sevgilinizin tırnaklarında dilediğiniz şekilleri oluşturun. Tırnak boyama sürprizi ile hem zevkli dakikalar geçirecek hem de sevgilinizi ziyadesiyle şımartacaksınız. 

13- Erotik Oyunlar Çarkı 

sevgiliye yapılacak sürprizler
14 erotik görevler içeren sıra dışı bir çarkla ilişkinize renk katabilirsiniz. İlişkiniz sıradanlaşmaya başladıysa ve bundan böyle bu gidişe bir dur demeyi aklınızdan geçiriyorsanız işte huzurlarınızda aşkınıza çok işinize yarayacak yepyeni heyecanlar katacak ve gecelerinizi tutku dolu oyunlarla neşeli kılacak erotik çark. Bu kışkırtıcı ürünün bir de muadili var. İçerisine 100’den fazla erotik vazife içeren kalp kutu arasından özel cımbızı ile bir vazife çekecek ve şartsız koşulsuz bu görevi yerine getirmeye çalışacaksınız. Bu arada aşık olduğum kişiye bir vazife yok mu diye tasalanmayın zira sizlerin göreviniz tamamlandıktan sonra sıra sevgilinizde.

14- Kalp Şeklinde Kurabiye 

sevgiliye yapılacak sürprizler
Eşinize/sevgilinize aşkınızı şirin bir yolla göstermeye var mısınız? kalp şeklinde kurabiye kalıpları ile ona hem lezzetli hem de sevgi dolu lezzetli bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Çayın yanında atıştırmalık kurabiyelerle ona aşkınızı en harika biçimde takdim edebilirsiniz. 

15- Erkeğe Evde Sandviç Sürprizi 

sevgiliye yapılacak sürprizler
Hayat arkadaşınız işi gereği sabah erkenden evden çıkıyorsa ve bu sebeple birlikte kahvaltı yapma uğuru bulamıyorsanız işte bu sürpriz önerisi tam sizin için. Eşiniz için her zamanki gibi hoşlandığı sandviçi hazırlayın. Daha akabinde içerisine sandviçi koyacağınız poşetin üstüne duygulu mesajınızı yazın. Hazırladığınız lezzetli sürprizi eşinizin çantasına koyun. Güne mutlu ve duygu yüklü başlamanın en harika yollarından bir tanesi )). 

16- Sevgilinizi Heyecanlandıracak Aşk Mektubu  

sevgiliye küçük sürprizler
Sevgilinizin çekmecesine otomobiline ceketinin cebine ya da çantasına ateşli aşk mektupları koyabilirsiniz. Şöyle ki mektubunuzda bu gece için ona ne tarz ateşli sürprizler yapacağınızdan bahsedebilir ya da en yeni aldığınızı iç çamaşırı tarif edebilir yatakta size yapmasından en hoşlandığınız şeyleri anlatabilirsiniz. Eşiniz/sevgilinize bu tip kışkırtıcı aşk mektupları yazdığınızda hem kendisini kıymetli hissetmesini hem de bir an önce gece olmasını iple çekmesini sağlayacaksınız. Bu arada mektup zarfına çıkmayan rujunuzla ateşli bir öpücük kondurmayı da aklınızdan çıkartmayın. 

17- İlgisini Çekecek Seksi Bir Elbise Giyin. 

sevgiliye yapılabilecek küçük sürprizler
Her ne kadar "Can boğazdan gelir" denilse de erkekler için durum aynen böylesi sayılmaz.  Erkeklerin his dünyası tabir-i caiz ise iç dürtüleri ile şekillenir. An itibariyle bahsedeceğimiz sürpriz hem erkeklerin gözlerine hem de kalbine hitap ediyor. Şayet eşiniz için sevgiliniz için güzel bir sürpriz yapmayı planlıyorsanız bu gece için kıyafetlerinizi biraz daha kısaltabilirsiniz şöyle k; hayat arkadaşınızı iş dönüşü kapıda seksi bir iç çamaşırı ile karşılayabilir yeni aldığınız şortu giyinebilir kışkırtıcı saç ve makyajla karşılayabilirsiniz. 

18- Evde Piknik Sürprizi

sürpriz hediye sevgili için
Kırda plajda barbekü partisi yapmanın lezzeti başka fakat evde hayat arkadaşınızla birlikte mum ışıkları ve gül yaprakları refaketinde piknik yapmaksa daha bir ayrı. Eşinize/sevgilinize en hoşlandığı içeceklerden etlerden oluşan şahane bir ev pikniği sürprizi hazırlayabilirsiniz. 

19- Kamasutra Çarkı 

sevgiliye yapılabilecek küçük sürprizler
Eşinize-partnerinize hazırlayabileceğiniz en heyecan verici sürprizlerden bir tanesi işte huzurlarınızda. Gecelerinize coşku katmak ve sevgilinizle bitmesini hiç istemeyeceğiniz erotik aşk oyunları oynamak düşünür müsünüz? bu durumda işte huzurlarınızda birbirlerinden kışkırtıcı cinsel pozisyonların yer aldığı kamasutra oyun kartları.

20- Özel Süslemiş Meyve Tabağı 

sevgiliye ufak sürprizler
Mutfakta harikalar yaratan bi tanecik eşiniz için kendi parmaklarınızla özel ve sıhhatli bir meyve tabağı hazırlayabilirsiniz. Bi tanecik eşiniz için bu gece aşkınızı süslü meyve tabaklarıyla sunun. 

21- Aşıklara Özel Fantezi Hediye Sepeti 

sevgiliye ufak sürprizler
Gecelerinize renk katmak sevgiliniz için unutamayacağı bir gece yaşatmak için ihtiyaç duyabileceğiniz bütün aşk oyunları fantezi Hediyemen'de.

Yorum Yaz

Daha yeni Daha eski