Kişiye Özel Sevgili Bileklikleri

Biri size diğer ise sevgilinize özel olarak hazırlanacak romantik sevgili bileklikleri işte bu yazımızda. En güzel sevgili bileklikleri için sitemizi ziyaret ediniz.

Sevgili Bileklikleri
Sevgili bileklikleri, sevgililerin uzak olduğu anlarda bile birbirlerini hatırlamaları sağlar. Sevginin ve aşkın gücünü hissetmek için sevgiliden bir parça taşımak oldukça anlamlıdır. Sevdiğiniz ve değer verdiğiniz insanın her zaman yanında olamayabilirsiniz. İşte bu durumlarda ona vermiş olduğunuz sevgili bilekliği, tüm güzel enerjinizi sevdiğinize hissettirebilir. Küçük ancak çok değerli olan bu bilekliği, dilediğiniz zaman hayat arkadaşınıza armağan edebilirsiniz. Ayrıca doğum günü ve yıldönümü günleri de hediyenizi vermek için çok özel tarihlerdir. Sevgiliye özel olarak üretilen her bileklik modeli, aşka dair bir özellik taşır. Bilekliklerin tasarımına eşlik eden isimler ve tarihler, hayat boyu bu modelleri değerli kılar. Sevgilinize armağan etmek istediğiniz bilekliği, sizler için tasarladığımız modeller arasından seçebilirsiniz. Tekli bileklik modellerinin yanı sıra 2’li takımları seçerek birlikte kullanabilirsiniz.

Roma Rakamlı 2’li Sevgili Bileklikleri

kişiye özel bileklik
fiyat bilgisi
Sevgililer için özel olarak hazırlanan 2’li bileklik modeli, üzerinde taşıdığı tarihler ile anlam kazanıyor. Tarihler, roma rakamları ile yazılarak hoş bir farklılık kazanıyor. Erkek ve kadınların bileklerine çok yakışacak olan roma rakamlı 2’li sevgili bilekliklerini, yıldönümü günününüzde hayat arkadaşınıza hediye edebilirsiniz.

İki İsimli ve Tarih Yazılı Kişiye Özel Bileklik

kişiye özel bileklik
fiyat bilgisi
İsimlerinizi yan yana düşündüğünüzde heyecanlanıyorsanız, bunu güzel ve anlamlı bir hediyeye dönüştürebilirsiniz. İki isimli ve tarih yazılı bileklik, erkek arkadaşınızın beğenisini kazanacaktır. Aynı zamanda her baktığında sizi hatırlayacak ve hissedecektir. Uzakta veya yakınınızda olan sevdiğiniz için bu özel armağanı hazırlatabilirsiniz. Üzerine ise tanıştığınız veya sevgili olduğunuz tarihi yazdırabilirsiniz.

Fotoğraf Baskılı Metal Bileklik

kişiye özel bileklik
fiyat bilgisi
Üzerinde fotoğraf bulunan her hediye, büyük bir öneme sahiptir. En sevdiğiniz fotoğrafınızı, sevdiğinize güzel bir biçimde hediye edebilirsiniz. Fotoğraf baskılı metal bileklik, şık tasarımını ve anlam ifade etmesi ile kız arkadaşınız tarafından çok beğenilecektir. Hediyenizi doğum gününde, yıldönümünde veya dilediğiniz farklı bir özel günde sevgilinizin bileğine takabilirsiniz.

Kişiye Özel Tarih Yazılı Bileklik

kişiye özel bileklik
fiyat bilgisi
Sevgili olduğunuz tarihi, hayatınızın sonuna kadar aklınızdan çıkaramazsınız. Bu tarih, mutlu bir hayata başlangıcınızın ilk günüdür. Sevdiğiniz insanla bir ömür mutlu yaşamayı her şeyden çok isteyebilirsiniz. Sevgili olduğunuz özel günün tarihini, bu özel bileklik üzerinde taşıyabilirsiniz. Sevdiğinizi mutlu etmek için üzerinde tarih yazılı kişiye özel bilekliği ona verebilirsiniz.

Kişiye Özel Roma Rakamlı Tarihli Bileklik

kişiye özel bileklik
fiyat bilgisi
Roma rakamları, oldukça çekici ve gizemli bir görünüme sahiptir. Özellikle de kişisel ürünlerin üzerinde çok çekici bir görünüm yaratır. Üzerinde roma rakamları ile tarih yazılı olan bileklik, erkekler tarafından büyük bir beğeni alır. Dilediğiniz tarihi, erkek arkadaşınıza armağan edeceğiniz bilekliğin üzerine yazdırabilirsiniz. Bu tarih, tanışma günü, sevgili olduğunuz veya sözlendiğiniz gün olabilir.

İki İsimli Sevgili Bileklikleri

kişiye özel bileklik
fiyat bilgisi
Hayatınızı paylaştığınız kişinin ismini, size ait bir aksesuar üzerinde taşımak istemez misiniz? İkili sevgili bileklik modeli, sizin ve sevdiğinizin ismini üzerinde taşıyor. Büyük bir aşk ile söylediğiniz bu isimler, bilekliklerin üzerinde oldukça güzel bir görünüm sergiliyor. Doğum günü veya yıldönümünde seçtiğiniz bu özel bileklikleri bileklerinize takabilirsiniz.

İsme Özel Sonsuz Aşk Metal Bileklik

kişiye özel bileklik
fiyat bilgisi
Gri ve siyah renklerinin uyumu, metal tasarıma sahip olan bu bileklik ile kendini gösteriyor. Modern ve şık görünümdeki aşk bilekliği, sevgilinizin bileğine çok yakışacaktır. İsimlerinizi sevdiğinize armağan etmek için isme özel sonsuz aşk bilekliğini tercih edebilirsiniz. İsme özel tasarlanan hediyelerin anlamı, hayat boyu değerini korumaktadır.

İsim Yazdırılabilen Metal Sevgili Bilekliği

kişiye özel bileklik
fiyat bilgisi
Metal aksesuarların modern ve kusursuz görünümü, sevgili isimleri ile bir araya geliyor. Böylelikle şıklığının yanı sıra anlamlı ve değeri ile de ön plana çıkıyor. Sevgilinize tüm bu özellikleri tek bir hediye ile sunmak istediğinizde, isim yazdırılabilen sevgili bilekliğini seçebilirsiniz. Kırmızı kalpler, tarih ve isimler ile büyük bir değere ulaşan bileklik, kadınların bileklerine uygun zerafeti ile kusursuzlaşıyor.

Sevgililere Özel İsim Yazılı Ahşap Bileklik

kişiye özel bileklik
fiyat bilgisi
Nostaljik ve otantik bir görünüme sahip olan ahşap bileklik, aşkınızı ifade edebileceğiniz şık bir ürün. Sevgilinize dilediğiniz zaman armağan edebileceğiniz bilekliği, kolay bir biçimde satın alabilirsiniz. Her ikinizin isminin de yazılı olduğu ahşap bileklik, tüm çiftler tarafından kullanılmaya değer ve özeldir. Hediyenizin hazır olması için isimlerinizi vermeniz yeterlidir.

İsim Baş Harflerine Özel Metal Bileklik

kişiye özel bileklik
fiyat bilgisi
Sevgilinizi çok uygun fiyata aldığınız özel bir hediye ile mutlu etmek istemez misiniz? Üstelik bu hediye yalnızca sevgililere özel olarak üretiliyor. İsminizin baş harfine özel tasarlanan metal bileklik, sevgilinizi çok mutlu edecek bir hediyedir. Hayat arkadaşınız aldığınız hediye ile her gün bileğine baktığında sizi hatırlayacak ve yanında hissedecektir. Siz de onun yüzündeki mutluluk ile daha fazla mutlu olacaksınız.

Kişiye Özel Aşkımızın Koordinatları Bileklik

kişiye özel bileklik
fiyat bilgisi
Bu bileklik, hediye alırken farklılıklardan yana olan kişilere özel olarak hazırlanıyor. Sevdiğiniz kişi neredeyse aşkınızın koordinatları da oradadır. Bileklik üzerine yazılacak şehir, aşkınızın başladığı, devam ettiği veya sevgilinizin yaşadığı yer olabilir. Hediyenizin spor ve şık tasarımı, bu farklı fikir ile bir araya gelerek herkesi büyülüyor. Maliyet açısından avantajlı olan bileklik, aşkınızın koordinatlarını size sürekli olarak hatırlatmaya devam ediyor.

Kişiye Özel Kalp Şeklinde Ahşap Bileklik

kişiye özel bileklik
fiyat bilgisi
Kalplerin büyüleyici tasarımından vazgeçemeyenlere özel bir hediye fikrimiz var. Bu hediye, üzerinde bulunan ahşap kalpte baş harflerinizi taşıyor. Sade ve bir o kadar da şık görünen bileklik, kız arkadaşınıza alabileceğiniz mükemmel bir hediyedir. Hediyenizde doğru seçimi yapmak için romantik görünümdeki bu bilekliği alabilirsiniz. Hediyenizin uygun fiyatlı olması, mutluluğun büyük paralar gerektirmediğini de gösteriyor.

Sevgililer Günü Hatırası İsme Özel Bileklik

kişiye özel bileklik
fiyat bilgisi
Kırmızı, aşkın temsili olan tutku dolu bir renktir. Kırmızı renkteki sevgili hediyeleri, her zaman çok daha çekicidir. Kırmızı ve metalden oluşan sevgili bilekliği, üzerinde sonsuzluk işareti ile birlikte isimlerinizi taşıyor. Buna ek olarak sevgili odluğunuz veya tanıştığınız tarih de hediyenin üzerinde yer alıyor. Sevgililerin çok hoşlanacağı ve kullanmaktan keyif alacağı hediyeyi, zaman kaybetmeden sevdiğinize armağan edebilirsiniz.

Deri Kordonlu 2 İsimli Ahşap Bileklik

kişiye özel bileklik
fiyat bilgisi
Metal tasarımlardan hoşlanmayan bireyler için deri kordonlu bileklik bulunuyor. Kahverengi deriden oluşan bileklik kordonu, sıcak ve samimi bir görünüm oluşturuyor. Bilekliğin ortasında bulunan yuvarlak ahşap ise isimlerinizi taşıyor. Ortasında kalp bulunan bu ahşap, aşkınızı bileğinizde taşımak için sizlere sunuluyor. Kız ve erkeklerin kullanabileceği deri kordonlu bilekliği, dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz.

Kalbim Senin İçin Atıyor Bayan Bileklik

kişiye özel bileklik
fiyat bilgisi
Aksesuarda minimal tarzlardan oluşan bireyler için seçebileceğiniz çok özel bir bilekliği sizlere sunuyoruz. Sevgilinize alabileceğiniz kalp atışlı bileklik modeli, büyük bir beğeni alacaktır. Ayrıca sade görünümü tüm kıyafet modelleri ile uyum sağlayacaktır. Sevgilinizi mutlu etmek için bu özel bilekliği, ona hediye etmelisiniz. Böylelikle kalbinizin her zaman onun için attığınız gösterebilirsiniz.

İsme Özel Yaprak Temalı Bileklik

kişiye özel bileklik
fiyat bilgisi
Kız arkadaşınızın çok beğeneceği bir hediye almak ister misiniz? O halde renkli ve hareketli görünüme sahip olan yaprak temalı bilekliği tercih edebilirsiniz. Bilekliğinizin üzerinde bulunan yapraklar, kız arkadaşınızın bileğine çok yakışacaktır. Yaprakların arasında yazılı olan isim, hediyenizi anlamlı kılıyor.

COMMENTS

Ad

3d el yapımı resim çerçevesi,1,ağır abi sözleri,1,anlamlı aşk sözleri,1,anlamlı sözler,1,anne,1,anne temalı şiirler,1,anneler günü hediyeleri,1,anneler günü hediyesi,4,anneler günü mesajları,1,anneler günü sürprizleri,1,anneler günü şiir örnekleri,1,anneler günü şiirleri,1,anneye güzel sözler,1,anneye hediye,7,anneye sürpriz,1,arkadaşa doğum günü hediyesi,3,arkadaşa doğum günü mesajları,1,arkadaşa doğum günü sözleri,1,arkadaşa hediye,3,arkadaşa yılbaşı hediyesi,1,arkadaşla ilgili güzel sözler,1,arkadaşlık sözleri,1,asker sevgiliye doğum günü hediyesi,2,asker sevgiliye hediye,1,askere hediye,1,aslan burcu,2,aslan burcu erkeğe hediye,1,aslan burcu erkeğe ne hediye alınır,1,aslan burcu kadına hediye,1,aslan burcu kadına ne hediye alınır,1,aşk konservesi,1,aşk sözleri,1,aynı gün kargo hediye,1,aynı gün teslim hediye,1,baba olma hediyeleri,1,babalar günü,1,babalar günü hediyeleri,1,babalar günü hediyesi,2,babalar günü mesajı,1,babalar günü mesajı kısa,1,babalar günü mesajları,2,babaya el yapımı hediye,1,babaya güzel sözler,1,babaya hediye,6,babaya hediye notları,1,başak burcu,1,başak burcu erkeğe hediye,1,başak burcu erkeğe ne hediye alınır,1,bayan kolye,3,bayan öğretmene hediye,4,bayan sevgiliye hediye,8,bayan sevgiliye sevgililer günü mesajları,1,bayana hediye,24,bayana yılbaşı hediyesi,1,bebek,1,bebek görme hediyesi,1,bebek hediyesi,1,bebekler için hediye,1,bebeklere hediye,1,beden eğitimi öğretmenine hediye,1,beden öğretmenine hediye,1,boğa burcu,2,boğa burcu erkeğe hediye,1,boğa burcu erkeğe ne hediye alınır,1,boğa burcu kadınına hediye,1,burçlara göre hediye,5,cuma kutlama mesajları,1,cuma mesajları,1,çalışan erkeklere hediye,1,çift saatleri,1,çim adam nasıl yapılır,1,çocuklara hediye,1,damar sözler,1,diy,19,dogumgunu,3,doğum günü hediyesi,10,doğum günü mesajları,2,doğum günü pasta modelleri,1,doğum günü pastası nasıl yapılır,1,doğum günü sürprizleri,1,edebiyat öğretmenine hediye,1,el emeği hediyeler,4,el emeği yılbaşı hediyeleri,1,el emeği yılbaşı hediyesi,1,el emeği yılbaşı süsleri,1,el yapımı,3,el yapımı ampul,1,el yapımı babalar günü hediyesi,1,el yapımı bayan çanta,1,el yapımı çim adam,1,El Yapımı Doğum Günü Pastaları,1,el yapımı ev hediyeleri,1,el yapımı explosion box,1,el yapımı hediye,30,el yapımı hediyeler,24,el yapımı kar küresi,2,el yapımı kitap okuma ayracı,1,el yapımı kumaş çanta,1,el yapımı mumlar,1,el yapımı nişan hediyeleri,1,el yapımı öğretmene hediye,1,el yapımı öğretmenler günü hediyeleri,1,el yapımı patlayan kutu,1,el yapımı tabure organizeri,1,el yapımı yılbaşı çam ağacı,1,el yapımı yılbaşı hediyeleri,5,el yapımı yılbaşı hediyesi,2,el yapımı yılbaşı kapı süsleri,1,en çok satan hediyeler,1,en gözde hediyeler,1,en güzel anneler günü şiirleri,1,enteresan tişört modelleri,1,erkeğe hediye,25,erkeğe yılbaşı hediyesi,3,erkek,1,erkek arkadaşa hediye,4,erkek arkadaşa sürpriz hediye,1,erkek öğretmene hediye,5,erkek sevgili,1,erkek sevgiliye hediye,10,erkek sevgiliye sürpriz,3,erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi,1,erkeklere yılbaşı hediyesi,1,esprili hediyeler,1,etkileyici sözler,1,ev hediyeleri,1,evde çim adam yapımı,1,evde doğum günü pastası yapmak,1,evde kitap okuma ayracı yapmak,1,evde kumaş çanta yapılışı,1,evde sevgiliyle kutlama yapmak,1,evlilik teklifi,2,evlilik teklifi çiçekleri,2,evlilik teklifi nasıl yapılır,1,evlilik yıldönümü,1,evlilik yıldönümü nasıl kutlanır,1,explosion box,1,explosion box nasıl yapılır,1,Felsefe Öğretmenine Hediye,2,Felsefe Öğretmenine Hediye Fikirleri,1,Fen Bilgisi Öğretmenine Hediye,1,gaz lambası,1,geometri öğretmenine hediye,1,günaydın mesajları,1,güzel doğum günü mesajları,1,güzel mesajlar,2,güzel sözler,9,güzel yeni yıl sözleri,1,hadisli cuma mesajları,1,hasır ipten sepet nasıl yapılır,1,hasır ipten sepet yapılışı,1,hasır ipten tabak yapılışı,1,hasır ipten vazo nasıl yapılır,1,hediye,20,hediye bayan aksesuar,1,hediye kutusu süsleme,1,hediye notları,1,hediye seçenekleri,2,hediye sepetleri,1,hediye vosvos oyuncak,1,hes kodu anahtarlık,1,ilginç hediyeler,3,ilginç tişört modelleri,1,ilginç tişört tasarımları,1,ilginç ürünler,1,İlkokul Öğretmenine Hediye,1,inci kolye,1,indirimli hediyeler,1,isim yazılı cüzdan,1,İstanbul un gezilecek yerleri,1,İstanbul'da gezilecek güzel yerler,1,istanbul'da yılbaşı mekanları,1,İstanbul'un gezilebilecek güzel yerleri,1,istanbulda yılbaşı kutlanabilecek mekanlar,1,istiridye içinde inci kolye,1,iş arkadaşına hediye,1,iş hediyesi,1,İtalyanca Öğretmenine Hediye,1,iyi geceler mesajları,1,kadınlar günü hediyesi,1,kadınlar günü için küçük sürprizler,1,kadınlar günü sürprizleri,1,kadınlar gününde ne yapılır,1,kadınlara hediye,3,kampanyalı hediye fikirleri,1,kampanyalı hediyeler,1,kanvas tablo,1,kapak sözler,1,kapı süsleri,1,kapıda ödeme hediye,1,kar küresi nasıl yapılır,1,karakalem resim,1,Karakalem Resim Efektli Kupa Bardak,1,karakalem resim sipariş,1,kavanoz hediyeleri,1,kavanoz ile yapılan el emeği hediyeler,1,kavanozdan yapılabilen hediyeler,1,kedi yastığı nasıl yapılır,1,kedi yatağı nasıl yapılır,1,kendin yap hediye,1,kısa aşk sözleri,1,kız arkadaşa hediye,5,kişiye özel bileklik,1,kişiye özel cüzdan,1,kişiye özel hediye,8,kişiye özel hes kodu anahtarlık,1,kişiye özel kupa,4,kitap önerileri,1,kocaya hediye,1,koç burcu,1,koç burcu hakkında bilgiler,1,koç burcu kadın ünlüleri,1,koç burcu özellikler,1,kolay yapılabilen öğretmenler günü hediyeleri,1,kolye,1,konserve kutusundan mumluk yapımı,1,kupa bardak,1,makyaj fırçası nasıl yapılır,1,mesaj veren şiirler,1,mini mesaj şişeleri,1,mumluk yapımı,1,nişan hediyesi,1,nostaljik gaz lambası,1,nostaljik hediye,1,objektif kupa bardak,1,ofis hediyesi,1,öğretmen,10,Öğretmene el emeği hediyeler,1,öğretmene hediye,10,öğretmenler günü hediyeleri,8,öğretmenler günü hediyesi,5,özlü sözler,1,plaj buz dolabı süsleme,1,popüler hediyeler,1,portre sipariş,1,psikologlara hediye kupa bardak,1,resim çerçevesi yapımı,1,resim çizdirme,1,resimli cuma mesajları,1,resimli yılbaşı mesajları,1,romantik hediyeler,1,romantik yılbaşı mesajları,1,saksı yapımı,1,Senin Hakkında En Sevdiğim Şeyler Kitabı,1,sevgili,3,sevgili bileklikleri,1,sevgili için aşk sözleri,1,sevgili ile istanbulda nereler gezilir,1,sevgili saatleri,1,sevgililer günü hediyesi,14,sevgililer günü hediyesi erkek,2,sevgililer günü mesajları,2,sevgililer günü sözleri,1,sevgililer günü sürprizleri,1,sevgililer hediyeleri kadın,1,sevgiliye asılan kıza kapak sözler,1,sevgiliye aşk mesajları,2,sevgiliye aşk sözleri,1,sevgiliye doğum günü mesajları,1,sevgiliye el yapımı hediyeler,1,sevgiliye el yapımı yılbaşı hediyeleri,1,sevgiliye günaydın mesajları,1,sevgiliye güzel sözler,5,sevgiliye hediye,49,sevgiliye hediye kitap,1,sevgiliye iyi geceler mesajları,1,sevgiliye küçük sürprizler,2,sevgiliye manevi hediye,1,sevgiliye manevi hediyeler,1,sevgiliye sürpriz,14,sevgiliye ufak sürprizler,1,sevgiliye yapılabilecek yılbaşı sürprizleri,1,sevgiliye yapılacak sürprizler,1,sevgiliye yılbaşı hediyesi,2,sevgiliye yılbaşı mesajları,1,sevgiliye yılbaşı sürprizleri,2,sevgiliyle iyi vakit geçirme,1,sihirli kupa,1,sürpriz,13,süslü hediye kutuları,1,şiir,1,şişe lamba,1,türkçe öğretmenine hediye,1,ucuz hediyeler,1,uzaktaki sevgiliye hediye,1,uzaktaki sevgiliye sürpriz,1,uzun aşk sözleri,1,ünlü sözleri,1,ünlülerin güzel sözleri,1,yengeç burcu,2,yengeç burcu bayana ne hediye alınır,1,yengeç burcu erkeğe hediye,1,yengeç burcu erkeğe ne hediye alınır,1,yengeç burcu kadına hediye,1,yılbaşı,17,yılbaşı çam ağacı,1,yılbaşı eğlencesi,1,yılbaşı gecesi ne giyilir,1,yılbaşı hediyeleri,17,yılbaşı hediyesi,17,yılbaşı için öneriler,1,yılbaşı için şık kıyafet önerileri,1,yılbaşı kıyafet önerileri,1,yılbaşı kutlama sözleri,1,yılbaşı kutlaması,1,yılbaşı mesajları,3,yılbaşı sürprizi,2,yılbaşı sürprizleri,1,yılbaşına evde oynanabilecek oyunlar,1,yılbaşında ev süsleme,1,yılbaşında evde ne yapılır,1,yılbaşında nasıl giyinilir,1,yılbaşında ne yapılır,2,yılbaşında neler yapılır,1,yıldönümü hediyesi,7,
ltr
item
Güzel Hediye Fikirleri: Kişiye Özel Sevgili Bileklikleri
Kişiye Özel Sevgili Bileklikleri
Biri size diğer ise sevgilinize özel olarak hazırlanacak romantik sevgili bileklikleri işte bu yazımızda. En güzel sevgili bileklikleri için sitemizi ziyaret ediniz.
https://1.bp.blogspot.com/-YWE21zU28sM/XYyLbsjdtPI/AAAAAAAAB3w/n8ciz5CrKwoJUG2DQfJjD-Sv1ZM_R8ElQCLcBGAsYHQ/s640/sevgili_bileklikleri_1.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-YWE21zU28sM/XYyLbsjdtPI/AAAAAAAAB3w/n8ciz5CrKwoJUG2DQfJjD-Sv1ZM_R8ElQCLcBGAsYHQ/s72-c/sevgili_bileklikleri_1.jpg
Güzel Hediye Fikirleri
https://www.iyihediyefikirleri.com/2019/09/kisiye-ozel-sevgili-bileklikleri.html
https://www.iyihediyefikirleri.com/
https://www.iyihediyefikirleri.com/
https://www.iyihediyefikirleri.com/2019/09/kisiye-ozel-sevgili-bileklikleri.html
true
7733495303042729096
UTF-8
Tüm yazılar Kayıt Bulunamadı Tüm Kayıtlar Devamını Oku Cevap Cevabı İptal Et Sil By Ana Sayfa Sayfa Yazı Tümünü Görüntüle Senin İçin Önerilen Etiket Arşiv Ara Tüm Yazılar İsteğinizle eşleşen bir yayın bulunamadı Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara Şimdi 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 saat önce $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et Bu içerik Kilitlenmiştir 1. ADIM: Bir sosyal ağda paylaşın 2. ADIM: Sosyal ağınızdaki bağlantıya tıklayın Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy