Kişiye Özel Sevgili Bileklikleri

Sevgili Bileklikleri
Sevgili bileklikleri, sevgililerin uzak olduğu anlarda bile birbirlerini hatırlamaları sağlar. Sevginin ve aşkın gücünü hissetmek için sevgiliden bir parça taşımak oldukça anlamlıdır. Sevdiğiniz ve değer verdiğiniz insanın her zaman yanında olamayabilirsiniz. İşte bu durumlarda ona vermiş olduğunuz sevgili bilekliği, tüm güzel enerjinizi sevdiğinize hissettirebilir. Küçük ancak çok değerli olan bu bilekliği, dilediğiniz zaman hayat arkadaşınıza armağan edebilirsiniz. Ayrıca doğum günü ve yıldönümü günleri de hediyenizi vermek için çok özel tarihlerdir. Sevgiliye özel olarak üretilen her bileklik modeli, aşka dair bir özellik taşır. Bilekliklerin tasarımına eşlik eden isimler ve tarihler, hayat boyu bu modelleri değerli kılar. Sevgilinize armağan etmek istediğiniz bilekliği, sizler için tasarladığımız modeller arasından seçebilirsiniz. Tekli bileklik modellerinin yanı sıra 2’li takımları seçerek birlikte kullanabilirsiniz.

Roma Rakamlı 2’li Sevgili Bileklikleri

kişiye özel bileklik
fiyat bilgisi
Sevgililer için özel olarak hazırlanan 2’li bileklik modeli, üzerinde taşıdığı tarihler ile anlam kazanıyor. Tarihler, roma rakamları ile yazılarak hoş bir farklılık kazanıyor. Erkek ve kadınların bileklerine çok yakışacak olan roma rakamlı 2’li sevgili bilekliklerini, yıldönümü günününüzde hayat arkadaşınıza hediye edebilirsiniz.

İki İsimli ve Tarih Yazılı Kişiye Özel Bileklik

kişiye özel bileklik
fiyat bilgisi
İsimlerinizi yan yana düşündüğünüzde heyecanlanıyorsanız, bunu güzel ve anlamlı bir hediyeye dönüştürebilirsiniz. İki isimli ve tarih yazılı bileklik, erkek arkadaşınızın beğenisini kazanacaktır. Aynı zamanda her baktığında sizi hatırlayacak ve hissedecektir. Uzakta veya yakınınızda olan sevdiğiniz için bu özel armağanı hazırlatabilirsiniz. Üzerine ise tanıştığınız veya sevgili olduğunuz tarihi yazdırabilirsiniz.

Fotoğraf Baskılı Metal Bileklik

kişiye özel bileklik
fiyat bilgisi
Üzerinde fotoğraf bulunan her hediye, büyük bir öneme sahiptir. En sevdiğiniz fotoğrafınızı, sevdiğinize güzel bir biçimde hediye edebilirsiniz. Fotoğraf baskılı metal bileklik, şık tasarımını ve anlam ifade etmesi ile kız arkadaşınız tarafından çok beğenilecektir. Hediyenizi doğum gününde, yıldönümünde veya dilediğiniz farklı bir özel günde sevgilinizin bileğine takabilirsiniz.

Kişiye Özel Tarih Yazılı Bileklik

kişiye özel bileklik
fiyat bilgisi
Sevgili olduğunuz tarihi, hayatınızın sonuna kadar aklınızdan çıkaramazsınız. Bu tarih, mutlu bir hayata başlangıcınızın ilk günüdür. Sevdiğiniz insanla bir ömür mutlu yaşamayı her şeyden çok isteyebilirsiniz. Sevgili olduğunuz özel günün tarihini, bu özel bileklik üzerinde taşıyabilirsiniz. Sevdiğinizi mutlu etmek için üzerinde tarih yazılı kişiye özel bilekliği ona verebilirsiniz.

Kişiye Özel Roma Rakamlı Tarihli Bileklik

kişiye özel bileklik
fiyat bilgisi
Roma rakamları, oldukça çekici ve gizemli bir görünüme sahiptir. Özellikle de kişisel ürünlerin üzerinde çok çekici bir görünüm yaratır. Üzerinde roma rakamları ile tarih yazılı olan bileklik, erkekler tarafından büyük bir beğeni alır. Dilediğiniz tarihi, erkek arkadaşınıza armağan edeceğiniz bilekliğin üzerine yazdırabilirsiniz. Bu tarih, tanışma günü, sevgili olduğunuz veya sözlendiğiniz gün olabilir.

İki İsimli Sevgili Bileklikleri

kişiye özel bileklik
fiyat bilgisi
Hayatınızı paylaştığınız kişinin ismini, size ait bir aksesuar üzerinde taşımak istemez misiniz? İkili sevgili bileklik modeli, sizin ve sevdiğinizin ismini üzerinde taşıyor. Büyük bir aşk ile söylediğiniz bu isimler, bilekliklerin üzerinde oldukça güzel bir görünüm sergiliyor. Doğum günü veya yıldönümünde seçtiğiniz bu özel bileklikleri bileklerinize takabilirsiniz.

İsme Özel Sonsuz Aşk Metal Bileklik

kişiye özel bileklik
fiyat bilgisi
Gri ve siyah renklerinin uyumu, metal tasarıma sahip olan bu bileklik ile kendini gösteriyor. Modern ve şık görünümdeki aşk bilekliği, sevgilinizin bileğine çok yakışacaktır. İsimlerinizi sevdiğinize armağan etmek için isme özel sonsuz aşk bilekliğini tercih edebilirsiniz. İsme özel tasarlanan hediyelerin anlamı, hayat boyu değerini korumaktadır.

İsim Yazdırılabilen Metal Sevgili Bilekliği

kişiye özel bileklik
fiyat bilgisi
Metal aksesuarların modern ve kusursuz görünümü, sevgili isimleri ile bir araya geliyor. Böylelikle şıklığının yanı sıra anlamlı ve değeri ile de ön plana çıkıyor. Sevgilinize tüm bu özellikleri tek bir hediye ile sunmak istediğinizde, isim yazdırılabilen sevgili bilekliğini seçebilirsiniz. Kırmızı kalpler, tarih ve isimler ile büyük bir değere ulaşan bileklik, kadınların bileklerine uygun zerafeti ile kusursuzlaşıyor.

Sevgililere Özel İsim Yazılı Ahşap Bileklik

kişiye özel bileklik
fiyat bilgisi
Nostaljik ve otantik bir görünüme sahip olan ahşap bileklik, aşkınızı ifade edebileceğiniz şık bir ürün. Sevgilinize dilediğiniz zaman armağan edebileceğiniz bilekliği, kolay bir biçimde satın alabilirsiniz. Her ikinizin isminin de yazılı olduğu ahşap bileklik, tüm çiftler tarafından kullanılmaya değer ve özeldir. Hediyenizin hazır olması için isimlerinizi vermeniz yeterlidir.

İsim Baş Harflerine Özel Metal Bileklik

kişiye özel bileklik
fiyat bilgisi
Sevgilinizi çok uygun fiyata aldığınız özel bir hediye ile mutlu etmek istemez misiniz? Üstelik bu hediye yalnızca sevgililere özel olarak üretiliyor. İsminizin baş harfine özel tasarlanan metal bileklik, sevgilinizi çok mutlu edecek bir hediyedir. Hayat arkadaşınız aldığınız hediye ile her gün bileğine baktığında sizi hatırlayacak ve yanında hissedecektir. Siz de onun yüzündeki mutluluk ile daha fazla mutlu olacaksınız.

Kişiye Özel Aşkımızın Koordinatları Bileklik

kişiye özel bileklik
fiyat bilgisi
Bu bileklik, hediye alırken farklılıklardan yana olan kişilere özel olarak hazırlanıyor. Sevdiğiniz kişi neredeyse aşkınızın koordinatları da oradadır. Bileklik üzerine yazılacak şehir, aşkınızın başladığı, devam ettiği veya sevgilinizin yaşadığı yer olabilir. Hediyenizin spor ve şık tasarımı, bu farklı fikir ile bir araya gelerek herkesi büyülüyor. Maliyet açısından avantajlı olan bileklik, aşkınızın koordinatlarını size sürekli olarak hatırlatmaya devam ediyor.

Kişiye Özel Kalp Şeklinde Ahşap Bileklik

kişiye özel bileklik
fiyat bilgisi
Kalplerin büyüleyici tasarımından vazgeçemeyenlere özel bir hediye fikrimiz var. Bu hediye, üzerinde bulunan ahşap kalpte baş harflerinizi taşıyor. Sade ve bir o kadar da şık görünen bileklik, kız arkadaşınıza alabileceğiniz mükemmel bir hediyedir. Hediyenizde doğru seçimi yapmak için romantik görünümdeki bu bilekliği alabilirsiniz. Hediyenizin uygun fiyatlı olması, mutluluğun büyük paralar gerektirmediğini de gösteriyor.

Sevgililer Günü Hatırası İsme Özel Bileklik

kişiye özel bileklik
fiyat bilgisi
Kırmızı, aşkın temsili olan tutku dolu bir renktir. Kırmızı renkteki sevgili hediyeleri, her zaman çok daha çekicidir. Kırmızı ve metalden oluşan sevgili bilekliği, üzerinde sonsuzluk işareti ile birlikte isimlerinizi taşıyor. Buna ek olarak sevgili odluğunuz veya tanıştığınız tarih de hediyenin üzerinde yer alıyor. Sevgililerin çok hoşlanacağı ve kullanmaktan keyif alacağı hediyeyi, zaman kaybetmeden sevdiğinize armağan edebilirsiniz.

Deri Kordonlu 2 İsimli Ahşap Bileklik

kişiye özel bileklik
fiyat bilgisi
Metal tasarımlardan hoşlanmayan bireyler için deri kordonlu bileklik bulunuyor. Kahverengi deriden oluşan bileklik kordonu, sıcak ve samimi bir görünüm oluşturuyor. Bilekliğin ortasında bulunan yuvarlak ahşap ise isimlerinizi taşıyor. Ortasında kalp bulunan bu ahşap, aşkınızı bileğinizde taşımak için sizlere sunuluyor. Kız ve erkeklerin kullanabileceği deri kordonlu bilekliği, dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz.

Kalbim Senin İçin Atıyor Bayan Bileklik

kişiye özel bileklik
fiyat bilgisi
Aksesuarda minimal tarzlardan oluşan bireyler için seçebileceğiniz çok özel bir bilekliği sizlere sunuyoruz. Sevgilinize alabileceğiniz kalp atışlı bileklik modeli, büyük bir beğeni alacaktır. Ayrıca sade görünümü tüm kıyafet modelleri ile uyum sağlayacaktır. Sevgilinizi mutlu etmek için bu özel bilekliği, ona hediye etmelisiniz. Böylelikle kalbinizin her zaman onun için attığınız gösterebilirsiniz.

İsme Özel Yaprak Temalı Bileklik

kişiye özel bileklik
fiyat bilgisi
Kız arkadaşınızın çok beğeneceği bir hediye almak ister misiniz? O halde renkli ve hareketli görünüme sahip olan yaprak temalı bilekliği tercih edebilirsiniz. Bilekliğinizin üzerinde bulunan yapraklar, kız arkadaşınızın bileğine çok yakışacaktır. Yaprakların arasında yazılı olan isim, hediyenizi anlamlı kılıyor.

Yorum Yaz

Daha yeni Daha eski