Sevgiliye Duygusal Günaydın Sözleri

sevgiliye günaydın mesajları

Sabah gözlerini açar açmaz telefonunda karşılaşacağı güzel bir günaydın mesajı sevgilinizin gününe daha mutlu bir şekilde başlamasını sağlayacaktır. Hemen bu sayfamızdaki güzel günaydın mesajlarımızın tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Kendisine yollayacağınız bu anlamlı günaydın sözlerinden sonra eminiz ki sevgilinizi kendisini çok daha iyi hissedecek ve güne daha motive şekilde başlayacaktır. Modası geçmeyen ve dilediğiniz anda sizin de istifade edebileceğiniz en yaratıcı günaydın mesajları ile karşınızdayız. Dilediğin günaydın mesajını şimdi seç ve biricik sevdiğine bu mesajlardan gönder. Mutlu eden günaydın mesajları iyihediyefikirleri'nde sizlerle. Daha akşamından yarın sabaha sevgilinize göndereceğiniz günaydın mesajlarını düşünüyorsanız bu sayfamızdaki resimli günaydın mesajlarımızdan her sabah bir tanesini seçerek sevgilinize gönderebilirsiniz. Resimli ve metinsel olarak paylaştığımız bu sayfadaki günaydın sözleri üzerinde siz de dilediğiniz şekilde değişiklikler yaparak istediğiniz hale getirebilir ve bu günaydın sözünü sevgilinize gönderebilirsiniz. En etkileyici ve anlamlı günaydın sözlerini bu yazımızda sizin için derledik. Bu günaydın mesajı sevgilinize göndererek anlamlı ve etkileyici bir şekilde günün daha neşeli geçmesini sağlayabilirsiniz.

Güzel ve Etkileyici Günaydın Mesajları Sevgiliye

# Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım! Seher vakti yapılan ve kabul olunan en güzel dualarım. Günaydın sevgilim…

# Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin sevgilim. Günaydın.

Günaydın mesajları

# Güneş kadar aydınlık, gözlerin kadar güzel, sözlerin gibi kusursuz bir güne merhaba demek için tam zamanı günaydın sevgilim.

# Günün aydın olsun! Bugün benden sana özel bir armağan olsun. Günaydınlar benim tatliş bebeğim.

# Güzel rüyalarımın kahramanı, yol göstericim, yaşama sebebim, sabahlarımı en aydınlık hali, ay parçam, güneşim, sabah ışığım günaydın.

# Her güzel şey mutlu biter ama sen bende hiç bitmeyeceksin bir tanem günaydın.

Günaydın mesajları

# Günler seninle başlar, gözlerimi açtığımda yeni bir güne seninle uyanmanın mutluluğunu yaşıyorum sevgilim günaydın.

# Günaydın gülüşü güneş gibi içimi ısıtan ve kalbime aydınlık olan tatlı sevgilim.

# Gönül gözüm sana açılan bir yoldur! Günaydın… Sana geliyorum aşkım hadi iki kişilik bir kahve doldur. Biri sana, öteki de bana!

# Senin olmadığın günün sabahına uyanmak zor da olsa, sana bir adım daha yaklaştıran güne merhaba. Günaydınlar Biricik Sevgilim.

# Bir sabah da gözümü açtığımda aklımda değil de yanımda olsan. Günaydın aşkım.

Günaydın mesajları

# Ruhunun ve bedeninin güzelliği gibi, günün de senin gibi aydın ve tatlı olsun sevgilim.

# Ay doğar ayazlanır, gün doğar beyazlanır, benim sevgili yârim, uyanmaya nazlanır. Hadi uyan benim narin sevgilim!

# Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

# Senin ne kadar güzel olduğunu sabah resmine bakınca tekrar anladım. Başucumda duruyorsun ve sana bakmadan güne başlayamıyorum. İyi ki varsın aşkım.

Günaydın mesajları

# Günaydın, yeni doğan gün, günaydın baharım, günaydın en güzel manzaram, günaydın balım, kır çiçeğim…

# Sen günümün aydını, sımsıcak bakışlı, hayatımın tek anlamı, günaydın bir tanem.

# Akşam başını yastığa koyduğunda düşündüğün, sabah gözlerini araladığında aklındaysa, aşk 24 saattir. Günaydınlar günüm.

# Mutlulukların aşkımızla bütünleştiği, üzüntülerin kıyılarımıza ulaşmadığı, aşkın en güzel halinin bize yakıştığı güzel bir güne merhaba diyelim mi sevgilim?

Günaydın mesajları

# En tatlı hayallerimi süsleyen sevgilim, günaydın.

# Bu sabah da her zamanki gibi muhtacım sana! Hayatıma renk katan, her gece bana kavuşacağım günü özleten biricik aşkım günaydın.

# Seninle hayat rüya gibi, seninle her şey güzel seninle siyahın anlamı var seninle beyazın saflığı var seninle bugünün güneşi var günaydın her şeyim.

# Bir sabah daha sensizlik, bir tanem artık gözlerinde kaybolmak istiyorum, günaydın aşk güneşim.

# Geçip giden günlere değil seninle gelecek yeni günlere hasretim sevgilim, günaydın güneşim.

# Sana iltifat için bahane aradığım, hayatımın diğer yarısına kocaman bir günaydın.

Günaydın mesajları

# Sabah olsun diye herkes güneşin doğmasını beklerken, zavallı güneş de senin uyanmanı bekliyor! Günaydın gün ışığım, biricik aşkım!

# Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün, seninle uyanacağım günlerdir sevgilim. Günaydın Sana.

# Günlerimde anlamlar gizli bakışların gibi, günlerimde heyecanlar gizli sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın sevgili, günaydınlar olsun sana.

# Elini verene gözünü değdirene sözünü diyene diyemeyene sevgimi görene göremeyene günaydın…

# Aç gözlerini sevgilim! Rüyadan sonra güne uyandığn ilk anda ilk beni gör her şeyden önce! Al bu yanağına aldığın tatlı buse sanadır! Günaydın günaydın günaydın canım…

Günaydın mesajları

# Bu sabah gözlerim aralandı. Sen yoksun diye ışık bile karalandı. Arala gözlerini bir tanem ki dünya aydınlansın. Günaydın gün ışığım.

# Bir gün daha başlıyor hayatımda, kısa bir gecenin ardından merhaba diyorum hayata ve hayatıma, seviyorum seni günaydın hayatımın tek gerçeği.

# Kurduğu çalar saate karşı verdiği amansız mücadeleyi bugün de kaybeden değerli insan: Sana da günaydın.

# Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin. Tıpkı şu anda bugün olduğu gibi. Günaydın sevgilim, günaydın benim güzel yüzlü yarim.

Günaydın mesajları

# Hayat boştu bir zamanlar! Sonra bir uyandım sen varsın… Şimdi ise sığmıyor hiç bir yere bu hayat. O kadar mutlu ve umutlu. Günaydın Sevgilim.

# Geceleri uzaklara çığlık olur sesim yosun kokusundan keskin sana olan özlemim bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim günaydın her şeyim benim.

# Günaydın hayatımın anlamı… Günaydın içimin sönmeyen ateşi… Günaydın sultanım, baş tacım. Günaydın güzeller güzeli sevgilim.

Günaydın mesajları

# Bir rüya gördüm içinde sen varsın, rüyaların içinde hiç bitmeyecek rüyamsın sevgilim günaydın meleğim.

# Kalbimi aydınlatanlara, güneş ışığı kadar parlak kalplere günaydınlar.

# Günaydın gönlümün prensesi günaydın varlığıma sebep olan aşk böceğim günaydın içime huzur veren nurdan yaratılmış dünyadaki hurim. Günaydın, günaydın, günaydın.

# Güzel kardeşim, yeni günün ışıklarıyla sıkıntıların gece karanlığı gibi geride kalsın, günlerin huzurlu, günün hayırlı olsun.

# Güneşin doğduğu yer gözlerin gibi umut verici, gözlerine her baktığımda umutlarım yeşeriyor seninle… Bir tanem günaydın.

Günaydın mesajları

# Sensiz açılan gözlerim bugün seninle buluşmanın hasreti içinde bakıyor güne bugünde senin adınla nefes alıyorum sevgilim günaydın.

# Güzelliğin bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri bugün seninle rüyalarımı süsledin, seninle güne merhaba dedim günaydın sevgilim.

# Dünyanın en tatlı en güzel insanına ve böyle güzel bir insan sahip olduğum için çok şanslıyım seni seviyorum biricik aşkım kocaman günaydın.

Günaydın mesajları

# Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak da, şimdi yanında olamasam da, güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.

# Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın

# Başımı yastığa koyduğumda ilk ve tek dileğim sen oluyorsun! Seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınlar olsun biricik sevgilim.

# Güzel bir rüyanın ardından yine geldik bir uykunun sonuna. Yayında ve yapımda emeği geçen yatak, yorgan, yastık üçlüsüne teşekkür ederiz. Günaydınlar sevgilim.

Günaydın mesajları

# Seninle olmak dünyanın en güzel armağanı. Seninle birlikte dünyayı keşfetmek ve güzellikleri tatmak muhteşem. Canımın içi, günümün güzel tarafı, günaydın canım sevgilim.

# Bir bebeğin gözlerindeki masumluk kadar tatlı bir gün diliyorum aşkım, her günün bir önceki günden daha güzel geçsin. Günaydın bebeğim.

# Aşk yüreğin güneşidir. Kimi yürekte her gün doğar, kimi yürekte ebediyen batar. Yüreğime doğan güneşe ortak ettim seni. Sende beni güneşimden mahrum bırakma! Günaydın.

# Karanlıkları yırtıp atan gün ışığım! Yüzünü gördüğümde günümü güzelleştiren ay parçam! Sana da günaydın.

Günaydın mesajları

# Her şey seninle başlar. Her günüm seninle doğsun. Seninle batsın günaydın günümün en güzel varlığı.

# Güneşe herkese doğuyor. Ben ise her gün, seninle yeniden yeniden doğuyorum inci tanem.

# Seni seviyorum bebeğim gözlerin gibi bugün de günaydın olsun güneşime.

# Günaydın dünyalar güzeli biricik sevgilim! Hadi uyan artık aç o güzel gözlerini bana doğru. Seni çok özledim Günaydın.

# Her güne merhaba dediğimde sadece seni görmek istiyorum, başucumda. Güneşim doğduğu, her gün seni koklamak, duymak ve görmek istiyorum. Günaydınlar canım.

Günaydın mesajları

# Kalbimin sultanı, yarınım, canım, cananım günaydın aşkım.

# Doğan her sabaha senin adınla uyanmak, sanki yeniden doğmak gibi sevgilim. Günaydınlar benim biriciğim, balım, çiçeğim bir tanem.

# Güzel meleğim, rüyalarımın sultanı, bir güne daha seninle uyanmak ne güzel. Günaydın güzel gözlü ceylanım.

# Sadece bu günüm değil, bundan sonraki kalan ömrümün ol! Yarınlarım ol benim. Günaydın bir tanem, günaydın.

Günaydın mesajları

# Şimdi yanımda olamasan da adınla başlıyorum yeni hayata, yüzünü görmesem de hayalinle yürüyorum adını yazdığım sokaklarda, günaydın sevgilim.

# Aylardan en güzel haziran, günlerden pazar, dünyanın en güzel aşkı sen. günaydın aşkım.

# Günaydın canım sevgilim. Seni tanıdığım günden beri ruhuma hep neşe vermeyi başardın. Seninle güzelleşti her şeyim. Seninle anlam kazandı hayatım. Seni çok seviyorum hayatımın en güzel şeyi.

# Günlerimin ışığı gecelerimin yıldızısın sabahlarımın güneşi gecelerimin ayısın sabahlarımın günaydını gecelerimin dumanısın bebeğim günaydın.

# Yere düşen yağmur damlaları kalbine inecek güneşi engellemesin güneş bulutların arasından hep sana doğru baksın. Güneş güzellikler getirsin ruhuna. Günaydın Bebeğim…

Günaydın mesajları

# Aşk bir gün değil, bir ömür sürmeli! Sevgi, umut, emek, aşk ve mutlu günaydınlarla devam etmeli. Seni seviyorum biriciğim günaydın.

# Gözlerini araladığında odanda ve hayallerinde hep ben olayım. Günaydın aşk bahçem.

# Oysa ki tek isteğim, sana günaydın dediğimde gözlerini benim için açman ve yanımda uyuyor olmandı. Seni seviyorum günaydın.

# Günaydın yatağımda rüyalarım isimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum günaydın.

# Sensiz uyanmak istemez bedenim, sensiz nefes almak istemez hücrelerim ve sensiz yaşayamaz bu serserin, günaydın sevgilim.

Günaydın mesajları

# Bu sabah tutamasam da elini, sabahın erken saatlerinde göremesem de güzel gözlerini, seviyorum seni sensiz olmaz unutma bu kelimelerimi, günaydın sevgilim.

# Ellerimiz uzak olsa da birbirinden, gönüllerimiz bir, şu an gözlerine bakamasam da güneşin ışığı avutur beni sensizliğimde, günaydın biriciğim benim.

# Hayatımın temel rengi! Rüyalarımın başrol oyuncusu. Hayatımın gayesi, neşesi! Gönlümün sultanı, günün musmutlu olsun.

Günaydın mesajları

# Dilerim ki hakkında her şey hayırlı olsun. Kötülük senden kilometrelerce uzakta olsun. Dünyada hiç kimse senin kadar sevilmiyor, bunu bil sevgilim. Günaydınlar.

# Günler aydınlık zamanın huzurlu olsun günün aydın olsun günaydın olsun sana bir tanem.

# Sen gördüğüm en güzel rüyasın, bu rüyadan hiç uyanmak istemiyorum. Günaydın canım, cananım.

# Sen varsan geceler bile gündüz, sen yoksan gündüzler bile gece, günaydın ay ışığım.

# Günaydın! Tıpkı bir güneş gibisin ya da ne bileyim bir ay gibi! Her ikisi de sen olabilirsin. Hem gecemi, hem de gündüzümü aydınlatıyorsun! Gözlerimde bir ışık gibi parlıyorsun nur yüzlüm.

# Gecelerimin yıldızı, sabahlarımın güneşi, günlerimin aydınlığı, günaydın bebeğim.

# İnsanın uyanıp ta ilk baktığı telefonsa ya saate bakmıştır ya da yüreğinde yer etmiş birinin ona günaydın demesini arzulamıştır. Günaydın.

Günaydın mesajları

# Sevgiyi seninle, yaşamayı gözlerine, gülmeyi kalbine, sıcaklığını ellerine, gülüşün ise rüyalarımdaki meleğin ta kendisi günaydın sevgilim.

# Gözlerimi bugünde senin için açtım hayata, yarında senin için açılacak bunu sakın unutma günaydın prensesim.

# Günaydın ruhum. Doğum günün bugün senin ve tuttuğun tüm dileklerin gerçekleşme zamanı. Hayallerini gerçekleştirmek için elimden geleni yapacağım canım sevgilim, hem de bir ömür boyu.

# Bu gün gözlerimi açtığımda hayata daha güzel bakacağım çünki bugün senin adınla uyandım tıp kı yarında bu bugün uyanacağım gibi günaydın bir tanem.

# Gül kokuları arasında, taze bir simit ve tavşan kanı bir çay lezzetinde günaydınlar! Bu sabah bütün mutluluklar bizi bulsun.

# Gece aklımda yine sen vardın, sabah senin özleminle uyanmışım. Bir gün seninle sonsuza dek uyanmak dileğimle, günaydın can parçam.

# Herkes güneşin doğmasını bekliyor. Ama bilmiyorlar ki o da benim güzel baharımı bekliyor. Uyan ki, insanlar güneşe kavuşsun, günaydın güneşim…

Günaydın mesajları

# Her günün ayrı bir güzelliği olsun yanında güne gülerek başla sevgilim, bugünde seni kıskansın her şeyim günaydın.

# Günaydın benden sonra en çok uykuyu seven uykucu şirinim! Bu güzel günü ne olur kaçırmayalım. Yeni bir güne sevgiyle uyan! Hadi tut ellerimden güne gülümseyerek merhaba diyelim seninle.

# Önce kendime sonra evime sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda bana değen ne varsa yüreğimle beynim arası çizgi derinliğince günaydın.

# Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaydın hayatımın anlamı.

# Bugünde gözlerimi seninle açtım hayata, senin adınla baktım evdeki her eşyaya, adını anıp dinlediğim şarkılarda hep san varsın bebeğim yaşarcasına günaydın bir tanem.

# Günaydın ay yüzlüm günaydın sabahımı aydınlatan güneşim günaydın hayatımın anlamı aşkım…

# Günlerimin biricik aydın ışığı bugün gün senin için doğuyor kalbimden günaydın bebeğim.

# Bir güneş gibisin sen gözlerimde, geceleri rüyam olursun girersin düşlerime, hayatı buldum gözlerinde, günaydın sevgilim, günümüz aydın olur birlikte.

# Benim sabahım ne zaman oluyor biliyor musun? Sen bana günaydın mesajı atınca… Sana da günaydın sevgilim.

# Güneşin karanlığa veda ettiği şu saatlerde beni düşünen biricik aşkıma günaydınlar.

# O kadar güzel bir gün olsun ki bugün, hiç bitmese dediğin ve bitmeye yakınken yarının özlemini çektiğin. İyi ki varsın arkadaşım. Günaydın.

# Günaydın sevgilim gün aydınlık seninle günler seninle parlak bugün ki gibi gün seninle güzel sevgilim günaydın.

# 24 saatlik ömrü olan bir kelebek olsam, sabah kalktığında yanağından öperek, sana sadece bir günaydın deyip oracıkta can vermek isterdim!

# Güzelliğin gibi gününde aydın olsun günaydın aşkım sana günaydın sadece sana.

Günaydın mesajları

# Yine bugün kalktığımda Allah’a binlerce kez şükürler ettim. Senin gibi eşsiz birini hayatıma kattığı için şükür. biricik aşkım kocaman günaydın.

# Sensiz bir sabah nasıl bir şey biliyor musun? Eşiyle köye giderken, ön koltuğu kaynanasına kaptıran yeni gelin gibi… Ben de güne öyle uyandım!

# Rüyalarımı çepeçevre saran prensesim! Senden hiç kurtuluş yok. Gecemde de sen, gündüzümde de! Sen damarlarımda akan can suyumsun. Günaydın güzel gözlüm uyan.

# Güneşin parlak ışıklarıyla doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizinle olsun. Günaydın.

# Gözlerin, bugüne öyle bir aç ki her şey istediğin gibi gitsin bebeğim günaydın.

Günaydın mesajları

# Biriciğim günaydın. Benim bu hayattaki en büyük huzurum ve mutluluğum yalnızca sensin. Senin gülüşün dünyalara bedeldir benim için. Canım sevgilim seni çok seviyorum, günün güzel geçsin.

# Günaydın her sabah hayatıma güneş gibi doğan aşkım, seni çok seviyorum.

# Günaydın taze bahar kokulum! Kır çiçeğim, nefesim, gözüm, en güzel ses, her şeyim… Günaydın günaydın canımın özüm.

# Sensiz uyandığım her gün gece gibi, sensizlik dipsiz karanlık bir kuyu, aç gözlerini güzel gözlüm. Aç ki hayatıma ışık gelsin.

# Sabah aydınlığım, gönlümün ilacı, baş tacım, eninle bir güne daha uyanmak ne mutlu.

# Günaydın canım sevgilim. Sen benim bir tanecik sevgilim, canımın içi. Seni çok ama çok seviyorum bir tanem. Günün aydın olsun ruhun neşeyle dolsun.

Yorum Yaz

Daha yeni Daha eski