Sevgiliye Yılbaşı Sürprizi

yeni yıl sürprizleri
Yılın bu en özel gününde sevgilinize son derece hoş sürprizler yaparak yeni yıla çok daha güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. Yılbaşı kutlamaları için sevgilinizle yapacağınız özel bir kutlamanın ardından ona vereceğiniz sürpriz hediye ile romantizmin doruklarına doğru hızla tırmanabilir, aşkınızın yeni yıla çok daha güçlü bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Son derece özel ve eğlenceli anlar geçirdiğiniz yılbaşı gecesi saat tam 12’yi vurduğunda sevdiğiniz kişiye onu ne kadar önemsediğinizi gösteren bir hediye vermek isterseniz bunun için kendi el emeğiniz ile hazırlayacağınız hediyeleri kullanabileceğiniz gibi bu gün için özenle hazırlanan hediyeler arasından da seçimde bulunabilirsiniz. İşte yılbaşında kullanabileceğiniz en güzel yılbaşı sürprizleri önerileri ve hediye seçenekleri;

Yılbaşı Turları İle Ona Eşsiz Bir Tatil Hediye Edin 

sevgiliyle kış tatili
Maddi durumunuz buna imkân veriyorsa kesinlikle sevgilinize yeni yıl hediyesi olarak verebileceğiniz en muazzam hediye eşsiz bir yılbaşı tur paketi olacaktır. Özellikle de yurtdışında düzenlenen yılbaşı kutlamaları için satın alacağınız tur programı ile sevgilinizin mutluluktan ayaklarını yerden kesebilir, onun hayatının en anlamlı ve özel hediyesi olarak unutulmazları arasında yerini alacaktır. Özellikle de aşkın başkenti olarak kabul edilen Paris’te Eyfel Kulesinin hemen önünde düzenlenen yılbaşı kutlamaları için sevgilinize bir tur satın alabilir, yılbaşından hemen önce bütün işlemlerinizi tamamladıktan sonra sevgilinize bir demek gül ile bu muazzam hediyenin biletlerini yollayıp ona unutamayacağı bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. 
sevgiliye yılbaşı sürprizi
Eğer bütçeniz yurtdışı yılbaşı turları için yetersiz kalıyorsa bu durumda yurtiçi yılbaşı turları için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Romantik bir yılbaşı turu geçirmek istiyorsanız Türkiye’nin ünlü kayak merkezlerini tercih edebilirsiniz. Türkiye’de kış döneminde romantik bir tatil geçirmek isteyen kişilerin ilk tercihi olan Uludağ yılbaşı programları ile oldukça fazla seçenek sunan bir bölge olarak öne çıkıyor. Uludağ otelleri kendi yılbaşı programlarını hazırlarken yine tur firmaları da bu bölgede yer alan otellerle ekonomik fiyatlara sahip olan tur programları hazırlayarak farslı seçenekler sunuyor. Uludağ yılbaşı programı seçeneklerinin yanı sıra Abant ve Sapanca gibi bungalov evlerde şömine karşısında baş başa romantik bir tatil geçirebileceğiniz farklı seçeneklerde bulunuyor. 

Evde Baş Başa Romantik Bir Yemek 

sevgiliyle yılbaşı kutlamak
Hem sevgilime unutamayacağı bir sürpriz yapayım hem de bütçemi çok fazla zorlamayım diyorsanız bu durumda sevgilinizle evde baş başa romantik bir yemek yiyebilirsiniz. Bunun için özel bir program oluşturun ve sevgiliye yeni yıl sürpriz yemeklerinin yanı sıra kutu oyunları, eğlenceli etkinlikler, yemek sonrası dans edebileceğiniz romantik müzikler ve hediyeler gibi hazırlıkların tümünü gerçekleştirin. Ona olan hislerinizi kaleme aldığınız, içerisinde sık sık onu ne kadar çok sevdiğinizi dile getirdiğiniz bir mektubu yeni yıldan ondan olan beklentilerinizi de içerdiği bir bölümü ekleyerek saat tam 00:00 ‘da ona verin ve sesli olarak okumasını isteyin. 
sevgiliyle yapılabilecek şeyler
Ardından yemek masasını toplamak için izin isteyin ve onunda bu arada size karşı olan hislerini ve yeni yıldan olan beklentilerini kaleme dökmesini isteyerek bir kağıt kalem vererek onu bir süre yalnız bırakın. Genelde erkeklerin duygularını dile getirmeleri son derece zor olduğu için sevgiliniz yazarak size kendisini çok daha iyi bir şekilde ifade edecektir. Gecenin sonunda ise romantik bir dansın ardından sevgilinize almış olduğunuz hediyeyi verin ve onu ne kadar çok sevdiğinizi bir kere daha dile getirin. Hediyenize aşkınızı ifade eden minik notlar eklemeyi unutmayın. Örneğin ellerinizle ördüğünüz bir atkıyı hediye ederken “aşkının yüreğimi ısıttığı gibi bu atkı da seni ısıtsın” yazabilir ya da son derece şık bir eldiven hediye ederken “ellerinin ellerimde olduğu her an kendime dünya yıkılsa bana bir şey olmaz hissini yaşatan adam gibi adama” notunu düşebilirsiniz. Unutmayın erkekler gururlarının okşanmasından son derece hoşlanırlar. 

Evlilik Teklifi İçin Bundan Daha Doğru Bir Zaman Olamaz

sevgiliye evlilik teklifinde bulunmak
Uzun süredir devam eden bir ilişkiniz var ve artık evlilik teklifinin zamanının geldiğini düşünüyorsanız bunun için kesinlikle en doğru zaman yeni yıl gecesi olacaktır. Yılbaşı gecesi evlilik teklifi her kadın için unutulmaz bir anı olacak ve evet yanıtını almanızı kesinleştirecektir. Özellikle de sevgiliye etkileyici yılbaşı sürprizleri yapmak isteyen erkekler için büyük bir fırsat olan bu özel teklif için kullanabileceğiniz sayısız yöntem bulunuyor. Bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli konu ise teklifin yanıtından emin olup olmadığınızdır. Zaten kız arkadaşınızla evlilik konusunu konuştuysanız ve onun yanıtının evet olacağından eminseniz bu durumda ortak arkadaşlarınızla beraber bir plan yaparak daha organize bir evlilik teklifinde bulunabilirsiniz. Örneğin yılbaşı programı yaparak dışarıya çıkabilir, yapacağınız kutlamanın ardından kutlama yaptığınız mekânın da desteğini alarak saat tam 00.00’da bir bahane ile kız arkadaşınızın yanından ayrılarak ona sahneden evlilik teklifinde bulunabilir, sesiniz güzelse şarkınızı söyleyerek bu anı çok daha etkileyici bir hale getirebilirsiniz. Ardından ona yaklaşarak diz çöküp evlilik teklifinde bulunabilir, yılbaşı kutlamanızı evliliğiniz boyunca asla unutmayacağı eşsiz bir evlilik teklifi organizasyonuna çevirebilirsiniz. İnanın her kadın böyle bir evlilik teklifi almayı ister ve bu teklif onun size karşı olan aşkının çok daha büyümesini sağlar. 
sevgiliye yapılacak sürprizler
Bu konuda kullanabileceğiniz bir diğer alternatif ise özellikle de evliliği daha önce kendi aralarında hiç konuşmayan çiftler için evde baş başa romantik bir yılbaşı yemeği ardından evlilik teklifinde bulunmaktır. Yemeği kendi evinizde organize edin ve kız arkadaşınızın girmeyeceğinden emin olduğunuz bir odayı daha önceden evlilik teklifi için hazırlayın. Yere serpilen güller, küçük mumlardan yararlanarak hazırlayacağınız büyükçe bir kalp ve tavana yapıştırdığınız ipleri sarkan balonlar ile evlilik teklifi için özel bir alan oluşturun. Yılbaşı için yemek konusunda kendinize güvenmiyorsanız ev yemekleri hazırlayan yerlerden sipariş vererek masanızı donatın. 
sevgiliye yeni yıl romantik sürprizleri
Evlilik teklifi için aldığınız tektaş yüzüğü cebinize koyun ve yeni yılın ilk dakikası ile beraber hemen öncesinde mumları yakmak için izin isteyin ve odaya çıkın. Mumları yakıp odayı hazır hale getirdikten sonra sevgilinize hediyesini vermek için onu odaya çıkaracağınızı söyleyin. Gözlerini bir bant kullanarak kapatın ve sürprizinize bu şekilde biraz daha heyecan katın. Odaya geldiğinde yüzüğü çıkarıp önünde diz çökün ve sevgilinizden gözlerini açmasını isteyin. Gözlerini açtığınız anda daha önceden hazırladığınız evlilik teklifi cümlelerini kurarak ona evlilik teklifinde bulunun. Sevgiliniz için bundan daha etkileyici bir yılbaşı sürprizi olamaz…

Romantik Hediyeler Hazırlayın 
yeni yıl sürprizleri
fiyat
Yılbaşı için bu kadar büyük sürprizlere gerek yok onu mutlu edecek daha küçük sürprizler yapmak istiyorum diyorsanız bu durumda kullanabileceğiniz en iyi fikir içerisine romantik notlar yazılan hediyelerdir. Erkek arkadaşa yılbaşı sürprizi hazırlamak istiyorsanız ona özel tespih alabilir ve tespih kutusunun içerisine “senin yanındayken avuçlarında benim ellerim olsun, ben yanında yokken de bu tespih ellerimi sana hatırlatsın” yazabilirsiniz. Ya da erkeğe hediye saat modelleri arasından seçimde bulunduktan sonra saat kutusunun içerisine “geçen her saniye aşkımızı daha da büyütsün, zaman ikimizi birbirine âşık yaşlı ihtiyarlar yapana kadar aşkımız devam etsin” notunu düşebilirsiniz. 
sevgiliye yeni yıl sürprizi
fiyat
Kız arkadaşına yılbaşı hediyesi almak isteyen kişiler için ise seçenekler çok daha fazladır. Kadınların pırlanta tutkusu oldukça etkileyici hediyelere dönüşürken hediye tek taş pırlanta kutusunun içerisine “sen benim için bu taştan çok daha değerli ve eşsizsin” yazabilir, pahalı parfümler arasından seçimde bulunduktan sonra “dünyanın hiçbir parfümü senin kadar güzel kokamaz” yazabilirsiniz. Burada kullanabileceğiniz hediye fikirleri ve aşk notları için tek sınır sizin hayal gücünüz…


Geceyi Sevgilisi İle Ayrı Geçirmek Zorunda Olanlar İçin Sürpriz Önerileri 

yılbaşı hediyesi sevgiliye
fiyat
Henüz ilişkiniz resmileşmediyse ya da ailelerinizin bu ilişkiden haberi yoksa bu durumda sizde farklı sürprizlere imza atabilirsiniz. Bunun için yapabileceğiniz romantik yılbaşı sürprizleri arasından seçimde bulunarak ona özel bir hediye alabilirsiniz. Sevgiliniz çalışıyorsa yılbaşı günü onun işyerine romantik güller yollayabilir, bu çiçeklerin arasına “yeni yılın her saniyesini birlikte geçirmek, geçen her saniyenin daha da güçlendirdiği bir aşkla seni sevmek dileği ile yeni yıl bizim olsun, birlikte kutlu olsun” şeklinde romantik notlar düşebilirsiniz. 
uzaktaki sevgiliye yılbaşı hediyesi
fiyat
Sevgiliniz ona aldığınız hediyeyi evine gizlice sokmak zorunda değilse bu durumda ona kocaman bir oyuncak ayı hediye edebilir üzerine “ben istediğim her an sana sarılamasam da benim yerime bu görevi o yerine getirebilir” şeklinde komik bir not düşebilirsiniz. Ne yazık ki cep telefonlarının kısa mesajları ve akıllı telefon uygulamalarının anlık mesajlaşma yöntemleri artık daha fazla tercih edildiği için mektuplaşma tarih oldu. Ancak siz bu yılbaşına özel olarak sevgilinize yılbaşı kartı hazırlayabilir, içerisine yılbaşına özel aşk dolu bir mektup yazabilirsiniz. 
sevgiliye yılbaşı sürprizleri
fiyat
Özellikle de farklı şehirlerde yaşıyorsanız bu mektup onu çok mutlu edecek ve onu ne kadar çok sevdiğinizi bir kere daha ona hissettirecektir. Aşkın en saf halini yansıtacak bu mektuba kelime sınırlaması olmadan tüm duygularınızı yazın. Bir beyaz kâğıda aşkı sığdırın, sevgilinize olan duygularınızı, şu andaki hislerinizi ve gelecek beklentilerinizi yazın. Aşkı vurgulamayı unutmayın ve mektubun içerisine isterseniz hediyenizi de ekleyin. Mektup eski bir iletişim yöntemi olarak görülse de hala romantik âşıkların vazgeçilmezidir. Aynı zamanda gelecekte beraber açıp okuyacağınız ve size aşkınızın geçtiği zorlu sınavları hatırlatacak asla eskimeyecek kaynaklardır. 
yılbaşı hediyesi sürpriz
fiyat
Bu alanda kullanabileceğiniz en romantik aşk hediyelerinden biride birbirinize yolladığınız mesajları saklıyorsanız bu mesajlardan oluşan bir pasaj hazırlamaktır. Her mesajın ekran görüntüsünü alın ve bir fotoğrafçıya giderek bastırın. Ardından tarih ve saat sıralamasına koyarak albüm oluşturun ve sizin anılarınızdan oluşan bu albümü özenle paketleyerek sevgilinize hediye edin. İlk günlerdeki çekingen mesajlardan arada etmiş olduğunuz kavgalara kadar içerisine her konudaki mesajlara yer verin ki aşkınızın yaşadığı iniş çıkışlara rağmen ilişkinizin nasıl güçlendiği görülsün. 
yılbaşı sürprizi
Çok uzaklarda olan sevgilinize kendi kokunuzu sıktığınız ve ellerinizle ördüğünüz atkıyı hediye edebilir, onun kokunuzu tekrar hatırlamasını sağlayarak size olan aşkını tekrar alevlendirebilirsiniz. Mesafelerin kesinlikle aranıza girmesine izin vermeyin ve aşkınızı yapmış olduğunuz küçük sürprizlerle sıcak tutmaya çalışın. Aranızda mesafeler olsa da yılbaşı gecesi canlı yayın yaparak yeni yıla beraber girebilir, cep telefonlarının mesajlaşma uygulamaları sayesinde görüntülü konuşma yaparak saatler tam 12’yi vurduğunda beraber olabilirsiniz. Bu sayede aranızdaki mesafelere rağmen yeni yıla beraber giriş yapabilir, sevgilinizi ne kadar çok sevdiğinizi ona hissettirebilirsiniz Yılbaşı sürprizleri için küçük hediyeler almayı asla ihmal etmeyin. Sevginin sürekli beslenmesi gereken güçlü bir ateş olduğunu ve bu ateşi besleyen en güçlü odunların da hediyeler olduğunu asla unutmayın. Hediyeleşmeyi asla ihmal etmeyin…

Yorum Yaz

Daha yeni Daha eski