İstanbul’da Yılbaşı Kutlanabilecek Mekanlar

İstanbul'da yılbaşı kutlanabilecek mekanlar
Uzun ve yorucu bir yılı daha geride bırakıyoruz. Bu yıl bir farklılık yapıp pijamalarınızla evde yılbaşı kutlamak yerine dışarıda vakit geçirmek ve yeni yıla hoş bir mekanda girmek isteyebilirsiniz. Yeni yıla az bir zaman kala hala daha İstanbul'da yılbaşı nerede kutlanır şeklinde düşünüyorsanız ve rezervasyon yaptırmadıysanız bu yazımızı inceleyebilirsiniz.

İstanbul’da yılbaşı kutlamak adına hoş ve sakin bir gece geçirmek ya da çılgınlar gibi eğlenmek istiyor olabilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız İstanbul’da yeni yılı heyecanla ve güzellikle karşılayabileceğiniz mekanların listesi. Yılbaşı gecenizi ister sakinlik ve huzur içerisinde geçirmek isteyin isterseniz de çılgınlar gibi eğlencenin dibine vurarak tamamlamak isteyin… Arzunuza göre seçim yapabileceğiniz İstanbul’da Yılbaşı kutlanabilecek mekanlar listesi sizin yardımınıza koşacaktır. 

1. CVK Park Bosphorus Hotel

İstanbul Yılbaşı Mekanları
Birçok İstanbullu tarafından tercih edilen bu otelde keyifli bir yılbaşı akşamı geçirebilirsiniz. Birçok özel davet, toplantı ve düğün gibi etkinliklere ev sahipliği yapan bu otelde lüks bir yılbaşı menüsünü tadabilirsiniz. Şehrin tüm ışıklarını görebileceğiniz bu otelde özel yılbaşı etkinlikleri de bulunmaktadır. Yılbaşı gecesini sakinlik ve huzur içerisinde geçirmek isteyenler için; CVK Park Bosphorus Hotel tavsiye edilir mekanlar arasında gelmektedir. 

2. Nopa Restaurant

İstanbul Yılbaşı Mekanları
İstanbul’un Nişantaşı ilçesinde yer alan Nopa Restaurant şık dizaynı ve harika menüsüyle şehrin tam göbeğinde yer alıyor. Kalabalıktan uzak olması ile özel bir gece sunan bu restaurantın yılbaşına özel bir menüsü de bulunuyor. Tüm bu lezzet şenliğinin yanında eğlenceli müzikleri ile de konuklarını memnun eden restaurantın coşkusu tüm gece boyunca devam ediyor. Gecenin ilerleyen saatlerinde bile İstanbul yılbaşı programları sayesinde tercih edebileceğiniz mekanlardan birisi olarak yer alıyor.

3. Hilton İstanbul Bosphorus

İstanbul Yılbaşı Mekanları
Boğaz manzarası eşliğinde yeni yıl kutlaması yapmak istiyorsanız tercihiniz Hilton İstanbul Bosphorus’tan yana olmalıdır. Yeni yıla eğlenceli bir başlangıç yapmak istiyorsanız yılbaşı programları ile sizleri coşturacak ve eğlendirecek olan bu otel, Taksim’e yürüme mesafesinde yer almaktadır. Bir gecelik oda fiyatları da oldukça uygun olan bu otelde sevdiklerinizle harika bir akşam geçirebilirsiniz. Yılbaşı partisini burada geçirmeyi düşünüyorsanız otel tarafından sunulan kişi başı fiyat 400 liradan başlamaktadır. Eğer daha özel bir gece yaşamak istiyorum diyorsanız otelin Şadırvan A Salonu’nu kullanabilirsiniz. Bu salondaki kişi başı fiyatlar 700 liradan başlamaktadır. 

4. Nossa Costa

İstanbul Yılbaşı Mekanları
Ataköy Marina’da yer alan Nossa Costa yeni yıla eğlenceli girmek isteyenlerin en çok tercih ettiği mekanlardan birisidir. Sizlere eşsiz bir deniz manzarası sunan mekanda ünlü isimlerin canlı performanslarını izleyebilirsiniz. Yılbaşı gecesine özel yılbaşı menüsü de sunan mekanda keyifli bir akşam sizleri bekliyor olacaktır. 

5. Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel

İstanbul Yılbaşı Mekanları
Yılbaşına özel misafirlerine konaklama imkanı sunan Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, İstanbul’da Anadolu Yakası’nda bulunuyor. Çeşitli ünlü isimlerin canlı performans verdiği bu otelde yılbaşı gecesine özel bir menü hazırlanıyor. Ege eğlencelerinin ve mutfağının ağırlıkta olduğu bu otelde keyifli bir gece geçirebilirsiniz. Restaurant içerisinde konaklamadan bir yılbaşı geçirmek istiyorsanız otelin kişi başı yılbaşı fiyatı 500 TL’den başlamaktadır. Konaklama ile birlikte tercih etmek isterseniz kişi başı fiyat 700 TL’den başlamaktadır. 

Yorum Yaz

Daha yeni Daha eski