Kısa Babalar Günü Mesajları

Kısa Babalar Günü Mesajları

Aşağıdaki babalar günü kutlama mesajı listesinin hemen herkese hitap edeceğini düşünüyoruz. Bu yüzden de onlarca güzel resimli mesaja yer vermeye gayret ettik. Umuyoruz ki siz de bu faydalı çalışmamızdan en verimli şekilde yararlanmış olacaksınız! Babalar gününü unutulmaz kılmak kendi elimizde. Nasıl mı? Mesela dileklerimizi ve duygularımızı en güzel şekilde yansıtacak özenle seçilecek anlamlı bir babalar günü mesajı ile. Resimli babalar günü sözleri çok sevilir hemen herkes tarafından sevilen ve sıkça paylaşılan anlamlı sözler resimli görseller işte huzurlarınızda. Aşağıdaki babalar günü kutlama mesajı listesinin hemen herkese hitap edeceğini düşünüyoruz. Bu yüzden de onlarca güzel resimli mesaja yer vermeye gayret ettik. Umuyoruz ki siz de bu faydalı çalışmamızdan en verimli şekilde yararlanmış olacaksınız! Babalar gününü unutulmaz kılmak kendi elimizde. Nasıl mı? Mesela dileklerimizi ve duygularımızı en güzel şekilde yansıtacak özenle seçilecek anlamlı bir babalar günü mesajı ile. Resimli babalar günü sözleri çok sevilir hemen herkes tarafından sevilen ve sıkça paylaşılan anlamlı sözler resimli görseller işte huzurlarınızda.

Babalar günü için hediyeniz olmasa da samimi duygularla ifade edilmiş kısa bir babalar günü mesajı aslında yeter de artar. Sen de aşağıdaki özel söz listesinden dilediğin babalar günü mesajını belirle ve hemen şimdi biricik babana gönder. Babalar günü dışındaki tüm özel günlerinizde güzel sözlerinize ek olarak babalar günü hediyesi de babanıza vererek ve resimli mesajlar göndererek, özel günlerinizi farklı ve özel kılmayı başarabilirsiniz. Babalar günü için hediyeniz olmasa da samimi duygularla ifade edilmiş kısa bir babalar günü mesajı aslında yeter de artar. Sen de aşağıdaki özel söz listesinden dilediğin babalar günü mesajını belirle ve hemen şimdi biricik babana gönder. Babalar günü dışındaki tüm özel günlerinizde güzel sözlerinize ek olarak babalar günü hediyesi de babanıza vererek ve resimli mesajlar göndererek, özel günlerinizi farklı ve özel kılmayı başarabilirsiniz.

# Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.

# Canım babam ellerinden öper babalar gününü kutlarım. Seni çok seviyorum canım babam. Hakkını helal et kendine de her zaman iyi bak.

# Bilir misiniz babalar kızlarına ellerini uzatırsa kızlar onu cehenneme kadar takip eder. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

# Babacığım seninle yarına umutluyuz. Annemle kardeşlerim seninle çok mutluyuz. Babalar günün kutlu olsun babacım.

# Sevgili babacığım gurbet uzak olsa da sevgin o kadar yakın ki bilmelisin ellerinden öperim sevgiler.

# Prens olmam için prensese ihtiyacım yok benim BABAM zaten KRAL. Babalar günün kutlu olsun.

# Sağlık, mutluluk, huzur hep bizim olsun. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

# Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

# Büyüttün bu yaşlara getirdin türlü emeklerle. Senin hakkını nasıl öderiz baba. Değil bir gün her gün kutlasak yetmez ama babalar gününü kutlarım canım baba.

# Kanından kan verdin var ettin beni aldın kollarına kucağına sarıldın baba rızık temin ettin zorlukla yıllarca bana alın teri döktün gurbetlerde yoruldun baba. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

# Huzur ve dert ortağım babalar günün kutlu olsun.

# Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam.

# Sen benim babamsın hayat kaynağım hayatımda inan tek dayanağım yokluğun içimi inan yakmakta bıraksalar beni ağlayacağım. Seni çok seviyorum uzaklardan babalar gününü kutluyorum.

# Canım babam! Seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun babacım.

# Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyiki varsın, Babalar günün kutlu olsun

# Senin çocuğun olmaktan gurur duyuyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

# Babam olduğun için çok mutluyum, sahip olduğum en iyi arkadaşsın sen. Babalar günün kutlu olsun benim canım babacığım.

# Babanın mirasını mı istiyorsun? Bilgisini öğren. Onun parasını hemen harcayabilirsin. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

# Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Babalar Günün Kutlu Olsun!

# Dünyanın en güzel babası benim babam babalar günün kutlu olsun babam.

# Evimizin yakışıklısı. Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni her gün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim her şeyimizsin. Canım babam babalar günün kutlu olsun.

# Ateşin yaktığından güneşin hareket ettiğinden gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım babalar günün kutlu olsun.

# Kalbi sevgi dolu sevecen cömert kibar kucağı sıcak anlayışlı şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkek. Ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek! Babalar günün kutlu olsun canım babacım…

# Biricik babama sevgilerimle! Babalar günün kutlu olsun.

# Koklanacak gül açılacak gonca yaşanacak hayat ve alınacak nefes olan sevgili babam. İkliminden tasasızlık sevginden cesaret ve gözlerinden esaret aldığım günleri hep yaşamak isterim. Babalar gününü en içten dileklerimle kutlarım.

# Fedakârlık sevgi sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

# İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım ellerimi hiç bırakmamışsın. Babalar günün kutlu olsun.

# Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar Günün kutlu olsun.

# Canım babam iyi ki varsın babalar günün kutlu olsun tontiş yanaklarından öperim.

# Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle. Babalar günün kutlu olsun.

# Her senemiz güzel mutlu olsun. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

# Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi bu gün sadece senin. Babalar günün kutlu olsun.

# Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla. Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Babalar günün kutlu olsun.

# Dünyanın en mutlu çocuğundan dünyanın en iyi babasına… Babalar Günün kutlu olsun!

# Gelinciklerin en sadesine papatyaların en güzel kokanına güllerin en güler yüzlüsüne babaların en sevgilisine babalar günün kutlu olsun biricik babacığım.

# Sevgili babacığım gurbet uzak olsa da kalbin o kadar yakınımda ki bilmelisin… Ellerinden öpüyorum. Sevgiler.

# Ailemin reisi, büyük aşkım. Babalar günün kutlu olsun.

# Dünyanın en tontiş, en nazik, en centilmen, en yakışıklı, en cesur, en hoş görülü babasına sesleniyorum; Seni Çok Seviyorum Babacığım.

# Sabırlısın sıcaksın şefkatlisin koruyucumsun bağışlayansın. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum. Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun.

# Canım babacığım iyi ki varsın, iyi ki benim babamsın. Babalar günün kutlu olsun.

# Her yanımızda sağlıkla, huzurla olman dileğiyle. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

# Mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni çok seviyorum.

# Derdimi neşemi hüznümü mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

# Dün bugün ve yarın. Daima seni sevdim hep seveceğim. Bizimki bitimsiz sonsuz bir sevgi. Babacığım babalar günün kutlu olsun.

# Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece baba derdim. Babalar günün kutlu olsun babam.

# Geceler çok uzun sabah olmuyor baş yastıkta ama uyku tutmuyor bir tıkırtı duysa hemen kalkıyor. Canım babam seni çok seviyorum. Babalar gününü kutluyorum.

# Babacığım seninle evimize can gelir. Yürek dolusu sevgi bize heyecan gelir. Babalar günün kutlu olsun.

# Benzemez hiçbir şeye bu sevgi. Ne şiir yeter anlatmaya ne yürek yeter bunu sığdırmaya. Babalar günün kutlu olsun babam.

# Babacığım bu kutlu günde ellerinden doya doya öper babalar gününü kutlarım. Seni çok ama çok seviyorum. Evladın.

Yorum Yaz

Daha yeni Daha eski