Kadın Eşe Yılbaşı Hediyesi

Kadınlara özel olarak tasarlanan birbirinden farklı yılbaşı hediyeleri bulunmaktadır. Bunlar romantik, eğlenceli, modern ve farklı tasarımlara sahiptir.

bayanlara yılbaşı hediyeleri
Hayatı paylaştığınız ve her anınızı birlikte yaşadığınız eşiniz için özel bir hediye almak istemez misiniz? Eşinizi mutlu etmek için her gün özel zaman geçirebilirsiniz. Ancak yılbaşı, birlikte yeni bir yıla adım attığınız anlamlı gündür. Yeni yılı mutluluk ve umut ile karşılamak için sevdiklerinizle eğlenceli bir akşam geçirebilirsiniz. Bu özel ve eğlenceli gecenin sonunda sevdiklerinize hediyelerinizi sunabilirsiniz. Eşinize aldığınız hediye ister büyük ister küçük olsun güçlü bir anlam taşıyacaktır. Siz de karınız için en doğal ve en özel hediyeler arasından birini seçerek unutulmaz bir gece yaşatabilirsiniz. Kadınlara özel olarak tasarlanan birbirinden farklı hediye bulunmaktadır. Bunlar romantik, eğlenceli, modern ve farklı tasarımlara sahiptir.

Bayan Eşe Alınabilecek Yılbaşı Hediyeleri


yılbaşı hediyesi

Kadın Eşe Alınabilecek Yılbaşı Hediyeleri


Kadınlar, hediyelerin en özellerini hak etmektedir. Özellikle eşiniz, size verdiği aşk ve sevginin karşılığını en güçlü biçimde almalıdır. Mutlu olmasını ve her zaman sizi düşünmenizi istediğiniz eşiniz için ona yakışacak bir hediye alabilirsiniz. Yılbaşı gecenizi çok özel kılacak olan hediyenizi, kişiye özel olarak tasarlanan ürünler arasından seçebilirsiniz. İsim yazılı ürünler, romantik görünüme sahip olan aksesuarlar ve kullanışlı eşyalar, eşinize alabileceğiniz özel hediyeler arasında yer alıyor. Modern, kullanışlı, romantik ve aşk dolu hediyenizi alarak yılbaşı akşamı eşinize şık kutusu içerisinde sunabilirsiniz. Böylelikle gecenin en özel dakikalarını yaşayacak ve aşkınızı mutlu edeceksiniz.

yılbaşı hediyeleri

Kişiye Özel Tasarım Hediye Fikirleri Nelerdir?


Hediyeler, kişilerin kendilerini mutlu ve değerli hissetmesini sağlayan anlamlı ürünlerden oluşmaktadır. Her hediyenin anlamı elbette ki çok büyüktür. Ancak kişinin kendisine özel olarak tasarlanan hediyeyi alması, paha biçilmezdir. Bu nedenle çiftler birbirine aldıkları, özel tasarım hediyeleri tercih etmelidir. İsim, fotoğraf, meslek gibi kişiye özel olan her unsur, ürünler ile birlikte kullanıldığında hediyeyi özelleştirmektedir.

bayan eş için yılbaşı hediyesi

Kişiye Özel Film Şeridi Yastık


Aşkı göstermenin en güzel yollarından biri fotoğrafları kullanmaktır. Şık bir yastığın üzerinde yer alan aşk dolu fotoğraflar, hem romantik hem de özel bir görünüm oluşturuyor. Eşiniz ile olan birbirinden güzel üç adet fotoğrafı seçerek ona kişiye özel film şeridi yastık yaptırabilirsiniz. Yatak odanızın güzelliğine güzellik katan bu hediye, hayat boyu saklayacağınız şık bir üründür.

bayana yılbaşı hediyesi

Sevgiliye Sevimli Sonsuz Aşkımız Hediye Sepeti


Kadınlar, romantik ve bir o kadar da şirin hediyelerden çok hoşlanırlar. Peluş ayıcık, sonsuzluk sembollü gümüş kolye, 100 adet sevgi kartı ve kalp yastık bulunan şirin bir sepet, yılbaşı için hoş bir hediye oluyor. Çocukluğunu kaybetmeyen ve romantik hediyelerden hoşlanan eşiniz için bu hediyeyi alarak yeni yıla mutlu girmesini sağlayabilirsiniz.

bayanlar için yılbaşı hediyeleri

Kişiye Özel Sonsuz Aşk 3D LED Lamba


Kişiye özel olarak tasarlanan şık ve kaliteli bir hediye ile eşinizi şımartmak istemez misiniz? Yatak odanızın en çekici aksesuarı olan lamba, romantik görünümü ile çok seviliyor. Üzerinde isimlerinizin ve evlilik tarihinizin yazılı olduğu kişiye özel sonsuz aşk 3D lambayı almak için yılbaşı gecesini seçebilirsiniz. Bu hediyenin en güzel yanlarından biri şüphesiz ki kullanışlı olmasıdır. Renk seçenekleri ile yatak odanızı kapsayacak ışığı da belirlemiş olacaksınız.

kadınlar için yılbaşı hediyeleri

Seni Sevmemin 48 Nedeni Kitabı


Sevginin birden çok nedeni vardır. Bu nedenleri yazılı olarak sevdiğinize sunmak, hayat arkadaşınıza büyük bir mutluluk veriyor. Seni sevmemin 48 nedeni kitabı, aşkınızı ifade etmek için büyük bir fırsat! Her gün defalarca bakılacak güzellikteki bu anlamlı ve romantik kitabı, özel günlerde eşinize veya sevgilinize armağan edebilirsiniz. 

bayana yeni yıl armağanı

Sen Başıma Gelen En Güzel Şeysin Kupa Bardak


Kupa bardaklar, günlük yaşamın olmazsa olmaz parçasıdır. İş yerinde ve evdeki kahve keyfine eşlik eden kupa bardağı özelleştirerek sevdiğinize armağan edebilirsiniz. Şık tasarımı, üzerindeki tarih ve isimleriniz, bu bardağı diğerlerinden farklı ve özel kılmaya yetiyor. Bardağın üzerinde bulunan karikatür çizim sevgililer ve ‘sen başıma gelen en güzel şeysin’ yazısı ile romantik bir görünüm sağlıyor.

bayana yılbaşı hediyesi

Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi Foto Kitap Albüm


Aşkınızın hikayesini romantik ve şık bir albüm ile sevdiğinize anlatabilirsiniz. Çocuklarınıza dahi miras kalan bu albümün içerisinde çok sevdiğiniz ve hatırladığınız anılarınız yer alıyor. Sevdiğiniz kadın ile birlikte gezdiğiniz yerlerde çekilen fotoğrafların her biri farklı önem ve anlam taşır. Bu da size fotoğrafları romantik bir hikaye içerisinde kullanma olanağını veriyor. Albümün siyah tasarımı ise klas ve modern bir görünüm sağlıyor.

bayanlara özel isim yazılı kolye

İsme Özel Kalpli Bayan Kolye


Hayat arkadaşınızın ismi, sizin için dünyanın en zarif ve anlamlı sözcüğüdür. Bu ismi çok daha özel kılmak için sevdiğinize hediye olarak alabilirsiniz. Eşinizin boynunda taşıyacağı zarif kolyeyi ona hediye edebilirsiniz. İsme özel olarak tasarlanan kalpli kolye, eşinizi çok mutlu edecektir. Şık, modern ve kaliteli görünüme sahip olan bu kolye, yeni yıl hediyesi olarak eşinize şans getirebilir.

100 Romantik Görev İçeren Kavanoz

100 Romantik Görev İçeren Kavanoz


Aşk yaşantınızı güçlendirmek ve daha romantik olmasını sağlamak için eşinize küçük bir jest yapabilirsiniz. Yeni yılda aşkınızın boyutunu değiştirmek için romantik görevler üstlenmelisiniz. Bu görevlerin bulunduğu şirin bir kavanoz, sizi mutluluğa eriştirecektir. Yılbaşında eşinize vereceğiniz romantik görevler kavanozu, yıl içerisinde sizi mutlu eden olayları yaşatacak ve beklentileriniz karşılayacaktır.

eşe yılbaşı hediyesi ne alınır

Kişiye Özel Sinema Klaketi Taş Bardak Altlığı


İş yerinde veya evde kullandığınız bardak altlığının özel bir tasarıma sahip olması, büyük bir ilgi görecektir. Sinema klaketi biçiminde tasarlanan bardak altlığını eşinize armağan etmek için yapmanız gereken özel bir fotoğraf seçmektir. Aşkınızın filminin ismi, evlilik tarihiniz ve özel fotoğrafınız, isimleriniz ile birlikte bu klaket üzerinde oldukça hoş bir görünüm ortaya çıkartıyor.

bayan eşe yılbaşı hediyesi

130 Parça Kişiye Özel Foto Baskılı Puzzle


Farklı ve bir o kadar da özel bir hediye ile eşinizi mutlu etmek istemez misiniz? Hayat arkadaşınız ile çekildiğiniz en doğal fotoğraflardan birini seçerek puzzle olarak merakla parçaları birleştirmesini izleyebilirsiniz. 130 parçadan oluşan özel fotoğraf baskılı puzzle, çocuklarınıza kalan güzel bir anı olarak sizinle kalıyor. Her parçayı birleştirirken, aşkınızı yaşayabilirsiniz.

yılbaşı hediyesi

Kişiye Özel Fotoğraflı Kalp Masa Saati


Çalışma masasının en önemli aksesuarı şüphesiz ki sevdiğinizin fotoğrafıdır. Çerçeve içerisinde duran aşk fotoğrafınızın bu kez saat üzerinde yer almasını istemez misiniz? Her saniye birlikte olduğunuzu ve hayatınızın sonuna kadar birlikte kalacağınızı anlatan bu saat, özel günlerde hediye etmek için oldukça hoş bir üründür. Saatin üzerinde yer alması için en sevdiğiniz fotoğrafı ve özel bir cümle tercih edebilirsiniz.

bayana sürpriz yılbaşı hediyeleri

Love İs Sürpriz Konservesi


Çocukluğunuzun en güzel anılarından biri olan şıpsevdi sakız, sevdiklerinize en özel anıları hatırlatmak için güzel bir hediye… Her sakızın içerisinde yer alan aşk tanımlı karikatürler ise büyük bir mutluluk veriyor. Love İs Sürpriz konservesini sevdiğiniz kadına hediye ederek onu çocukluğuna götürebilirsiniz. 

bayana yılbaşı hediyesi

Kişiye Özel Kesme Tahtası


Size birbirinden lezzetli yemekler hazırlayan çok sevdiğiniz eşinize, mutfakta kullanacağı bir hediye alabilirsiniz. Kişiye özel olarak tasarlanan kesme tahtasının üzerinde eşinizin ismi ve sizin özel bir sözünüz yer alıyor. Bu tahta üzerine ‘canım karım’ veya ‘güzel eşim’ gibi samimi kelimeler yazdırabilirsiniz. Mutfakta zaman geçirmeyi seven eşinizin çok hoşuna gidecek olan özel tasarım kesme tahtasını dilediğiniz zaman hediye edebilirsiniz.

COMMENTS

Ad

3d el yapımı resim çerçevesi,1,ağır abi sözleri,1,anlamlı aşk sözleri,1,anlamlı sözler,1,anne,1,anne temalı şiirler,1,anneler günü hediyeleri,1,anneler günü hediyesi,4,anneler günü mesajları,1,anneler günü sürprizleri,1,anneler günü şiir örnekleri,1,anneler günü şiirleri,1,anneye güzel sözler,1,anneye hediye,7,anneye sürpriz,1,arkadaşa doğum günü hediyesi,3,arkadaşa doğum günü mesajları,1,arkadaşa doğum günü sözleri,1,arkadaşa hediye,3,arkadaşa yılbaşı hediyesi,1,arkadaşla ilgili güzel sözler,1,arkadaşlık sözleri,1,asker sevgiliye doğum günü hediyesi,2,asker sevgiliye hediye,1,askere hediye,1,aslan burcu,2,aslan burcu erkeğe hediye,1,aslan burcu erkeğe ne hediye alınır,1,aslan burcu kadına hediye,1,aslan burcu kadına ne hediye alınır,1,aşk konservesi,1,aşk sözleri,1,aynı gün kargo hediye,1,aynı gün teslim hediye,1,baba olma hediyeleri,1,babalar günü,1,babalar günü hediyeleri,1,babalar günü hediyesi,2,babalar günü mesajı,1,babalar günü mesajı kısa,1,babalar günü mesajları,2,babaya el yapımı hediye,1,babaya güzel sözler,1,babaya hediye,6,babaya hediye notları,1,başak burcu,1,başak burcu erkeğe hediye,1,başak burcu erkeğe ne hediye alınır,1,bayan kolye,3,bayan öğretmene hediye,4,bayan sevgiliye hediye,8,bayan sevgiliye sevgililer günü mesajları,1,bayana hediye,24,bayana yılbaşı hediyesi,1,bebek,1,bebek görme hediyesi,1,bebek hediyesi,1,bebekler için hediye,1,bebeklere hediye,1,beden eğitimi öğretmenine hediye,1,beden öğretmenine hediye,1,boğa burcu,2,boğa burcu erkeğe hediye,1,boğa burcu erkeğe ne hediye alınır,1,boğa burcu kadınına hediye,1,burçlara göre hediye,5,cuma kutlama mesajları,1,cuma mesajları,1,çalışan erkeklere hediye,1,çift saatleri,1,çim adam nasıl yapılır,1,çocuklara hediye,1,damar sözler,1,diy,19,dogumgunu,3,doğum günü hediyesi,10,doğum günü mesajları,2,doğum günü pasta modelleri,1,doğum günü pastası nasıl yapılır,1,doğum günü sürprizleri,1,edebiyat öğretmenine hediye,1,el emeği hediyeler,4,el emeği yılbaşı hediyeleri,1,el emeği yılbaşı hediyesi,1,el emeği yılbaşı süsleri,1,el yapımı,3,el yapımı ampul,1,el yapımı babalar günü hediyesi,1,el yapımı bayan çanta,1,el yapımı çim adam,1,El Yapımı Doğum Günü Pastaları,1,el yapımı ev hediyeleri,1,el yapımı explosion box,1,el yapımı hediye,30,el yapımı hediyeler,24,el yapımı kar küresi,2,el yapımı kitap okuma ayracı,1,el yapımı kumaş çanta,1,el yapımı mumlar,1,el yapımı nişan hediyeleri,1,el yapımı öğretmene hediye,1,el yapımı öğretmenler günü hediyeleri,1,el yapımı patlayan kutu,1,el yapımı tabure organizeri,1,el yapımı yılbaşı çam ağacı,1,el yapımı yılbaşı hediyeleri,5,el yapımı yılbaşı hediyesi,2,el yapımı yılbaşı kapı süsleri,1,en çok satan hediyeler,1,en gözde hediyeler,1,en güzel anneler günü şiirleri,1,enteresan tişört modelleri,1,erkeğe hediye,25,erkeğe yılbaşı hediyesi,3,erkek,1,erkek arkadaşa hediye,4,erkek arkadaşa sürpriz hediye,1,erkek öğretmene hediye,5,erkek sevgili,1,erkek sevgiliye hediye,10,erkek sevgiliye sürpriz,3,erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi,1,erkeklere yılbaşı hediyesi,1,esprili hediyeler,1,etkileyici sözler,1,ev hediyeleri,1,evde çim adam yapımı,1,evde doğum günü pastası yapmak,1,evde kitap okuma ayracı yapmak,1,evde kumaş çanta yapılışı,1,evde sevgiliyle kutlama yapmak,1,evlilik teklifi,2,evlilik teklifi çiçekleri,2,evlilik teklifi nasıl yapılır,1,evlilik yıldönümü,1,evlilik yıldönümü nasıl kutlanır,1,explosion box,1,explosion box nasıl yapılır,1,Felsefe Öğretmenine Hediye,2,Felsefe Öğretmenine Hediye Fikirleri,1,Fen Bilgisi Öğretmenine Hediye,1,gaz lambası,1,geometri öğretmenine hediye,1,günaydın mesajları,1,güzel doğum günü mesajları,1,güzel mesajlar,2,güzel sözler,9,güzel yeni yıl sözleri,1,hadisli cuma mesajları,1,hasır ipten sepet nasıl yapılır,1,hasır ipten sepet yapılışı,1,hasır ipten tabak yapılışı,1,hasır ipten vazo nasıl yapılır,1,hediye,20,hediye bayan aksesuar,1,hediye kutusu süsleme,1,hediye notları,1,hediye seçenekleri,2,hediye sepetleri,1,hediye vosvos oyuncak,1,hes kodu anahtarlık,1,ilginç hediyeler,3,ilginç tişört modelleri,1,ilginç tişört tasarımları,1,ilginç ürünler,1,İlkokul Öğretmenine Hediye,1,inci kolye,1,indirimli hediyeler,1,isim yazılı cüzdan,1,İstanbul un gezilecek yerleri,1,İstanbul'da gezilecek güzel yerler,1,istanbul'da yılbaşı mekanları,1,İstanbul'un gezilebilecek güzel yerleri,1,istanbulda yılbaşı kutlanabilecek mekanlar,1,istiridye içinde inci kolye,1,iş arkadaşına hediye,1,iş hediyesi,1,İtalyanca Öğretmenine Hediye,1,iyi geceler mesajları,1,kadınlar günü hediyesi,1,kadınlar günü için küçük sürprizler,1,kadınlar günü sürprizleri,1,kadınlar gününde ne yapılır,1,kadınlara hediye,3,kampanyalı hediye fikirleri,1,kampanyalı hediyeler,1,kanvas tablo,1,kapak sözler,1,kapı süsleri,1,kapıda ödeme hediye,1,kar küresi nasıl yapılır,1,karakalem resim,1,Karakalem Resim Efektli Kupa Bardak,1,karakalem resim sipariş,1,kavanoz hediyeleri,1,kavanoz ile yapılan el emeği hediyeler,1,kavanozdan yapılabilen hediyeler,1,kedi yastığı nasıl yapılır,1,kedi yatağı nasıl yapılır,1,kendin yap hediye,1,kısa aşk sözleri,1,kız arkadaşa hediye,5,kişiye özel bileklik,1,kişiye özel cüzdan,1,kişiye özel hediye,8,kişiye özel hes kodu anahtarlık,1,kişiye özel kupa,4,kitap önerileri,1,kocaya hediye,1,koç burcu,1,koç burcu hakkında bilgiler,1,koç burcu kadın ünlüleri,1,koç burcu özellikler,1,kolay yapılabilen öğretmenler günü hediyeleri,1,kolye,1,konserve kutusundan mumluk yapımı,1,kupa bardak,1,makyaj fırçası nasıl yapılır,1,mesaj veren şiirler,1,mini mesaj şişeleri,1,mumluk yapımı,1,nişan hediyesi,1,nostaljik gaz lambası,1,nostaljik hediye,1,objektif kupa bardak,1,ofis hediyesi,1,öğretmen,10,Öğretmene el emeği hediyeler,1,öğretmene hediye,10,öğretmenler günü hediyeleri,8,öğretmenler günü hediyesi,5,özlü sözler,1,plaj buz dolabı süsleme,1,popüler hediyeler,1,portre sipariş,1,psikologlara hediye kupa bardak,1,resim çerçevesi yapımı,1,resim çizdirme,1,resimli cuma mesajları,1,resimli yılbaşı mesajları,1,romantik hediyeler,1,romantik yılbaşı mesajları,1,saksı yapımı,1,Senin Hakkında En Sevdiğim Şeyler Kitabı,1,sevgili,3,sevgili bileklikleri,1,sevgili için aşk sözleri,1,sevgili ile istanbulda nereler gezilir,1,sevgili saatleri,1,sevgililer günü hediyesi,14,sevgililer günü hediyesi erkek,2,sevgililer günü mesajları,2,sevgililer günü sözleri,1,sevgililer günü sürprizleri,1,sevgililer hediyeleri kadın,1,sevgiliye asılan kıza kapak sözler,1,sevgiliye aşk mesajları,2,sevgiliye aşk sözleri,1,sevgiliye doğum günü mesajları,1,sevgiliye el yapımı hediyeler,1,sevgiliye el yapımı yılbaşı hediyeleri,1,sevgiliye günaydın mesajları,1,sevgiliye güzel sözler,5,sevgiliye hediye,49,sevgiliye hediye kitap,1,sevgiliye iyi geceler mesajları,1,sevgiliye küçük sürprizler,2,sevgiliye manevi hediye,1,sevgiliye manevi hediyeler,1,sevgiliye sürpriz,14,sevgiliye ufak sürprizler,1,sevgiliye yapılabilecek yılbaşı sürprizleri,1,sevgiliye yapılacak sürprizler,1,sevgiliye yılbaşı hediyesi,2,sevgiliye yılbaşı mesajları,1,sevgiliye yılbaşı sürprizleri,2,sevgiliyle iyi vakit geçirme,1,sihirli kupa,1,sürpriz,13,süslü hediye kutuları,1,şiir,1,şişe lamba,1,türkçe öğretmenine hediye,1,ucuz hediyeler,1,uzaktaki sevgiliye hediye,1,uzaktaki sevgiliye sürpriz,1,uzun aşk sözleri,1,ünlü sözleri,1,ünlülerin güzel sözleri,1,yengeç burcu,2,yengeç burcu bayana ne hediye alınır,1,yengeç burcu erkeğe hediye,1,yengeç burcu erkeğe ne hediye alınır,1,yengeç burcu kadına hediye,1,yılbaşı,17,yılbaşı çam ağacı,1,yılbaşı eğlencesi,1,yılbaşı gecesi ne giyilir,1,yılbaşı hediyeleri,17,yılbaşı hediyesi,17,yılbaşı için öneriler,1,yılbaşı için şık kıyafet önerileri,1,yılbaşı kıyafet önerileri,1,yılbaşı kutlama sözleri,1,yılbaşı kutlaması,1,yılbaşı mesajları,3,yılbaşı sürprizi,2,yılbaşı sürprizleri,1,yılbaşına evde oynanabilecek oyunlar,1,yılbaşında ev süsleme,1,yılbaşında evde ne yapılır,1,yılbaşında nasıl giyinilir,1,yılbaşında ne yapılır,2,yılbaşında neler yapılır,1,yıldönümü hediyesi,7,
ltr
item
Güzel Hediye Fikirleri: Kadın Eşe Yılbaşı Hediyesi
Kadın Eşe Yılbaşı Hediyesi
Kadınlara özel olarak tasarlanan birbirinden farklı yılbaşı hediyeleri bulunmaktadır. Bunlar romantik, eğlenceli, modern ve farklı tasarımlara sahiptir.
https://1.bp.blogspot.com/-Tm2-gE4eo28/WiABSmyZFJI/AAAAAAAAAS0/O14cBUUMg3oHQatjQ833gVE-A9H0J0KqwCLcBGAs/s640/bayan_ese_yilbasi_hediyesi_1.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-Tm2-gE4eo28/WiABSmyZFJI/AAAAAAAAAS0/O14cBUUMg3oHQatjQ833gVE-A9H0J0KqwCLcBGAs/s72-c/bayan_ese_yilbasi_hediyesi_1.jpg
Güzel Hediye Fikirleri
https://www.iyihediyefikirleri.com/2017/11/kadin-ese-yilbasi-hediyesi.html
https://www.iyihediyefikirleri.com/
https://www.iyihediyefikirleri.com/
https://www.iyihediyefikirleri.com/2017/11/kadin-ese-yilbasi-hediyesi.html
true
7733495303042729096
UTF-8
Tüm yazılar Kayıt Bulunamadı Tüm Kayıtlar Devamını Oku Cevap Cevabı İptal Et Sil By Ana Sayfa Sayfa Yazı Tümünü Görüntüle Senin İçin Önerilen Etiket Arşiv Ara Tüm Yazılar İsteğinizle eşleşen bir yayın bulunamadı Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara Şimdi 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 saat önce $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et Bu içerik Kilitlenmiştir 1. ADIM: Bir sosyal ağda paylaşın 2. ADIM: Sosyal ağınızdaki bağlantıya tıklayın Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy