Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Sevgilinize gecelerinizi romantik geçirtecek en anlamlı, en özlü ve en isabetli gece mesajları bu yazımızda. Sevgiliye gönderilebilecek iyi geceler mesajları....

İyi Geceler Mesajları sevgiliye
Günün büyük bir kısmını sevgilisiyle geçiren birçok insan vardır. Beraber olamadıkları zamanlarda da genellikle mesajlaşmalar olmaktadır. Bir insan sevgilisi ile gün içinde çok fazla mesajlaşmaktadır. Herkes için durum böyle olmasa da çoğu kişide bu şekildedir. Sabahları kalkarken ve geceleri uyurken hep ilk onlar mesaj atarlar. Çoğu zaman attığımız mesajlara dikkat ederiz. Güzel sözler yazarak onları şımartmak ve güne güzel bir şekilde başlamalarını isteriz. Aynı şekilde gece uyurken bile uzun uzun sevgi dolu mesajlar atarız. 

Sevgiliye özellikle uyurken iyi geceler mesajını farklı ve güzel bir şekilde atmak isteriz. Bazı kişiler bu mesajları sadece iki kelime ile sınırlı tutmak istemezler. Romantik mesajlar yazarak sevgilileri mutlu etmek isterler. İyi geceler kelimesini gece arkadaşlardan ayırılırken, evinizde aileniz uyumadan önce ve bir gece yarısı komşularımıza denk gelince kullanabilmekteyiz. Fakat sevgili olan kişiler gecenin geç saatlerine kadar konuşabilmektedirler. Hem günaydın hem de iyi geceler mesajları bu nedenle sevgililer için daha önemli olmaktadır. Ayrıca bu mesajlarda romantik ve güzel kelimeler kullanarak süslü bir şekilde göndermek çok daha farklı etkiler yaratmaktadır. Bu nedenle insanlar sevgililerine bu tarz güzel mesajlar göndermektedirler. Sevgiliye en güzel iyi geceler mesajları için birçok araştırma yapıp, onlar için en uygun olanları seçerek göndermektedirler. Bu tarz mesajları daha çok erkek tarafı göndermektedir. Kadınlar erkeklere göre çok daha duygusal ve romantizmi seven bir yapıya sahiptirler. Bu nedenle bu tarz duygusal ve romantik mesajlarda ilk adımı erkekler atmaktadır. Bazı durumlarda kızlarda erkekler için bu tarz mesajlar göndermektedirler.

Sevgiliye en güzel iyi geceler mesajları seçerken ince düşünmek ve tercihleri anlamlı mesajlardan yana kullanmak gerekir. Anlamsız ve saçma sapan duygusal kelimeler ile yazılmış iyi geceler mesajları maalesef çok sevilmemektedir. Bu nedenle mesajlarınızda anlam ve ifade olmasına özen göstermelisiniz. Ayrıca mesajları hazır bir şekilde elde edebileceğiniz gibi kendiniz kafanızdan da yazabilirsiniz. Kendi fikrîleriniz ile yazmış olduğunuz uzun romantik iyi geceler mesajları, sevgiliniz tarafından çok daha sevilecektir. Kadınlar bu tarz düşünülerek yazılmış mesajlara oldukça önem verirler. Emin olun ki gönderdiğiniz her böyle mesajı taslaklarda veya notlarında kaydediyordur. Kendi kafamdan nasıl duygusal iyi geceler mesajları yazabilirim diye soru sorabilirsiniz. Aslında oldukça kolaydır. Öncelikle kendinize bir konu bulun. Sevgiliniz ile yaşadığınız bir anı veya ilk zamanlarınız olabilir. Aşkın ilk zamanları her zaman çok daha tutkulu ve güzel geçmektedir. Bu nedenle bu zamanları konuşarak ve uzun uzun düşüncelerinizi yazarak mesajınıza başlayabilirsiniz. İlk tanışma anlarınız, ilk yediğiniz yemek, ona karşı ilk hisleriniz ve bunun gibi daha birçok şeyden bahsedebilirsiniz. Bu konularda uzun bir mesaj hazırladıktan sonra mesajın sonuna onu sevdiğinizi ve ardına da iyi geceler mesajını koyarak, sevgiliniz için mükemmel bir mesaj hazırlamış olursunuz. Onlar her zaman uğraşarak ve düşünerek yaptığınız işlerden daha çok keyif almaktadırlar. Hazır kopyalanarak gönderilen mesajlar ile kendiniz düşünerek yazdığınız mesajlar arasında ciddi farklar vardır. Ayrıca kopyalayarak gönderilen mesajlar kendilerini belli etmektedir. Kendi kafanızdan güzel anılarınızı konuşarak iyi geceler mesajı hazırlamak hiçte zor değildir.

Sevgiliye en güzel iyi geceler mesajları, eski ve güzel yaşadıklarınız ile yazılabilir. İnternetten sevgiliye iyi geceler mesajları gibi kelimeler arayarak herkesin gönderdiği mesajları göndermek yerine, azcık emek vererek ve düşünerek onun için çok daha okuması keyifli uzun bir iyi geceler mesajı yazabilirsiniz. Bu şekilde yazarak onu düşündüğünüzü de basit bir dille ifade etmiş olursunuz.

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları 


** Sırf birisi iyi geceler demediği için kötü geçen geceler varmış ya; Hah işte onlar olmasın diye buraya bi “İYİ GECELER” bırakıyorum. İhtiyacı olan alıp kullansın… 
** Her şey senin için dualarım, özlemlerim sırf seni düşünen tek biri var oda benim bunu unutma iyi geceler mesajı atmayıda unutma.. 
** Dualardasın, rüyalardasın, hayallerdesin, özlemlerdesin, kısaca bende olan her şeydesin. İyi Geceler en sevdiğim.. 
** Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın, gecen mutlu, kalbin huzur dolu olsun.. İyi geceler.. 
** Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat… 
** Yıldızlar ışıl ışıl göz kırpıyorlar adeta aşkıma .Şahitlik ediyorlar sensiz geçen gecelerime ve sıkıntılarıma. Neyse ki bu yalnız gecelerin biteceğini yine onlar söylüyorlar bana. 
** İnsanlık Ölmedi.. :) İyi Geceler diyen bi sevgilimiz olmasa da, yat zıbar diyen annemiz var çok şükür. 
** Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gönderiyorum huzurla uyu bitanem.. huzurlu ve mutlu… İyi geceler.. 
** Seni seviyorum. Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin Gecen mutlu Kalbin huzur dolu olsun İyi geceler! 
** Yaşanmış en büyük aşkların tek şahidi yıldızlar diyorlar ki:hadi yat artık çok Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim… 
** Bensiz geçirdiğin son gece olması dileğimle iyi geceler sana. 
** Sana ait gecelerim vardır, sabahım olmuş, olmamış, pek umursamadığım.. Kalbiniz duayla olsun, gönlünüz huzurlu olsun, yüreğiniz sevgiyle dolsun, geceniz hayır, sabahınız nur dolsun. Hayırlı geceler. 
** Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Ne olursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye rağmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım…. 
** Bir hüzün saklıdır gecede ve bin umut vardır her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanman dileğiyle iyi geceler… 
** Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana, Kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve şefkat, Kar beyaz tüylerinde kokun, Ve gagasında iyi geceler öpücüğü Ona iyi bak. 
** Gecelerimin doğan güneşi, hayatımın anlamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyi ki varsın. Seni seviyorum, İyi Geceler her şeyim. 
** Aşkımızın ışığı hiç sönmesin.. Allah rahatlık versin sevgilim, iyi geceler… 
** Az önce uykum aradı, mesaiye kalmış, kıyamam ya.. Sen gelmeden yatar mıyım ben deli.. :)) 
** Tatlı uykular canım, gözlerini açtığında güneş doğduğunda yüreğin sevgiyle dolsun. 
** İyi geceler canım derdin.. Gecenin iyiliğinden çok, Canın olma düşüncesi yeşerir dururdu içimde.. Birden uyandım. Doğruldum yatağımda. Yastığım gözyaşlarımdan sırılsıklam. Son bir damla gözyaşım ise süzülüyor hala yanaklarımdan. Kabusum oldu sensiz geceler artık bana. 
** En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bitenem tatlı uykular. Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. 
** Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi geceler.. 
** Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Nolursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye rağmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım…. 
** Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bişey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.
** Sen benim rüyalarımdaki hayalim, hayattaki tek yaşama sebebimsin.. İyi geceler meleğim.. 
** Gökyüzü mehtabı nasıl beklerse sahiller dalgaları nasıl özlerse kuru toprak suya nasıl hasretse sen de benim hasretimsim aşkım... İyi uykular tatlı rüyalar. 
** Ve bazen unutmak için uyumak gerek, rüyaları hesaba katmadan, iyi geceler… 
** Kafam rahat etsin diyorsanız, altına yastık koyun. İyi geceler.. 
** İyi geceler birtanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun. Huzur dolu yarınlara; beraberce ulaşabilmek ümidi ile iyi geceler bebeğim.. 
** Bir geceyi değil, bütün geceleri sana armağan ediyorum. İyi Geceler Aşkım.. 
** Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreğin sana yalnız bırakıldığını söylerse aldırma çevir gözlerini gök yüzüne sana gülümseyen gözlerimi göreceksin aşkım iyi uykular tatlı rüyalar. 
** Sevgili uyku; Ben bu satırları yazarken, sen çok uzaktasın biliyorum.. ama seni seviyorum, ne olur yuvana dön.. 
** Yeni doğacak güneşin yeni umutlar, yarınlar getirmesi dileğiyle iyi uykular. yarın sabah uyandığında gönlünüzden geçen her güzel şeyin, hayalden çıkıp gerçeğe dönüşmesi dileğiyle hayırlı ve mutlu geceler.. Unutma Sevgilim!! 
** Canım sevgilim seni çok seviyorum, rüyanda beni gör bitanem, iyi geceler tatlı rüyalar aşkım. Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum birtanem iyi geceler. 
** Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan…
** Sen uyurdun. Bilmezdin, ben uzaklardan üstünü örterdim her gece. 
** Gülen gözlerinde batıp, doğmayı senden öğrendim… İyi Geceler.. 
** Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim…Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gönderiyorum huzurla uyu bitanem.. huzurlu ve mutlu… İyi geceler.. 
** Gözleriniz kapattığınızda aklınıza ilk gelen her şeyin, gözlerinizi hayırlısıyla açtığınızda gerçekleşmesi dileğiyle.. İyi Geceler… 
** Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin. Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim. 
** Gece sana sarılıp yatmadan, sabahı senle uyanmadan, nasıl uyuyabilirim? İyi geceler bir tanem… 
** Yeni bir günde buluşmak dileği ile hayırlı geceler dilerim. Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Her şeyim! 
** Bi bakışınla doğuyorsa kalbimde günes, uyuduğundaysa batıyor güneşim. Hayatımda ömrümde sensin. İyi Geceler Herşeyim..! 
** Gece olması sorun değil de, yatar yatmaz sabah oluyor ya ona sinir oluyorum.. Uzatmaları da yok :))
** Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım…. 
** Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, Denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, Bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi Geceler Her şeyim.. 
** Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.. 
** Sen, derin uykularda bindir çeşit rüyalar içinde iken seni düşünmekten uyuyamayan bu aşığına biraz insaf et biraz gül biraz lütfet ki bende uyuyabileyim. İyi geceler aşkım iyi geceler bebeğim. 
** Sevgi dolu bir dünya için, arkadaşlar hazır mıyız? Yatsın bu dünya!! İyi Geceler.. 
** Gönlünüz huzurlu olsun, yüreğiniz sevgiyle dolsun, geceniz mübarek olsun. Allaha emanet olun hayırlı geceler. 
** Güzelliklerle dolu huzurlu, keyifli güzel bir gece geçirmeniz dileğiyle iyi geceler.. 
** Allah'ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim. 
** Yat zıbar sabah kalkamıyorsun :)) Gelmeyecek o iyi geceler mesajı uyuyun artık… Ya da dur dur kıyamam yaa iyi geceler :)) 
** Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur.. 
** Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi… ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm… 
** Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım. 
** Siz de sürekli kendinizi yorgun ve uykusuz mu hissediyorsunuz? Sabahları uyanmakta zorlanıyor musunuz? Valla yapacak bir şey yok, erken yatsaydınız :)) 

COMMENTS

Ad

3d el yapımı resim çerçevesi,1,ağır abi sözleri,1,anlamlı aşk sözleri,1,anlamlı sözler,1,anne,1,anne temalı şiirler,1,anneler günü hediyeleri,1,anneler günü hediyesi,4,anneler günü mesajları,1,anneler günü sürprizleri,1,anneler günü şiir örnekleri,1,anneler günü şiirleri,1,anneye güzel sözler,1,anneye hediye,7,anneye sürpriz,1,arkadaşa doğum günü hediyesi,3,arkadaşa doğum günü mesajları,1,arkadaşa doğum günü sözleri,1,arkadaşa hediye,3,arkadaşa yılbaşı hediyesi,1,arkadaşla ilgili güzel sözler,1,arkadaşlık sözleri,1,asker sevgiliye doğum günü hediyesi,2,asker sevgiliye hediye,1,askere hediye,1,aslan burcu,2,aslan burcu erkeğe hediye,1,aslan burcu erkeğe ne hediye alınır,1,aslan burcu kadına hediye,1,aslan burcu kadına ne hediye alınır,1,aşk konservesi,1,aşk sözleri,1,aynı gün kargo hediye,1,aynı gün teslim hediye,1,baba olma hediyeleri,1,babalar günü,1,babalar günü hediyeleri,1,babalar günü hediyesi,2,babalar günü mesajı,1,babalar günü mesajı kısa,1,babalar günü mesajları,2,babaya el yapımı hediye,1,babaya güzel sözler,1,babaya hediye,6,babaya hediye notları,1,başak burcu,1,başak burcu erkeğe hediye,1,başak burcu erkeğe ne hediye alınır,1,bayan kolye,3,bayan öğretmene hediye,4,bayan sevgiliye hediye,8,bayan sevgiliye sevgililer günü mesajları,1,bayana hediye,24,bayana yılbaşı hediyesi,1,bebek,1,bebek görme hediyesi,1,bebek hediyesi,1,bebekler için hediye,1,bebeklere hediye,1,beden eğitimi öğretmenine hediye,1,beden öğretmenine hediye,1,boğa burcu,2,boğa burcu erkeğe hediye,1,boğa burcu erkeğe ne hediye alınır,1,boğa burcu kadınına hediye,1,burçlara göre hediye,5,cuma kutlama mesajları,1,cuma mesajları,1,çalışan erkeklere hediye,1,çift saatleri,1,çim adam nasıl yapılır,1,çocuklara hediye,1,damar sözler,1,diy,19,dogumgunu,3,doğum günü hediyesi,10,doğum günü mesajları,2,doğum günü pasta modelleri,1,doğum günü pastası nasıl yapılır,1,doğum günü sürprizleri,1,edebiyat öğretmenine hediye,1,el emeği hediyeler,4,el emeği yılbaşı hediyeleri,1,el emeği yılbaşı hediyesi,1,el emeği yılbaşı süsleri,1,el yapımı,3,el yapımı ampul,1,el yapımı babalar günü hediyesi,1,el yapımı bayan çanta,1,el yapımı çim adam,1,El Yapımı Doğum Günü Pastaları,1,el yapımı ev hediyeleri,1,el yapımı explosion box,1,el yapımı hediye,30,el yapımı hediyeler,24,el yapımı kar küresi,2,el yapımı kitap okuma ayracı,1,el yapımı kumaş çanta,1,el yapımı mumlar,1,el yapımı nişan hediyeleri,1,el yapımı öğretmene hediye,1,el yapımı öğretmenler günü hediyeleri,1,el yapımı patlayan kutu,1,el yapımı tabure organizeri,1,el yapımı yılbaşı çam ağacı,1,el yapımı yılbaşı hediyeleri,5,el yapımı yılbaşı hediyesi,2,el yapımı yılbaşı kapı süsleri,1,en çok satan hediyeler,1,en gözde hediyeler,1,en güzel anneler günü şiirleri,1,enteresan tişört modelleri,1,erkeğe hediye,25,erkeğe yılbaşı hediyesi,3,erkek,1,erkek arkadaşa hediye,4,erkek arkadaşa sürpriz hediye,1,erkek öğretmene hediye,5,erkek sevgili,1,erkek sevgiliye hediye,10,erkek sevgiliye sürpriz,3,erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi,1,erkeklere yılbaşı hediyesi,1,esprili hediyeler,1,etkileyici sözler,1,ev hediyeleri,1,evde çim adam yapımı,1,evde doğum günü pastası yapmak,1,evde kitap okuma ayracı yapmak,1,evde kumaş çanta yapılışı,1,evde sevgiliyle kutlama yapmak,1,evlilik teklifi,2,evlilik teklifi çiçekleri,2,evlilik teklifi nasıl yapılır,1,evlilik yıldönümü,1,evlilik yıldönümü nasıl kutlanır,1,explosion box,1,explosion box nasıl yapılır,1,Felsefe Öğretmenine Hediye,2,Felsefe Öğretmenine Hediye Fikirleri,1,Fen Bilgisi Öğretmenine Hediye,1,gaz lambası,1,geometri öğretmenine hediye,1,günaydın mesajları,1,güzel doğum günü mesajları,1,güzel mesajlar,2,güzel sözler,9,güzel yeni yıl sözleri,1,hadisli cuma mesajları,1,hasır ipten sepet nasıl yapılır,1,hasır ipten sepet yapılışı,1,hasır ipten tabak yapılışı,1,hasır ipten vazo nasıl yapılır,1,hediye,20,hediye bayan aksesuar,1,hediye kutusu süsleme,1,hediye notları,1,hediye seçenekleri,2,hediye sepetleri,1,hediye vosvos oyuncak,1,hes kodu anahtarlık,1,ilginç hediyeler,3,ilginç tişört modelleri,1,ilginç tişört tasarımları,1,ilginç ürünler,1,İlkokul Öğretmenine Hediye,1,inci kolye,1,indirimli hediyeler,1,isim yazılı cüzdan,1,İstanbul un gezilecek yerleri,1,İstanbul'da gezilecek güzel yerler,1,istanbul'da yılbaşı mekanları,1,İstanbul'un gezilebilecek güzel yerleri,1,istanbulda yılbaşı kutlanabilecek mekanlar,1,istiridye içinde inci kolye,1,iş arkadaşına hediye,1,iş hediyesi,1,İtalyanca Öğretmenine Hediye,1,iyi geceler mesajları,1,kadınlar günü hediyesi,1,kadınlar günü için küçük sürprizler,1,kadınlar günü sürprizleri,1,kadınlar gününde ne yapılır,1,kadınlara hediye,3,kampanyalı hediye fikirleri,1,kampanyalı hediyeler,1,kanvas tablo,1,kapak sözler,1,kapı süsleri,1,kapıda ödeme hediye,1,kar küresi nasıl yapılır,1,karakalem resim,1,Karakalem Resim Efektli Kupa Bardak,1,karakalem resim sipariş,1,kavanoz hediyeleri,1,kavanoz ile yapılan el emeği hediyeler,1,kavanozdan yapılabilen hediyeler,1,kedi yastığı nasıl yapılır,1,kedi yatağı nasıl yapılır,1,kendin yap hediye,1,kısa aşk sözleri,1,kız arkadaşa hediye,5,kişiye özel bileklik,1,kişiye özel cüzdan,1,kişiye özel hediye,8,kişiye özel hes kodu anahtarlık,1,kişiye özel kupa,4,kitap önerileri,1,kocaya hediye,1,koç burcu,1,koç burcu hakkında bilgiler,1,koç burcu kadın ünlüleri,1,koç burcu özellikler,1,kolay yapılabilen öğretmenler günü hediyeleri,1,kolye,1,konserve kutusundan mumluk yapımı,1,kupa bardak,1,makyaj fırçası nasıl yapılır,1,mesaj veren şiirler,1,mini mesaj şişeleri,1,mumluk yapımı,1,nişan hediyesi,1,nostaljik gaz lambası,1,nostaljik hediye,1,objektif kupa bardak,1,ofis hediyesi,1,öğretmen,10,Öğretmene el emeği hediyeler,1,öğretmene hediye,10,öğretmenler günü hediyeleri,8,öğretmenler günü hediyesi,5,özlü sözler,1,plaj buz dolabı süsleme,1,popüler hediyeler,1,portre sipariş,1,psikologlara hediye kupa bardak,1,resim çerçevesi yapımı,1,resim çizdirme,1,resimli cuma mesajları,1,resimli yılbaşı mesajları,1,romantik hediyeler,1,romantik yılbaşı mesajları,1,saksı yapımı,1,Senin Hakkında En Sevdiğim Şeyler Kitabı,1,sevgili,3,sevgili bileklikleri,1,sevgili için aşk sözleri,1,sevgili ile istanbulda nereler gezilir,1,sevgili saatleri,1,sevgililer günü hediyesi,14,sevgililer günü hediyesi erkek,2,sevgililer günü mesajları,2,sevgililer günü sözleri,1,sevgililer günü sürprizleri,1,sevgililer hediyeleri kadın,1,sevgiliye asılan kıza kapak sözler,1,sevgiliye aşk mesajları,2,sevgiliye aşk sözleri,1,sevgiliye doğum günü mesajları,1,sevgiliye el yapımı hediyeler,1,sevgiliye el yapımı yılbaşı hediyeleri,1,sevgiliye günaydın mesajları,1,sevgiliye güzel sözler,5,sevgiliye hediye,49,sevgiliye hediye kitap,1,sevgiliye iyi geceler mesajları,1,sevgiliye küçük sürprizler,2,sevgiliye manevi hediye,1,sevgiliye manevi hediyeler,1,sevgiliye sürpriz,14,sevgiliye ufak sürprizler,1,sevgiliye yapılabilecek yılbaşı sürprizleri,1,sevgiliye yapılacak sürprizler,1,sevgiliye yılbaşı hediyesi,2,sevgiliye yılbaşı mesajları,1,sevgiliye yılbaşı sürprizleri,2,sevgiliyle iyi vakit geçirme,1,sihirli kupa,1,sürpriz,13,süslü hediye kutuları,1,şiir,1,şişe lamba,1,türkçe öğretmenine hediye,1,ucuz hediyeler,1,uzaktaki sevgiliye hediye,1,uzaktaki sevgiliye sürpriz,1,uzun aşk sözleri,1,ünlü sözleri,1,ünlülerin güzel sözleri,1,yengeç burcu,2,yengeç burcu bayana ne hediye alınır,1,yengeç burcu erkeğe hediye,1,yengeç burcu erkeğe ne hediye alınır,1,yengeç burcu kadına hediye,1,yılbaşı,17,yılbaşı çam ağacı,1,yılbaşı eğlencesi,1,yılbaşı gecesi ne giyilir,1,yılbaşı hediyeleri,17,yılbaşı hediyesi,17,yılbaşı için öneriler,1,yılbaşı için şık kıyafet önerileri,1,yılbaşı kıyafet önerileri,1,yılbaşı kutlama sözleri,1,yılbaşı kutlaması,1,yılbaşı mesajları,3,yılbaşı sürprizi,2,yılbaşı sürprizleri,1,yılbaşına evde oynanabilecek oyunlar,1,yılbaşında ev süsleme,1,yılbaşında evde ne yapılır,1,yılbaşında nasıl giyinilir,1,yılbaşında ne yapılır,2,yılbaşında neler yapılır,1,yıldönümü hediyesi,7,
ltr
item
Güzel Hediye Fikirleri: Sevgiliye İyi Geceler Mesajları
Sevgiliye İyi Geceler Mesajları
Sevgilinize gecelerinizi romantik geçirtecek en anlamlı, en özlü ve en isabetli gece mesajları bu yazımızda. Sevgiliye gönderilebilecek iyi geceler mesajları....
https://2.bp.blogspot.com/-PWm-q9gPBx4/XFgmeKO2hvI/AAAAAAAABw0/8Vuo6WmYo989LhIsySrWDwUgIRP93kqGwCLcBGAs/s640/sevgiliye_iyi_geceler_mesajlari_1.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-PWm-q9gPBx4/XFgmeKO2hvI/AAAAAAAABw0/8Vuo6WmYo989LhIsySrWDwUgIRP93kqGwCLcBGAs/s72-c/sevgiliye_iyi_geceler_mesajlari_1.jpg
Güzel Hediye Fikirleri
https://www.iyihediyefikirleri.com/2019/02/sevgiliye-iyi-geceler-mesajlar.html
https://www.iyihediyefikirleri.com/
https://www.iyihediyefikirleri.com/
https://www.iyihediyefikirleri.com/2019/02/sevgiliye-iyi-geceler-mesajlar.html
true
7733495303042729096
UTF-8
Tüm yazılar Kayıt Bulunamadı Tüm Kayıtlar Devamını Oku Cevap Cevabı İptal Et Sil By Ana Sayfa Sayfa Yazı Tümünü Görüntüle Senin İçin Önerilen Etiket Arşiv Ara Tüm Yazılar İsteğinizle eşleşen bir yayın bulunamadı Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara Şimdi 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 saat önce $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et Bu içerik Kilitlenmiştir 1. ADIM: Bir sosyal ağda paylaşın 2. ADIM: Sosyal ağınızdaki bağlantıya tıklayın Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy