Evlilik Yıldönümü Sürprizleri

evlilik yıldönümü nasıl kutlanır
Evlilik yıldönümü başka özel günlerden niteliği ve çiftler açısından bir milat olması açısından ayrışmaktadır. Evlilik yıldönümünün kendisine ait olan bu özelliği onu en güzel kılan özelliklerden birisidir. Son zamanda hazırladığın evlilik yıldönümü sürprizleri de olsa hazırlık yaptığın evlilik yıldönümü sürprizleri de olsa o anı dolduranın kendisi hatıralarınız olarak yanınızda yerini alacaktır. Bir sandalye çeker gibi kibar ve gösterişli cümleler hazırlığında muhabbetinize katılacaktır. Yıldönümü sürprizleri ekseriyetle kutlanılan günün ortasında kendisine yer bulur. Yalnız evlilik yıldönümünde bu biraz daha farklılık gösterir. Evlilik yıldönümü sürprizleri erkeğe ya da evlilik yıldönümü sürprizleri bayana verilenler sohbetin kendisini oluşturmaktan ziyade o muhabbeti besleyen birer sihirli dokunuş olacaktır. O halde evlilik yıldönümü sürprizleri olarak ne yapabilirim diye soracak olursanız size birkaç tavsiyemiz olacak.

Duvarlarınızı İkinize Ait Resimlerle Donatın

evlilik yıldönümü nasıl kutlanır
Evlilik yıldönümü için hazırlanabilecek en özel şeylerden birisi evinizdeki bir duvarı fotoğraflarınız ile döşemektir. Yuvanızın en büyük duvarlarından birisine de yapabilirsiniz size özel kıymetli olan fakat ufak duvarlardan birisine de yapabilirsiniz. Yuvanızın içinde size ait olan mazinize ait olan ve geleceğinize umutla bakmanızı sağlayan bir fotoğraf duvarı yapmak çok güzel bir hediye olacak. Bilhassa fotoğrafların altına kırmız yapışkan kağıtlar ile birlikte fikirlerinizi yazarsanız her ikinizin de engin gülümseyerek ve yer yer de ağlayarak bu yıldönümü sürprizini yaşadığınızı göreceksiniz. Bu sürprizi hazırlayan için izlemesi hiç sona ermesin diyebileceği sürpriz yapılan ise okuması ve bakması hiç sona ermesin diyebileceği çok güzel bu sürprizi yapmak için çok büyük paralara ve hazırlıklara da lüzum yok. Tabiki de ekonomik olarak yok. O kağıtların üstüne yazacaklarınız ise size özel uzun vakit düşüneceğiniz bir şeyler olabilir. “seninle ilk öpüştüğümüz yer” yazmak da var “nefesini ilk defa bu kadar yakından dudaklarından hissettiğim yer” yazmak da var. Bunların tamamı sürprizi daha anlamlı kılacaktır. 
Güzel Evlilik Yıldönümü Sürprizleri
Evlilik yıldönümü fikirleri arasında her daim yaratıcı olanları da söz konusudur ezberlenilmiş fakat hep hayal edilenler da söz konusudur. Yıldönümü sürprizleri erkeğe yaparken çok fazla gereksinimini hissetmediğiniz yaratıcılık evlilik yıldönümü sürprizleri kadına yapılırken gereksinim duyabilirsiniz. Ezberlenilmiş fakat genel olarak hayali kurulduğu için yaşaması her iki kişiyi de rüyadaymış gibi anlamalarını sağlayan evlilik yıldönümü sürprizlerinden biri de yatak odasını gül ve mumlarla donatmaktır.

Yatak Odanızı Gül Yapraklarıyla Süsleyin

evlilik yıldönümü nasıl kutlanır
Bu maddede önerdiğimiz bu sürpriz herkes tarafından da kolaylıkla tahmin edilebilecek ezberlenilmiş bir sürprizdir bizler de inkar etmiyoruz. Yalnız sürprizlerin içinde en fazla düşünüleni ve her iki kesimin da kendisini en rahat hissettiği doğal olarak budur. Yatak odasındaki yatağın üstüne kırmızı gül yaprakları yanındaki komodinlere mumlar ve aynaya rujla sana aşığım mesajı. Gül yapraklarının kırmızı olması rüyayı tamamlayan bir fırça darbesidir fakat ben herkesin yaptığı gibi yapmak istemiyorum diyorsanız yatak odasında kullandığınız yatak örtüsü ve nevresime kıyasla uydurabileceğiniz değişik renkte gül yaprakları da pek ala mümkündür. Yatak odanızda şayet beyaz renk ağırlıklı bir nevresim kullanıyorsanız bu nevresim üstünde hangi renkte gül yaprağı olursa olsun hoş görünecektir. Mesela mavi rengarenk gül yaprakları da çok güzel durabilir. Bunlara mumlar kırmızı gül yapraklarına refakatçi olduğu gibi çekingen ve he fısıltıda form değiştirerek eşlik edecektir. Hatta mavi hayalleri de temsil etmesi açısından her daim geleceğe atıf yapar. Mumlar gül yaprakları aynaya yazılmış SANA AŞIĞIM mesajı.  Bunların tamamı bir rüyanın ayrıca ezberlenilmiş bir rüyanın genel olarak hatlarıdır. Fakat söylediğimiz gibi her çerçevede kendisini hayal eden bir sevgili çifti muhakkak söz konusudur ve bu sizler de olabilirsiniz. 
Evlilik Yıldönümü İçin Sürpriz Önerileri
Evlilik yıldönümünde neler hazırlanabilir diye etraflıca planlar yaparsınız. Bilhassa birinci evlilik yıldönümü heyecanını bu düşüncelerden almaya başlar. Bu nedenle bu düşüncelerin kendisi de evlilik yıldönümü sürprizleri bayana ve evlilik yıldönümü sürprizleri erkeğe olarak fark etmez. O halde nasıl olacak diye soracak olursanız hemen cevaplayalım evlilik yıldönümü için öncesinde mektuplar yazmak. 

Eşinize Romantik Aşk Mektupları Gönderin

evlilik yıldönümü nasıl kutlanır
Evlilik yıldönümünden önce belirli periyotlarla veya son bir hafta on günlük bir sürede mektup yazarak fikirlerinizi anlatmak hazırlanabilecek en özel sürprizlerden birisidir. Evliliğin kendisinin de uzun bir yol olduğunu anımsatan ve yalnızca evlilik yıldönümünde verilip bitecek değil sonraki zamanlarda de evlilik yıldönümü sürprizinin heyecanını taşıyacak çok güzel bir sürpriz. Evli olunduktan sonra yaşamınızda neler değiştiğini tek kişilik yaşamdan çift kişilik yaşama geçerken nasıl değişiklikler yaşadığınızı birer birer anlatabileceğiniz kağıtlar doldurulmak için sizi bekliyor. Büyük bir olasılıkla kağıdın arkasına fotoğraflarınızdan filigran yaparak kağıtların üstünde yazan gibi kağıdın kendisini de özel hale getirebilirsiniz. Hem de her kağıt için ayrı bir fotoğraf kullanacaksanız sürpriziniz çok daha güzel olacaktır. Mektubun üstüne gönderen ve alıcı kısımlarına da her mektup için değişik bir ad değerlendirebilirsiniz. 
Evlilik Yıldönümü Sürprizleri
İlk mektuba gönderen kocan alıcı karım başka yollanacak mektupların üstüne gönderen sevgilin alıcı sevgilim gibi sıfatlar da kullanılabilir. Tüm kademesini kendinize özel kılabileceğiniz bir sürpriz olarak düşünüldüğü vakit somut olarak çok güzel bir anı bırakacaktır. Evlilik yıldönümü sürprizleri içinde “uğraştırması” açısından çok tercih edilmiyor pek ala mümkündür fakat yapıldığı vakit tesirinin günlerce süreceği kesin. Evlilik yıldönümü notları birçok vakit birinci evlilik yıldönümünü özel kılan en kıymetli şeydir. Evlilik yıldönümü notları yapmak insanın içinde gizli kalan hislerini açıklaması için bir fırsat olacaktır. Evlilik yıldönümü fikirleri farklılık ifade edebilir fakat hislerini açıklamak ve bu kişileri tazelemek için evlilik yıldönümü her daim çok güzel bir fırsattır. Evlilik yıldönümü kutlaması olarak birçok değişik düşünce ileri sürülebilir. Bu düşüncelere kıyasla yıldönümü armağanları ve yıldönümü sürprizleri de değişir. Şayet evde evlilik yıldönümü kutlaması yapacaksanız dışarıda yaptığınızda hayat arkadaşınıza veremeyeceğiniz birazcık da utanmasını sağlayacak kışkırtıcı bir armağanı da verebilirsiniz. Biricik kocanız maç izlemeye düşkün biri olabilir veya birlikte film izlemeyi de seviyor olabilirsiniz. Her iki durumda da dışarıda veremeyeceğiniz bir hediye olan televizyonu yaşadığınız mekanda üstüne kırmızı bir kurdeleyi fiyonk yaparak bekletebilirsiniz. Sevgiliniz geldiği vakit da ona yıldönümü sürprizleri arasından seçerek aldığınız bu armağanı ifade edebilirsiniz. 

Küçük Hediyeleriniz ve Romantik Mesajlarınızla Onu Heyecanlandırın

evlilik yıldönümü nasıl kutlanır
Evlilik yıldönümü kutlaması olarak gün boyu hem evlilik yıldönümü notları yollayabilirsiniz hem de bu notlarla birlikte değişik yıl dönümü armağanları yollayabilirsiniz. Şayet evlilik yıldönümü kutlamasını akşama hazırladıysanız ve o gün hafta sonuna denk gelmiyor yani ikinizin de işi var ise sevgilinizin iş yerine ufak ve değişik yıl dönümü armağanları yollayabilirsiniz. Bu geceki görüşme için coşkuyu devamlı şekilde arttıracak güzel bir hareket olacaktır. Sevgilinizin işyerine bir demet çiçek yollayabileceğiniz gibi onun sevdiği değişik hediyeler içerisinden iş yerine yollanabilecek biçimde hediye de satın alabilirsiniz. İş yerinde herkesin içinde pırlanta kolye hediye edecek kadar da kantarın topuzunu kaçırmazsınız elbette. Onun hoşlanacağı ve mutlu olabileceği şaşıracağı ve geceki görüşme için sabırsızlanacağı ufak armağanlardan bahsediyoruz. Benzer biçimde bu yıldönümü sürprizleri yanında güzel notlar da hazırlayabilirsiniz. Bunlar işin duygusallığını da yükseltecektir. “seninle yaşamak çok bekledim. Hatırlıyorum. An itibariyle aynı yerde yaşasak bile ayrı kaldığımız zamanlar. İlk güheyacanımla. Seni bekliyorum.” bu tip cümleleri yolladığınız hediyelerin yanına koyduğunuz vakit daha duygusal bir kutlama olacaktır. “kendi hayatımın üstüne bir hayat daha edindim diye düşünürdüm. Halbuki kendi hayatımı senin hayatınla birleştirmişim. An itibariyle aynı hayatın içerisindeyiz sevgilim. 
Evlilik Yıldönümü Sürprizleri
"İyi ki varsın. Seninle geçsin günlerim.” Bu da kocanıza hediye gönderirken kullanabileceğiniz notlardan birisi. Bu notlardan birkaç daha yazarak sevgiliniz için hediye yollarken yardımcı olmak ve bir fikir vermek isabetli olacaktır. “sonraki zamanlarımı sana ayırdığımdan bilirim. Ilk zamanların gölgesi altında seni beklemişim. An itibariyle tüm sıcaklığında kavruluyor bedenim. Hep birlikte olmak temennileriyle sevgilim. ” “seninle çıktığımız bir yoldu evlilik. Hep ilerisini görmek hevesiyle ele ele yürüdük. Arada bir geriye dönmek istediklerim. Bir daha aynı yolları birlikte el ele yürüyelim diye sevgilim. Seni çok seviyorum. ” “duygularımı anlamakta zorlandığım zamanlardan seninle geçirdiğimiz her dakikanın hissini tekrar yaşama beklentilerine döndüren evlilik ve bu evliliğin prensesi sen. Seni seviyorum birtanem” “bütün günlerimi yanında geçirmek istiyorum demiştim. An itibariyle tüm saatlerimi yanında geçirmek istiyorum. Evlilik her daim yan yana olacağımızı düşündürürdü bana hep. Öyle değilmiş. Her dakika aklında olacağı bir şeymiş. Seninle evlenmek her saniyemi özel kıldı. Seni seviyorum sevgilim. Bu sene da başka senelerde olacağı gibi her birlikte olalım. ”. Yıldönümü sürprizleri erkeğe düşünülse de evlilik yıldönümü sürprizleri bayana yapılsa da her daim çiftlerin birbirini sevdiğini belli edebilmesi ve o günü özel kılabilmesi çok güzeldir. Birinci evlilik yıldönümü onun için uğraşan iki kişiden daha fazlası değildir. Evlilik yıldönümünde neler hazırlanabilir suali her ikisinin aklında olduğu müddetçe evlilik yıldönümünün kendisinde olan hazırlığı yaşamak hep o anı özel kılacaktır. 

Akşam Yemeğinde Romantik Bir Restoranda Buluşun

evlilik yıldönümü sürprizleri
Evlilik yıldönümü için ezberlenilmiş fakat her daim hazırlanabilecek ve her iki tarafı da memnun edebilecek sürprizlerden birisi duygulu bir gece yemeğine çıkmaktır. Hayat arkadaşınızı alarak güzel bir restoranda duygulu bir yemek her çift için düşüncelere ilk düşen kutlamalardan fakat yanı sıra en fazla zevk alınan kutlamalardan birisidir. Yemeğe çıkmadan önce evde yemeği özel kılacak şeyler hazırlamaktan işyerine gönderilen ve gece yemeğini özel kılacak hediyelere kadar birçok değişik organize etme şekli mevcut. Yalnızca bir gece yemeği diyerek geçmemek gerekli. Evde hayat arkadaşınız evden çıkmadan kapıya doğru yapışkan kağıtların üstüne ok çizmek ve kapıya geldiği vakit gece yemeğine çıkalım mı yazan bir ayrı yapışkan kağıt bulmak çok duygulu bir başlangıç olacaktır. Bilhassa öncesinde hazırladığınız yani rezervasyon yaptığınız bir restoran var ise bunları hepsini düşünmüş olmanız hayat arkadaşınız açısından çok mutlu olacak eylemlerdir. Bir ayrı başlangıç şekli de işyerine gün süresince ufak hediyeler yollamak ve her bir hediyeye “akşam yemeğini birlikte dışarıda yiyelim mi?” cümlesinden sözcükler koymak pek ala mümkündür. Her giden hediyede bir sözcük hediyelerin nihayet bir cümle olmak üzere güzel bir gece yemeği önerisi edebilirsiniz. Bu şekilde gece yemeği ne kadar ezberlenilmiş bir kutlama biçimi gibi de dursa siz onu bambaşka bir şekilde kurgulamış olacaksınız. Evlilik yıldönümü sürprizleri ne kadar değişik olursa ve ne kadar coşkulu bir biçimde yapılırsa o kadar güzel olmaktadır. Evlilik yıldönümü günleri de o kadar güzel olur. Evlilik yıldönümü gelmeden beklemeye başlamak tüm gün onun heyecanıyla bir şeyler yapmak ve sonrasında huzurlu bir mutlulukla eşine sarılarak uyumak. Evlilik yıldönümünde coşku yok olmadığı müddetçe sıradanlaşmak gibi bir endişe da olmamalı. Her defasında tekrar aynı heyecanla bu endişeden mesafe durulabilir. Yıldönümü sözleri bu coşkuyu ortaya koyar ve her daim anıları canlı tutar yeni hatıralar katar. Bilhassa iyi planlanmış ve her iki kesimin da içinde kendisini bulabildiği yıldönümü sözleri için bu daha çok geçerlidir. Benzer biçimde evlilik yıldönümü sürprizleri de bu mutluluğa ortak olmaktadır ve bu hatıraları canlandırır. El yapımı olsun veya olmasın düşünülerek tasarlanmış veya alınmış evlilik yıldönümü sürprizleri de heyecanın yükselmesine katkı verir.

Yorum Yaz

Daha yeni Daha eski