Mutlu Eden Anneler Günü Mesajları

Anneler Günü Mesajları
Anneler Günü mesajlarınızda neye önem veriyorsunuz? Duygunuzun Annenize geçmesine mi yoksa süslü püslü birçok kelimenin bir araya gelmesine mi? İlk seçeneğin olduğuna kesinlikle eminiz. İşte bu sebeple sizler için en duygu dolu Anneler Günü mesajlarını paylaşarak sizlere yardımcı olmayı istedik. Abartıdan uzak, çok uzun olmayan ve okunduğunda çok özel hisler bıraktıracak en güzel Anneler Günü mesajı karşınızda. Dilediğiniz mesajı seçerek Anneniz için hazırlayabilirsiniz. Anneler Günü mesajlarında biz sadelikten ve duygu yüklü olmasından yanayız. Bu yıl ki anneler gününü en güzel şekilde kutlamak istiyorsanız yapacaklarınızın arasına mutlaka bir de güzel bir Anneler Günü kutlama mesajı da eklemeyi unutmayın deriz. Anneler Gününde yanında olamadığınız biricik Annenize bu uzun Anneler Günü sözleriyle ulaşabilir Anneler Günü kutlamasında varlığınızı Annenize hissettirebilirsiniz. Anneler Gününde Annenizin sizin için ne kadar özel ve değerli bir insan olduğunu bize göre en güzel aşağıdaki bu sözlerle anlatacağınızı düşünüyoruz. En zor zamanlarınızda sevgisinden ve şefkatinden destek aldığınız kıymetli Annenize bu güzel Anneler Günü sözleri ile anlamlı bir kutlama mesajında bulunmak ister misiniz?

Uzun ve Kısa Anneler Günü Mesajları

~ Benim için herşeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine. Anneler günün kutlu olsun Anneciğim.

~ Seni bir gün değil her canım yandığında, başım sıkıştığında seni çağırıyorum. Sesimi duyan tek insan sensin. Anneler günün kutlu olsun Anneciğim.

anneler günü mesajları

~ Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; Annem derdim canım Annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

~ Yeryüzündeki binlerce çiçek arasından en güzeli olan Anneme, seni çok ama çok seviyorum. Bu anlamlı günde yanında olmak çok güzel. Anneler Günün Kutlu Olsun Annem.

~ Annelerimizin bizi en mükemmel şekilde yetiştirme çabaları olmasaydı bu dünya asla harika olmazdı. Anneler Günün kutlu olsun.

anneler günü mesajları

~ Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Anneler günün kutlu olsun sevgili Annem.

~ Bana hayat veren ve hayatı öğreten biricik Annem, küçükken bana ninniler söylerdin ya bugün hala kulağımda çınlıyor tatlı sesin. Anneler Günü'n kutlu olsun.

~ Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Annemsin. Seni çok seviyorum.

anneler günü mesajları

~ Anneciğim, hafızamdaki en güzel, en hoş kelime Senin adındır. Sana her seslenişimde sevgim daha da çoğalıyor. Anneler Günü kutlu olsun.

~ Gücüme güç, umuduma umut katan Annem. Seni çok ama çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

~ Bana yolları göstermek için orada olduğun sürece, hiçbir şey için endişelenmem gerekmiyor. Seni seviyorum anneciğim. Anneler Günün kutlu olsun.

anneler günü mesajları

~ Her şeye değer senin sonsuz sevgin. Annem…Seni çok arıyorum. Çok özledim. Anneler günün kutlu olsun biricik meleğim.

~ Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin Annem. Hakkını nasıl öderim. Başımı dizlerine koymaya geldim.

~ Bana iyi bir insan olmak için ihtiyacım olan her şeyi sen öğrettin. Sen sadece Annem değil, aynı zamanda öğretmenimsin. Anneler Günün kutlu olsun.

anneler günü mesajları

~ Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

~ Güneş yüzlü, altın kalpli, ağır başlı, tatlı dilli, meleklerin eşi sanki sensin, benim güzel Annem. Anneler günün kutlu olsun biricik Annem.

~ Sen evimizin Sultanı, başımızın tacısın. Hüznümüzü sevince dönüştüren harika kadın, Anneler Günü'n kutlu olsun.

anneler günü mesajları

~ Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven Annem, sana layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.

~ Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyiki varsın. Seni çok seviyorum Annem.

~ Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım dinmiyor ya da sevgim coşuyor… Anneler günün kutlu olsun Anneciğim.

anneler günü mesajları

~ Eğer bana gözlerınle değil de kalbinle bakmış olsaydın, seni ne kadar sevdiğimi çok iyi anlardın. Anneler günün kutlu olsun.

~ Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle canım Annem. Anneler günün kutlu olsun.

~ Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum Annem.

anneler günü mesajları

~ Karşılıksız tek sevgi senin bize olan sevginmiş. Şimdi daha iyi anlıyorum anne. Seni çok seviyoruz. Ellerinden öpüyoruz anneciğim.

~ Beni başkası ağlatırken derdime derman olan o, başkası bırakırken her an yeniden sahip çıkan o. Seni seviyorum anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

~ Bu dünyadaki en güvenli sığınağım sensin, tüm fırtınaları atlatmamı sağlayacak değerli limanım. Sen benim en güzel şansımsın, başımın tacısın. Anneler Günü'n kutlu olsun.

anneler günü mesajları

~ Anne, sen dünyanın en iyi annesisin, seni çok seviyorum. Bana karşı duyduğun koşulsuz sevgi için teşekkür ederim. Kimse seninle kıyaslanamaz anne, Anneler Günün kutlu olsun.

~ Benim bitanecik tatlı Annem, senin çocuğun olduğum için her zaman gurur duydum. Hep birlikte olmak dileğiyle.

~ Dünyanın en güzel annesi, Anneler Günün kutlu olsun. Hayatımda olduğun için sana minnettarım. Bebekliğimden beri bana gösterdiğin sevgi, sabır ve nezaket için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum anneciğim.

anneler günü mesajları

~ Annem Annem sen üzülme sözlerin hep yüreğimde Annem Annem gel üzülme ben hala senin dizlerinde. Seni çok seviyorum anneler günün kutlu olsun canım Annem.

~ Söyleyeceğim hiç bir söz, sevgine ve desteğine teşekkür edemeyecek biliyorum. Anneler Günün kutlu olsun.

~ Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin Annem. Seni çok seviyorum.

anneler günü mesajları

~ Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler canım anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

~ Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum Annem.

~ Bugüne kadar gördüğüm en güzel anne olduğun için teşekkür ederim. Anneler Günün kutlu olsun.

anneler günü mesajları

~ Sen mutlulukların en büyüğünü, her şeyin en güzelini hak ediyorsun. Seni çok seviyorum. Anneler Günü'n kutlu olsun.

~ Sen varken ben yoktum. Sen açken ben toktum. Şimdi de, sonra da basımın tacı Annem. Seni hep seveceğim benim canım Annem.

~ Gözyaşlarımı dindiren, beni hayata getiren ve hayata bağlayan canım Annem. Anneler günün kutlu olsun.

anneler günü mesajları

~ Hayat ikimiz için de kolay değildi, biliyorum. Anne, çocuk olarak olmasak bile mutluluğu ikimiz de hak ettik. Mutlu bir Anneler Günü geçirmen dileğiyle…

~ Hatırlayabildiğim kadarıyla, küçükken beni çok severdin ve birlikte çok iyi zaman geçirirdik. Uzun zamandır görüşemiyoruz, fakat hala o zamanları özlüyorum. Anneler Günün kutlu olsun.

~ Nur yüzlü, kalbi çocukları için çarpan güzeller güzeli kadın seni çok ama çok seviyorum. Anneler Günün Kutlu Olsun biricik Annem.

anneler günü mesajları

~ Zaman ne çabuk uçup gitti. Dün benim üzerime titriyorken ve gözlerin Annem gibi her an üzerimdeyken, şimdi kendi çocuklarının üzerine titriyorsun. Seni çok seviyorum, Anneler Günün kutlu olsun.

~ Hiçbir süs ve makyaj bir kadını, analık sevgisi kadar güzelleştiremez. Annem anneler günün kutlu olsun…

~ Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “ANNE” derdim. Anneler günün kutlu olsun Annem.

anneler günü mesajları

~ Gözyaşı döktüğümde, neşeli olduğumda ya da korktuğumda, yanımda her zaman sen vardın. Her zaman orada olduğunu biliyorum, Anneler Günün kutlu olsun.

~ Anne güllerin bezemesi, gülden deste anne, sözümde tutuklu, tarifsiz beste anne, yanar yürek, can bitkin kafeste, anne hasret bağırda, anne içimde aheste. Seni çok seviyorum anne, anneler günün kutlu olsun.

~ Umut etmekten vazgeçmememin nedeni senin bir gülümsemeni yakalamaktır. Anneler Günü'n kutlu olsun anneciğim.

anneler günü mesajları

~ Seni unutmadığımı bugünde bilmeni istedim. Anneler günün kutlu olsun dünyanın en güzel ve özel annesi.

~ Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

~ Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim Annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum Annem.

anneler günü mesajları

~ Anneler Günü’nde mutlu anne, çocukları görünce keşke bizde böyle olsak diyorum içimden. Biliyorum asla böyle olmadık ve olamayacağız ama yine de Anneler Gününü kutlamak istedim. Anneler Günün kutlu olsun.

~ Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım Annem.

~ Seni müthiş bir anneye dönüştüren şey, seni en iyi abla yapan şey ile tam olarak aynı. Anneler Günün kutlu olsun.

anneler günü mesajları

~ Anneler çiçek gibidir, onları hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Anneler günün kutlu olsun canım anam.

~ Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın. En aziz varlığımız. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

~ Dün, bugün ve yarın. daima seni sevdim, hep seveceğim. Bizimki bitimsiz, tanrısal bir sevgi. Anneciğim anneler günün kutlu olsun.

anneler günü mesajları

~ Anneler Günün kutlu olsun anneciğim. Benim Annem olduğun için çok mutluyum. Bana her zaman inandığın ve benim için yaptığın her şey için teşekkür ederim. Seni seviyorum.

~ Çocukluğumdan beri çok az zaman geçirmiş olsak bile, bana yaptığın her şey için sonsuza dek minnettar olacağım. Anneler Günün kutlu olsun.

~ Ah dağılsam dizine, uyusam doymaksızın, sabah olmasa gece kaçmaktan dermansızım, sür beni gül yüzüne ki, sende kalsın sızım. Ağlıyor musun anne gidiyor hayırsızım. Anneler günün kutlu olsun canım Annem.

anneler günü mesajları

~ Ah o tatlı gülüşüne, sevecen gözlerine, şefkatli yüreğine, hele birde yavrum deyişine ölürüm senin Annem. Anneler Günün Kutlu Olsun canım anneciğim.

~ Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın, Annemsin. Varlığımın tek nedeni… Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

~ Gökyüzünden bir yıldız kayar dilek tutarız. Annem gözlerini kapar bütün dilekleri benim içindir. Ellerinden öperim anneciğim.

anneler günü mesajları

~ Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Anneler günün kutlu olsun benim melek Annem.

~ Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım . İyi ki seninle varım Annem. Ellerinden öperim.

~ Karşılıksız tek sevgi annelerin çocuğuna duyduğu sevgidir. Anne olunca anlarsın demiştin ya, şimdi daha iyi anlıyorum Annem. İyi ki seninle varım. Anneler Günü'n kutlu olsun.

anneler günü mesajları

~ Bugün herkes için çok özel bir gün olsa da, benim için sıradan bir gün. Belki benim için iyi bir anne olamadın ama şartlar bunu gerektirdiği için sana kızmıyorum. Anneler Günün kutlu olsun.

~ Sen benim ilham kaynağımsın. Çocuklarım için her zaman senin gibi bir anne olmak istemişimdir, böylece beni yetiştirmiş olduğun gibi onları yetiştirebilirim. Anneler Günün kutlu olsun.

anneler günü mesajları

~ Gül yüzünden gülücükleri hiç eksik etmeyen biricik anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

~ Senin kucağın, merhametin ve sevgi dolu bakışların beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim, Anneler Günü'n kutlu olsun.

~ Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun anneler gününü unutmadı. İyi ki varsın Annem.

anneler günü mesajları

Yorum Yaz

Daha yeni Daha eski