Erkeklere Sevgililer Günü Hediyeleri

Bayanların en çok zorlandıkları konudur erkeğe hediye almak. Çünkü erkekler için alınabilecek hediyeler oldukça sınırlıdır. Özellikle birkaç yıldır birlikteyseniz, alınacak bütün hediyeleri tükettiğinizi düşünebilirsiniz. Ancak yanılıyorsunuz. Erkeler için alınabilecek halen güzel hediye fikirleri mevcut. Sevgiliye hediye almakta zorlanan bayanlar için hazırladığımız bu yazıda, en ilginç ve en romantik hediyeler hakkında bili alacak ya da sevgilinizi nasıl şımartacağınızı öğreneceksiniz. Gelin detaylara birlikte göz atalım;

Sevgiliniz iş adamıysa…
isme özel hediye seti
fiyat bilgisi
Eğer sevgiliniz bir iş adamıysa yani özel sektörde çalışıyorsa ve her gün takım elbise giymek zorundaysa, ona alabileceğiniz güzel hediyeler vardır. Sevgiliniz için seçebileceğiniz en güzel hediyeler kol düğmeleri, kravat iğneleri, kemerler ya da şık bir cüzdan olabilir. Eğer bunları daha önce aldıysanız, kişiye özel yapılan sepetlerden alın. Bu sepetlerde kişinin isimlerinin baş harflerinden ya da isimlerinin tamamından oluşan aksesuarlar olacaktır. Üzerine yazdıracağınız yazıyı kendiniz e belirleyebilirsiniz.
erkeğe sevgililer günü hediyesi
fiyat bilgisi
Keyif tepsisi yaptırın;
erkek için sevgililer günü hediyesi
fiyat bilgisi
Erkek arkadaşınız ile geçirdiğiniz en romantik anlarınızdan birinin fotoğrafı mutlaka vardır. Bu fotoğrafı kullanarak, sabahları yatakta birlikte kahvaltı edebileceğiniz ya da kahve içebileceğiniz güzel bir keyif tepsisi yaptırın. Sevgiliniz bunu görünce çok mutlu olacaktır. 

Resimli kupa bardaklar;
resimli sihirli kupa bardak
fiyat bilgisi
Bu size çok klişe gelebilir. Ancak daha önce bardak hediye etmediyseniz, mutlak bu fikri değerlendirin. Bardağın üzerine işlenmiş olan film şeridinin her karesi sizin mutlu anlarınız yansıtacak olan bu bardak, gördüğü her an sevgilinizi mutlu edecektir. Bu bardağı ister iş yerinde ister evinde kullansın, her zaman sizinle olduğunu hatırlayacaktır.

Fotoğraf baskılı setler;
sevgililer günü hediyesi erkeğe
fiyat bilgisi
Erkek arkadaşınız sigara kullanıyorsa, ona yaptırabileceğiniz en güzel hediye fotoğraf baskılı olan küllük, çakmak ve tabaka seti olacaktır. Bu set ile erkek arkadaşınızın gönlünü fethedebilirsiniz. Erkeğe en güzel hediye fikirleri arasında en çok tercih edilen fikir bu setlerdir. 

Butik Kurabiyeler;

sevgiliye butik kurabiyeler
fiyat bilgisi
Sevgiliniz, kurabiyelerden ya da tatlı yemekten hoşlanıyorsa, ona sevginizden birkaç parça notlar bulabileceği özel kurabiyelerden hazırlatabilirsiniz. Her kurabiyenin üzerine notlar yazarak onu şımartabilir, sevginizi daha anlamlı olarak anlatabilirsiniz.

Kim demiş erkeğe çiçek alınmaz diye;

Bayanların çiçeklerden hoşlandığı doğrudur. Peki erkekler? Onların da çiçek almak isteyebileceklerini hiç düşündünüz mü? Bu yıl sevgilinize farklı bir şey yapın ve ona bir buket çiçek gönderin. Çiçeğin içine sigara içiyorsa, çakmaklı kol saati gizleyebilirsiniz. Bunun dışında almış olduğunuz güzel bir hediyeyi gizleyin ve onu mutlu edin.

Çikolata kutusu;

erkeğe özel çikolata
fiyat bilgisi
Erkeler için en güzel hediye fikirleri arasında yer alan çikolata kutularını göz ardı etmemenizi öneririz. Erkelerden duygularını bayanlar kadar açık seçik yaşamazlar ama bir kutu çikolata onları çok mutlu edecektir. Yalnız çikolata kutusunun içini siz dizayn edin. İçinde kesinlikle kalpli çikolatalar oldun. Hatta kutunun ortasına küçük bir hediye de gizleyebilirsiniz. Mesela; gümüş ve isme özel yapılmış kol düğmeleri gibi…

Kişiye Özel İsim Yazılı Erkek Cüzdanı;

erkeğe sevgililer günü hediyesi
fiyat bilgisi
Eğer sevgilinize bu yıl farklı bir hediye almak istiyorsanız ve fanatik bir sevgiliniz varsa, ona taraftar baskılı olan bir cüzdan hediye edebilirsiniz. Bu cüzdan bayanlara çok basit gibi görünse de onu fazlasıyla mutlu edecektir. 

İsme Özel Kol Saatleri;

erkek sevgili hediyeleri
fiyat bilgisi
Kişiye özel üretilmiş olan bu masa saatleri ile aşkınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Bu saatlere kendi fotoğraflarınızdan birini koymalarını isteyin. Sevgiliniz bu saati iş yerine götürerek her an sizi hatırlayabilir ya da evde olduğu zamanlarda her an gözünün önünde olabilirsiniz. 

İsme Özel 3D LED Gece Lambası

erkek sevgiliye hediye
fiyat bilgisi
Teknoloji tutkunu bir sevgiliniz varsa, ona bütçeniz dahilinde, bilgisayar oyunları, oyun konsolu, telefon, tablet ya da fotoğraf makinesi alabilirsiniz. 

Yorum Yaz

Daha yeni Daha eski