Kapıda Ödeme Öğretmenler Günü Hediyeleri

24 Kasım öğretmenler günü için kapıda ödeme yaparak alabileceğiniz en güzel öğretmenler günü hediyeleri burada.

Öğretmenler Günü Hediyeleri Kapıda Ödeme
Öğretmenlik hiç şüphesiz kutsal bir meslektir. Aile kurumundan sonra gelişimimizin en önemli anlarına şahit olurlar. Kişiliğimizin gelişme gösterdiği dönemlerde onların bizlere verdiği emeklerin maddi olarak karşılığı yoktur. Öğretmenlik, herhangi bir meslek dalından daha fazla anlam ifade etmektedir. İlkokuldan, liseye, liseden üniversiteye onların hayatımız ve fikir dünyamız üzerindeki etkilerini derinden hissedebiliriz. Onlar, kendilerine emanet edilen tertemiz dimağlara şekil ve yön veren ruh sanatkârlarıdır. Aslında bizler çok farkında olmasak da hayatımızda aldığımız birçok kararlarda bu emektar insanların etkileri vardır. İşte bu yüzden öğretmenlerimiz çok kıymetli insanlardır. Onların değerini maalesef çok geç anlıyoruz. Okul değiştirdiğimizde ve benzeri olaylarda en iyi öğretmenlerimizle olan irtibatımız bir anda kesiliyor. Daha sonra onlarla daha fazla ve daha iyi vakit geçirmediğimiz için kendimize kızıyoruz. 

Öğretmenler Günü Hediyesi Kapıda Ödeme

Öğretmenlere Hediye Anlamlı Madalyon


Bir insanın hayatında öğretmenleri gibi çok değerli kişiler olabilir. İnsanlar hayatındaki bu kişilerle aralarındaki bağı daha da kuvvetlendirmek için çeşitli hediyeler ve hatıralar bırakır. Hediye kavramı, insanoğlunun dünyadaki en eski geleneklerinden biridir. Bu gelenek, insanların aralarındaki muhabbetin pekişmesi ve daha iyi olması yönünde yüzyıllarca kullanılmıştır. Bu konuda şunu unutmamak gerekir ki hediyeler, bir insanın ömür boyu taşıyabileceği ve aklından çıkarmayacağı en önemli emanetlerdir. 

Öğretmenler Günü Hediyesi Kapıda Ödeme

Öğretmene Hediye İsme Özel Yastık


Bunun için bugün hepimiz, şu an irtibat halinde olmadığımız kişilerin geçmiş dönemlerde bizlere verdiği hediyeleri hatırlamaktayız. İşte bu yüzden hayatımızda önemli bir yeri olan öğretmenlerimiz için güzel hediyeler alabilir, onun aldığı bu hediyeyi yıllar boyunca hatırlamasını ve mutlu olmasını sağlayabiliriz. 

Öğretmenler Günü Hediyesi Kapıda Ödeme

Öğretmenlere Özel Kupa Bardak


Öğretmenlerin verdiği emeklerin maddi olarak herhangi bir karşılığı olmasa da, onların yüzlerini güldürmek ve sevildiklerini hissettirmek amacıyla güzel bir hediye alabiliriz. Peki, öğretmenimize güzel bir hediye almak istiyorsak ne yapmalıyız? Hediye almak ve seçmek kolay bir iş değildir. Ama bunun için özenle hazırlanmış bir liste yaparsak şunları sıralayabiliriz:

Öğretmenler Günü Hediyesi Kapıda Ödeme

Öğretmenler Günü Hediyesi Kapıda Ödeme 


Eğer hayatımızda önemli yeri olan öğretmenlerimize hediye almaya karar verdiysek bunu kolay bir yolla yapabiliriz. Bu alanda hediye seçmek için Hediyemen sitesinden kolaylıkla güzel ve özgün hediyeler seçebilirsiniz. Hediye almanın kolay yolu olarak Hediyemen, sizlere kapıda ödeme kolaylığı sunmaktadır. Böylelikle kapıya gelen ürününüzü kontrol ederek gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Ayrıca değerli öğretmenlerimiz için Hediyemen üzerinden birbirinden farklı şu güzel hediyeleri alabilirsiniz:

Öğretmenler Günü Hediyesi Kapıda Ödeme

Erkeğe Exclusive Hediye Seti


Bu set toplam üç parçadan oluşmaktadır. Kişiye özel isim yazdırma seçeneği de bulunan bu set, bir adet cüzdan, bir adet bileklik ve iki adet kol düğmesinden oluşmaktadır. Hem şıklığı ile hem de kullanışlı olması ile öğretmenleriniz için ideal bir tercih olacaktır. Günlük yaşamlarında rahatlıkla kullanabilecekleri deri işlemeli bu ürünler, öğretmenleriniz için güzel bir hediye olacak ve bu hediyeyi yıllarca yanlarında taşıyacaklardır. Bir kişinin günlük yaşamdaki ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmış olan bu set ile değerli öğretmenlerimizi mutlu edebilirsiniz. Yıllarca kullanılması özelliği ile de hafızalarında güzel bir anı bırakmış olursunuz. Bu şık set ile öğretmenlerinize, değerli ve özel olduklarını hissettirebilirsiniz. Bu özel hediyeye, Hediyemen.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Öğretmenler Günü Hediyesi Kapıda Ödeme

İsme Özel Beyaz Kutulu 2’li Kalem Seti


Bu set, 2 adet kalemden ve özel bir kalem kutusundan oluşmaktadır. Birisi tükenmez, birisi de uçlu kalemdir. Kalem dediğimiz obje günlük hayatta çok sıradan bir şey olarak görülebilir. Lakin kalem, birçok şeyi ifade etmektedir. Konuşmadan sonra iletişim aracı olarak kullandığımız en önemli nesnedir. Özellikle öğretmenlerimizin de günlük hayatta çok fazla kullandığını varsayarsak, bu güzel kalem seti onlar için güzel bir tercih olabilir. Bu şık kalem seti ile hediyenizle, onlara her an yakın olabilirsiniz. Günlük yaşamda sıkça kullanılan bu hediye ile onları mutlu edebilirsiniz. Onların mutluluğuna ortak olmak için kalem güzel bir tercih olacaktır. Bu güzel hediyeye Hediyemen.com üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Öğretmenler Günü Hediyesi Kapıda Ödeme

Kişiye Özel İsim Yazılı Termos Mug


Yine Hediyemen.com adresinden elde edebileceğiniz şık bir kupa. Gerek güne başlarken, gerek gün ortasında sıcak bir çay veya kahve içmek isteriz. Bunun için ise kendi bardaklarımızı tercih eder her bardaktan kolay kolay çay veya kahve içmeyiz. Görsel olarak şık, kullanışlı bu ürün ise gün boyu sıcak bir şeyler içmek isteyenler için ideal bir tercihtir. Bu şık kupayı öğretmeninize hediye edebilirsiniz. Gün boyunca kullanım için uygun olan bu hediye, öğretmeninizin ihtiyacını karşılayacak ve sizi hatırlamasını sağlayacaktır. Kış aylarında yanında rahatlıkla taşıyabileceği ve ihtiyacını her daim karşılayabileceği bu kupayı alarak, öğretmeninizi mutlu edebilirsiniz. Özellikle üzerine isim yazdırma seçeneği ile de kendisini özel hissettirebilirsiniz. 

Öğretmenler Günü Hediyesi Kapıda Ödeme

Yaşayan Yuvarlak Çiçek Kolye YK220


Öğretmenler aslına bakıldığında bir çiçek gibidir. Bütün güzellikleri ile sizleri kanatlarlar ve hayatınızda güzel kokular bırakırlar. Bunun için öğretmeninize alabileceğiniz hediyelerden birisi de yaşayan yuvarlak çiçek kolye olabilir. Bu kolyenin içerisindeki güzel görünümlü çiçeklerle öğretmeninize eşsiz bir hediye almış olursunuz. Yine ömür boyu yanında taşıyabileceği hediyelerden birisidir. Bu hediye ile ona kendisini özel hissettirebilir ve ömür boyu sizi unutamamasını sağlayabilirsiniz. Kendine özel şık tasarıma sahip olan bu kolye, yuvarlak görünümü ve içerisindeki papatyalarla göz zevkini canlandırmaktadır. Öğretmeninize büyük demetlerle çiçek aldığınızda birkaç güne kalmaz solacaktır. Lakin bu hediye onun yanında ömür boyu kalacaktır. Bu hediyeye Hediyemen.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Öğretmenler Günü Hediyesi Kapıda Ödeme

Nota Şeklinde Metal Siyah Kolye


Müzik hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Kolye ise günlük aksesuar olarak tercih ettiğimiz önemli bir eşyadır. Bu ikisinin birleşimi ise müzik tutkunları için harika bir hediye olabilmektedir. Siz de müzikle arası iyi olan öğretmeninize bu hediyeyi vererek sevindirebilirsiniz. Şık ve sade tasarımı ile günlük kıyafetlerle çok rahatlıkla kullanılabilecek bir ürün olan nota şeklinde siyah metal kolye, hediye için ideal bir tercih olabilir. Öğretmenlerinizi bu şık kolye ile sevindirebilir, hayatları boyunca kendinizi hatırlatabilirsiniz. Bu hediyeye Hediyemen.com adresi üzerinden kolaylıkla ulaşabilir ve sipariş edebilirsiniz. 

Öğretmenler Günü Hediyesi Kapıda Ödeme

Test Yayını TV Çanta


Test yayını Tv Çantası, nostaljik görünümlü bir çantadır. Bu çanta ile öğretmeninize nostaljik bir sürpriz yapabilirsiniz. Günlük kullanım için uygun olan bu şık çanta, günlük ihtiyaçlar için kişiye özel bir farklılık yaratacaktır. Öğretmenler gününde siz de bu çanta ile öğretmeninize farklı olduğunu hissettirebilirsiniz. Bu şık çantaya, Hediyemen.com adresi üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Öğretmenler Günü Hediyesi Kapıda Ödeme

24 Kasım Hatırası Kitap Ayracı


Öğretmenler gününde öğretmeninize, bu güzel tasarımlı kitap ayracını hediye ederek onu mutlu edebilirsiniz. Üzerindeki mesajla, güne özel olarak üretilmiş bu kitap ayracı öğretmeninizi mutlu edecek güzel bir hediyedir. Öğretmeninize bu güzel hediyeyi alarak, her kitap okuduğunda sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Bize doğruyu ve güzeli öğreten öğretmenlerimiz için de anlamlı bir hediye olacaktır. 

Öğretmenler Günü Hediyesi Kapıda Ödeme

Atatürk Silueti Yaka Rozeti


Kitap okurken, bu mesajı görmesi ve sizi hatırlaması hem onu mutlu edecek hem de sizi hatırlamasını sağlayacaktır. Öğretmenler gününe özel olarak düşünülebilecek güzel hediyelerden bir tanesidir. Öğretmenlerimiz de toplum nezdinde çok okuyan bireyler olarak bu ayraca ihtiyaç duyacaklardır. Bu güzel kitap ayracına Hediyemen.com adresi üzerinden sahip olabilirsiniz. 

COMMENTS

Ad

3d el yapımı resim çerçevesi,1,ağır abi sözleri,1,anlamlı aşk sözleri,1,anlamlı sözler,1,anne,1,anne temalı şiirler,1,anneler günü hediyeleri,1,anneler günü hediyesi,4,anneler günü mesajları,1,anneler günü sürprizleri,1,anneler günü şiir örnekleri,1,anneler günü şiirleri,1,anneye güzel sözler,1,anneye hediye,7,anneye sürpriz,1,arkadaşa doğum günü hediyesi,3,arkadaşa doğum günü mesajları,1,arkadaşa doğum günü sözleri,1,arkadaşa hediye,3,arkadaşa yılbaşı hediyesi,1,arkadaşla ilgili güzel sözler,1,arkadaşlık sözleri,1,asker sevgiliye doğum günü hediyesi,2,asker sevgiliye hediye,1,askere hediye,1,aslan burcu,2,aslan burcu erkeğe hediye,1,aslan burcu erkeğe ne hediye alınır,1,aslan burcu kadına hediye,1,aslan burcu kadına ne hediye alınır,1,aşk konservesi,1,aşk sözleri,1,aynı gün kargo hediye,1,aynı gün teslim hediye,1,baba olma hediyeleri,1,babalar günü,1,babalar günü hediyeleri,1,babalar günü hediyesi,2,babalar günü mesajı,1,babalar günü mesajı kısa,1,babalar günü mesajları,2,babaya el yapımı hediye,1,babaya güzel sözler,1,babaya hediye,6,babaya hediye notları,1,başak burcu,1,başak burcu erkeğe hediye,1,başak burcu erkeğe ne hediye alınır,1,bayan kolye,3,bayan öğretmene hediye,4,bayan sevgiliye hediye,8,bayan sevgiliye sevgililer günü mesajları,1,bayana hediye,24,bayana yılbaşı hediyesi,1,bebek,1,bebek görme hediyesi,1,bebek hediyesi,1,bebekler için hediye,1,bebeklere hediye,1,beden eğitimi öğretmenine hediye,1,beden öğretmenine hediye,1,boğa burcu,2,boğa burcu erkeğe hediye,1,boğa burcu erkeğe ne hediye alınır,1,boğa burcu kadınına hediye,1,burçlara göre hediye,5,cuma kutlama mesajları,1,cuma mesajları,1,çalışan erkeklere hediye,1,çift saatleri,1,çim adam nasıl yapılır,1,çocuklara hediye,1,damar sözler,1,diy,19,dogumgunu,3,doğum günü hediyesi,10,doğum günü mesajları,2,doğum günü pasta modelleri,1,doğum günü pastası nasıl yapılır,1,doğum günü sürprizleri,1,edebiyat öğretmenine hediye,1,el emeği hediyeler,4,el emeği yılbaşı hediyeleri,1,el emeği yılbaşı hediyesi,1,el emeği yılbaşı süsleri,1,el yapımı,3,el yapımı ampul,1,el yapımı babalar günü hediyesi,1,el yapımı bayan çanta,1,el yapımı çim adam,1,El Yapımı Doğum Günü Pastaları,1,el yapımı ev hediyeleri,1,el yapımı explosion box,1,el yapımı hediye,30,el yapımı hediyeler,24,el yapımı kar küresi,2,el yapımı kitap okuma ayracı,1,el yapımı kumaş çanta,1,el yapımı mumlar,1,el yapımı nişan hediyeleri,1,el yapımı öğretmene hediye,1,el yapımı öğretmenler günü hediyeleri,1,el yapımı patlayan kutu,1,el yapımı tabure organizeri,1,el yapımı yılbaşı çam ağacı,1,el yapımı yılbaşı hediyeleri,5,el yapımı yılbaşı hediyesi,2,el yapımı yılbaşı kapı süsleri,1,en çok satan hediyeler,1,en gözde hediyeler,1,en güzel anneler günü şiirleri,1,enteresan tişört modelleri,1,erkeğe hediye,25,erkeğe yılbaşı hediyesi,3,erkek,1,erkek arkadaşa hediye,4,erkek arkadaşa sürpriz hediye,1,erkek öğretmene hediye,5,erkek sevgili,1,erkek sevgiliye hediye,10,erkek sevgiliye sürpriz,3,erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi,1,erkeklere yılbaşı hediyesi,1,esprili hediyeler,1,etkileyici sözler,1,ev hediyeleri,1,evde çim adam yapımı,1,evde doğum günü pastası yapmak,1,evde kitap okuma ayracı yapmak,1,evde kumaş çanta yapılışı,1,evde sevgiliyle kutlama yapmak,1,evlilik teklifi,2,evlilik teklifi çiçekleri,2,evlilik teklifi nasıl yapılır,1,evlilik yıldönümü,1,evlilik yıldönümü nasıl kutlanır,1,explosion box,1,explosion box nasıl yapılır,1,Felsefe Öğretmenine Hediye,2,Felsefe Öğretmenine Hediye Fikirleri,1,Fen Bilgisi Öğretmenine Hediye,1,gaz lambası,1,geometri öğretmenine hediye,1,günaydın mesajları,1,güzel doğum günü mesajları,1,güzel mesajlar,2,güzel sözler,9,güzel yeni yıl sözleri,1,hadisli cuma mesajları,1,hasır ipten sepet nasıl yapılır,1,hasır ipten sepet yapılışı,1,hasır ipten tabak yapılışı,1,hasır ipten vazo nasıl yapılır,1,hediye,20,hediye bayan aksesuar,1,hediye kutusu süsleme,1,hediye notları,1,hediye seçenekleri,2,hediye sepetleri,1,hediye vosvos oyuncak,1,hes kodu anahtarlık,1,ilginç hediyeler,3,ilginç tişört modelleri,1,ilginç tişört tasarımları,1,ilginç ürünler,1,İlkokul Öğretmenine Hediye,1,inci kolye,1,indirimli hediyeler,1,isim yazılı cüzdan,1,İstanbul un gezilecek yerleri,1,İstanbul'da gezilecek güzel yerler,1,istanbul'da yılbaşı mekanları,1,İstanbul'un gezilebilecek güzel yerleri,1,istanbulda yılbaşı kutlanabilecek mekanlar,1,istiridye içinde inci kolye,1,iş arkadaşına hediye,1,iş hediyesi,1,İtalyanca Öğretmenine Hediye,1,iyi geceler mesajları,1,kadınlar günü hediyesi,1,kadınlar günü için küçük sürprizler,1,kadınlar günü sürprizleri,1,kadınlar gününde ne yapılır,1,kadınlara hediye,3,kampanyalı hediye fikirleri,1,kampanyalı hediyeler,1,kanvas tablo,1,kapak sözler,1,kapı süsleri,1,kapıda ödeme hediye,1,kar küresi nasıl yapılır,1,karakalem resim,1,Karakalem Resim Efektli Kupa Bardak,1,karakalem resim sipariş,1,kavanoz hediyeleri,1,kavanoz ile yapılan el emeği hediyeler,1,kavanozdan yapılabilen hediyeler,1,kedi yastığı nasıl yapılır,1,kedi yatağı nasıl yapılır,1,kendin yap hediye,1,kısa aşk sözleri,1,kız arkadaşa hediye,5,kişiye özel bileklik,1,kişiye özel cüzdan,1,kişiye özel hediye,8,kişiye özel hes kodu anahtarlık,1,kişiye özel kupa,4,kitap önerileri,1,kocaya hediye,1,koç burcu,1,koç burcu hakkında bilgiler,1,koç burcu kadın ünlüleri,1,koç burcu özellikler,1,kolay yapılabilen öğretmenler günü hediyeleri,1,kolye,1,konserve kutusundan mumluk yapımı,1,kupa bardak,1,makyaj fırçası nasıl yapılır,1,mesaj veren şiirler,1,mini mesaj şişeleri,1,mumluk yapımı,1,nişan hediyesi,1,nostaljik gaz lambası,1,nostaljik hediye,1,objektif kupa bardak,1,ofis hediyesi,1,öğretmen,10,Öğretmene el emeği hediyeler,1,öğretmene hediye,10,öğretmenler günü hediyeleri,8,öğretmenler günü hediyesi,5,özlü sözler,1,plaj buz dolabı süsleme,1,popüler hediyeler,1,portre sipariş,1,psikologlara hediye kupa bardak,1,resim çerçevesi yapımı,1,resim çizdirme,1,resimli cuma mesajları,1,resimli yılbaşı mesajları,1,romantik hediyeler,1,romantik yılbaşı mesajları,1,saksı yapımı,1,Senin Hakkında En Sevdiğim Şeyler Kitabı,1,sevgili,3,sevgili bileklikleri,1,sevgili için aşk sözleri,1,sevgili ile istanbulda nereler gezilir,1,sevgili saatleri,1,sevgililer günü hediyesi,14,sevgililer günü hediyesi erkek,2,sevgililer günü mesajları,2,sevgililer günü sözleri,1,sevgililer günü sürprizleri,1,sevgililer hediyeleri kadın,1,sevgiliye asılan kıza kapak sözler,1,sevgiliye aşk mesajları,2,sevgiliye aşk sözleri,1,sevgiliye doğum günü mesajları,1,sevgiliye el yapımı hediyeler,1,sevgiliye el yapımı yılbaşı hediyeleri,1,sevgiliye günaydın mesajları,1,sevgiliye güzel sözler,5,sevgiliye hediye,49,sevgiliye hediye kitap,1,sevgiliye iyi geceler mesajları,1,sevgiliye küçük sürprizler,2,sevgiliye manevi hediye,1,sevgiliye manevi hediyeler,1,sevgiliye sürpriz,14,sevgiliye ufak sürprizler,1,sevgiliye yapılabilecek yılbaşı sürprizleri,1,sevgiliye yapılacak sürprizler,1,sevgiliye yılbaşı hediyesi,2,sevgiliye yılbaşı mesajları,1,sevgiliye yılbaşı sürprizleri,2,sevgiliyle iyi vakit geçirme,1,sihirli kupa,1,sürpriz,13,süslü hediye kutuları,1,şiir,1,şişe lamba,1,türkçe öğretmenine hediye,1,ucuz hediyeler,1,uzaktaki sevgiliye hediye,1,uzaktaki sevgiliye sürpriz,1,uzun aşk sözleri,1,ünlü sözleri,1,ünlülerin güzel sözleri,1,yengeç burcu,2,yengeç burcu bayana ne hediye alınır,1,yengeç burcu erkeğe hediye,1,yengeç burcu erkeğe ne hediye alınır,1,yengeç burcu kadına hediye,1,yılbaşı,17,yılbaşı çam ağacı,1,yılbaşı eğlencesi,1,yılbaşı gecesi ne giyilir,1,yılbaşı hediyeleri,17,yılbaşı hediyesi,17,yılbaşı için öneriler,1,yılbaşı için şık kıyafet önerileri,1,yılbaşı kıyafet önerileri,1,yılbaşı kutlama sözleri,1,yılbaşı kutlaması,1,yılbaşı mesajları,3,yılbaşı sürprizi,2,yılbaşı sürprizleri,1,yılbaşına evde oynanabilecek oyunlar,1,yılbaşında ev süsleme,1,yılbaşında evde ne yapılır,1,yılbaşında nasıl giyinilir,1,yılbaşında ne yapılır,2,yılbaşında neler yapılır,1,yıldönümü hediyesi,7,
ltr
item
Güzel Hediye Fikirleri: Kapıda Ödeme Öğretmenler Günü Hediyeleri
Kapıda Ödeme Öğretmenler Günü Hediyeleri
24 Kasım öğretmenler günü için kapıda ödeme yaparak alabileceğiniz en güzel öğretmenler günü hediyeleri burada.
https://4.bp.blogspot.com/-aN5akqkIHUc/XG02rcVRvYI/AAAAAAAAByU/zELcTAcr-WYq7mJqtXJ2w7SR9nn3EuKzACLcBGAs/s640/kapida_odeme_ogretmenler_gunu_hediyesi.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-aN5akqkIHUc/XG02rcVRvYI/AAAAAAAAByU/zELcTAcr-WYq7mJqtXJ2w7SR9nn3EuKzACLcBGAs/s72-c/kapida_odeme_ogretmenler_gunu_hediyesi.jpg
Güzel Hediye Fikirleri
https://www.iyihediyefikirleri.com/2019/02/kapda-odeme-ogretmenler-gunu-hediyeleri.html
https://www.iyihediyefikirleri.com/
https://www.iyihediyefikirleri.com/
https://www.iyihediyefikirleri.com/2019/02/kapda-odeme-ogretmenler-gunu-hediyeleri.html
true
7733495303042729096
UTF-8
Tüm yazılar Kayıt Bulunamadı Tüm Kayıtlar Devamını Oku Cevap Cevabı İptal Et Sil By Ana Sayfa Sayfa Yazı Tümünü Görüntüle Senin İçin Önerilen Etiket Arşiv Ara Tüm Yazılar İsteğinizle eşleşen bir yayın bulunamadı Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara Şimdi 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 saat önce $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et Bu içerik Kilitlenmiştir 1. ADIM: Bir sosyal ağda paylaşın 2. ADIM: Sosyal ağınızdaki bağlantıya tıklayın Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy