Sevgiliye Şaşırtıcı Yılbaşı Hediye Seçenekleri

sevgiliye yılbaşı hediyeleri
Sevgiliye yılbaşı hediyesi ne vermeye karar verdiniz? bayan sevgiliye güzel bir parfüm erkek sevgiliye da kol saati mi şöyle ki? Veya bayan sevgiliye havalı bir şal erkek sevgiliye kazak? o halde sevgiliye yılbaşı hediyesi bunlardan hangisi daha evvel birçok kere düşünülmüştür sizce? Yanıt tamamı ve yüzlerce defa… Bu durumda yılbaşı hediyesi konularında bakış açımızı biraz genişletelim. Görelim sevgiliye yılbaşı hediyesi neler almak sıradan ve neler vermek moda. Sevgiliye yılbaşı hediyesi olacaktır ve olmayacaklar listesi. 


365 Gün için Tüm Planlarını Yapabileceği Bir Ajanda

sevgiliye yılbaşı hediyeleri
Ama bu nasıl olabilir ki?. Belirli ölçülerde alışılmış ajanda mı kişiselleştirilmiş tasarım ajanda mı? ajanda mevzusu esasen kendi başına çok derin ajanda defter noteblok derken yılın ilk 3 ayı kullanılıp kalan zamanda rafa kalkacak bir defterlerden bahsediyoruz. Bu durumda bir tavsiye sevgiliniz için yılbaşı hediyesi bu yıl tasarım bir ajanda alın. Devamlı yanında taşımak çalışma çalışma masasında bulundurmak isteyeceği bir şey olsun. Saat, parfüm veya takı. Mümkün değil. O halde ne olsun? Bayanların beylere erkeklerin bayanlara saat parfüm aksesuar alma merakı niyeyse hiç bitmiyor. 


Yeni Yıla Özel Parfüm Modelleri

sevgiliye yılbaşı hediyeleri
Sevgiliye yılbaşı hediyesi daha hayret uyandırıcı ve orijinal fikirler peşinde sürüklenmek varken alışılmış fikirleri benimsiyoruz ve bu aslında çok da banal. Sevgiliye yılbaşı hediyesi saat parfüm veya aksesuar kesinlikle olmamalı bu yıl. Bu yıl saat yerine, ona daha çok vaktinizi hediye edin parfüm olmasın onun yerine güzel bir buket çiçek veya büyük bir olasılıkla saksı çiçeği aksesuar yerine de sarılın bol bol. İnanın bunlar daha sevgilinize sunabileceğiniz çok daha etkileyici hediyeler. Hissettiklerinizi dile getiren bir mektup yazmak inanın bir çok şeyden daha akla yatkın. 

Kişiye Özel Kupa Bardakla Tüm Yıl Kahvesini Aşkla Yudumlasın 


sevgiliye yılbaşı hediyeleri
Kupa Bardak? Mümkünatı yok olmaz mı diyorsunuz? Ve ayrıca “bu bir espri veya şaka değil mi?” ve yoksa üzerinizde birlikte resminizin olduğu bir kupa mı? kupa gelmiş geçmiş en sıradan en banal armağan. Rica ederim bundan böyle kupa hediye etmeyi bırakalım. Kupa olmasın onun yerine ne olsun derseniz sevgiliniz için yıl boyuca ofisteki çalışma masasında faydalanabileceği güzel bir takvim hediye etmelisiniz bize göre. Hem fonksiyonel hem zarif. Hediyemen.com’da bir sürü alternatif mevcut. 

Kırmızı İç Çamaşırı Olmadan Yılbaşı Nasıl Kutlanabilir ki? 

sevgiliye yılbaşı hediyeleri
Sevgiliye yılbaşı hediyesi kült haline gelmiş bir hediyedir iç çamaşırı. Neşeli olduğundan modası eskimeyen ve kimse de arkasında bir kötü niyet aramaz. Olmaktadır tabi fakat çok oldukça ekonomik görünen sırf olsun diye imal edilmiş ürünler tercih etmemek güzel olmaktadır. Çok uzağa gitmeye de lüzum yok penti gibi markalardan bulmak mümkün. 

Erkek Arkadaşınıza Kazak Hediyesi

sevgiliye yılbaşı hediyeleri
Kazak. Olmaz olmasın da lütfen… Yeni yıl denen etkinlik kışa geldiği için mi kazak alıyoruz? Temmuz ortasında yılbaşı kutlayacak olsaydık mayo mu alacaktık? Rica ederim mevsime değil yeni yıl duygusuna yönelik fikir jimnastiği yapalım. Sevgiliye yılbaşı hediyesi diye kazak vermeyi almayı aklınızdan çıkartın. Fakat ille de giyim eşyası olsun diye diretiyorsanız yılbaşı hediyenizi güzel neşeli atkı bere ve eldivenlerden yana kullanabilirsiniz. 

Yılbaşı İçin Sinema Sürprizi 

sevgiliye alınabilecek yılbaşı hediyeleri
Olmaktadır ama bu nasıl olabilir ki. Sinema gibi sınırsız sinema avantajı veren bir yerden alacak olursanız olmaktadır. Bir sevgiliniz için bir de kendinize. Gelsin duygulu komediler gitsin bilim kurgular… Sinema en özel eğlencelerden birisi sizler de uzun bir eğlence avantajı yaratıp tadını çıkarın. Bu makalemizde sevgiliye yılbaşı hediyesi olacaktır ve olmayacak kimi başlıkları yazdık. Tabi neden olmama ihtimallerine de  açıklık getirmeye çalıştık.

Yorum Yaz

Daha yeni Daha eski