Arkadaşa Doğum Günü Sürprizleri

Arkadaşa Doğum Günü Sürprizleri

Arkadaşlarımızla acısıyla tatlısıyla tüm sene boyunca birçok şey yaşarız. Bu nedenle de doğum günü veya özel zamanlarda kendisine duygularımızı ve sevgimizi göstermek adına çeşitli hediyelere yöneliriz. Fakat hazır olarak alınan doğum günü hediyelerinin çok fazla olması kafa karıştırıcı bir durum olur ve somut olarak ortaya çıkabilir. Arkadaşa yapılabilecek doğum günü sürprizleri onun zevklerinden ve beğendiği şeylerden esinlenilerek verilecek doğum günü hediyeleri olabilir. Bu nedenle doğum günü hediye seçimi özellikle titizlikle düşünülmeli ve dikkatli davranılmalıdır. Her an sevgi duyduğumuz hayatımızın merkezine koyduğumuz arkadaşlarımıza anlamsız bir hediye vermek istemeyiz. Görünce heyecanlanacağı ve aklına bizi getirecekleri hediye önerileri için yazımızdaki fikirlerden faydalanabilirsiniz. İşte size arkadaşlarınıza doğum gününde yapabileceğiniz en güzel doğum günü sürprizleri.

Profesyonel Bilgisayar Oyuncu Seti 

Bilgisayar oyunlarına bayılan ve bilgisayar başından kalkmayan bir arkadaşınız varsa hediye seçiminiz zaten baştan belli. Zamanının büyük bir bölümünü bilgisayar başında geçirdiği için gerçek hayatta alınacak hangi hediyenin onu mutlu edeceği konusunda fikriniz net olur. Şayet biraz detaylı düşünürseniz onun en mutlu olduğu yerin bilgisayar başı olduğunu ve haliyle de bilgisayar oyunları olacaktır. Dolayısıyla erkek arkadaşa doğum günü hediyesi olarak fark yaratacak ve etkileneceği en güzel sürpriz PC oyunları olabilecektir. Arkadaşa doğum günü sürprizleri onun her an faydalanabileceği ve sizi hatırlayabileceği bir hediye olması gerekir. Oyun oynarken faydalanabileceği oyun konsolları veya klavye faresi ya da sesleri ortam gürültüsünden uzak olarak alabileceği bir kulaklık hoş bir sürpriz olacaktır. 

Kendi Ellerinizle Ona Atkı Örün

Doğum günü, özel gündür. Bu özel günde işe yarayabilecek aynı zamanda kullanışlı bir hediyeye ne dersiniz? Doğum günü kış aylarına rastlayan bir sevgiliniz varsa Ona kendi ellerinizle atkı, bere veya eldiven örebilirsiniz. Onun en sevdiği renkte bir ip şişler ve birazcık da örgü yeteneğinizle ona en özel bir doğum günü armağanı verebilirsiniz. Bu armağanı yapmak için internet üzerindeki örgü tariflerinden yardım alabilirsiniz. En fazla 10 dakikalık bir izleme ve bilgi sonucunda el emeği bir atkı hazırlayabilirsiniz. Arkadaşa yapılabilecek doğum günü sürprizleri hem onun boynunu hem de içini ısıtacak kadar özel olabilir. Kendiniz yaptığınız havalı bir kutu içinde de bu armağanı verebilir ve erkek arkadaşınızı sevince boğabilirsiniz. 

Kişiye Özel Takvim 

Takvimi online olarak hazır da alabilir veya arkadaşınıza hediyenizi kendi ellerinizle de hazırlayabilirsiniz. Arkadaşınız yoğun bir biçimde iş yapan ve çeşitli zamanlarını size ayırma konusunda zorluk yaşayan birisi ise, ona ayrı kaldığınız günleri masasında her zaman hatırlatacak bir takvim armağan edebilirsiniz. Kendi ellerinizle hazırlayacağınız bir takvim Arkadaşa doğum günü sürprizleri arasında üst sırada yer alır ve çalışma masasına da hareket katan bir obje olur. Bu takvimin konseptini siz belirleyebilir ve her ay için ilginç bir fotoğrafınızı koyabilirsiniz. Şayet hayranı olduğu bir film varsa film karakterlerinin fotoğraflarını da el emeğinizle yapacağınız takvimde bulundurabilirsiniz. Bu sayede masası bir hayli tarz olacak ve içinde bulunduğu zamanı takvimle rahatlıkla takip edecektir.

Kendi Ellerinizle Bileklik Yapın

Şayet sıradan bileklik yapımları hakkında birkaç bilgiye sahipseniz, bileklik ona hazırlayabileceğiniz en kıymetli armağanlardan birisi olacaktır. Her an sizin onun için vakit ayırdığınız bilekliği görebilecek ve bu hediyeniz ile bileğini süsleyecektir. Aynı bileklikten kendiniz içinde yapabilir ve ikinize özel bir bileklik oluşturabilirsiniz. Doğum günü sürprizleri içinde onun bileğinde her zaman havalı duracak ve her an taşıyabileceği bileklik için aslında kolay şekilde temin edebileceğiniz malzemelere ihtiyacınız olacak. Deri ip, iğne, naylon ipler ve çeşitli süs malzemeleri ile kendi bilekliğinizi oluşturabilirsiniz. Düğme gibi farklı aksesuarları da bilekliğinize ekleyebilir ve bir hayli etkileyici bir biçimde Ona bu sürprizli armağanı verebilirsiniz.

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Kupa Bardaklar

Kahve ve çay seven ve bunun için sürekli vakit ayıran kişilere bu zamanlar içinde faydalanabileceği şık kupa bardaklardan yararlanabilirsiniz. Üstelik Arkadaşınızın fotoğrafına özel bir kupa bardaktan bahsediyoruz. Kişinin adına özel kupa bardaklar yaratıcı ve bir o kadar da orijinal seçimlerdendir. Ayrıca kupa bardaklardan hazırlanmış, kahve, kitap ayracı, anahtarlık ve kalemden oluşan konsept hediye kutuları da ilginizi çekebilir. Kişiye özel kupa verdiğiniz vakit kendine özel bardağı ile en keyifli anlarında ona verdiğiniz bu bardağı kullanmış olacaktır. Unutmayın ki böyle bir bardağın üzerinde kesinlikle kutlama mesajınızın yer alacağı bir hediye notunuz da olmalıdır. “Keyifli geçen zamanlarında ben de yanındayım ve sana eşlik ediyorum” gibi bir yazı ile Ona hediyenizi takdim edebilirsiniz. Arkadaşa özel doğum günü sürprizleri içinde onun faydalanabileceği ve işine yarayacak hediyeler kesinlikle önem vermeniz gereken bir konudur. Her an sizi hatırlayabileceği ve evinin bir köşesinde unutmayacağı bir hediye ile onu doğum gününde mutlu edebilirsiniz.

Samimi ve Abartıdan Uzak Hediyeler Seçin

Doğum günü heyecanının sardığı bu günler içinde herkes sevdiklerine ilginç ve etkileyici doğum günü hediyeleri alma çabası içerisinde olur. Doğum gününde Arkadaşa doğum günü hediyeleri de merak edilmeye başlandı ve biz de dolayısıyla sizlere fikir olabilecek bazı minik sürprizlere yer vermek istedik. Arkadaşınızı mutlu edecek çok özel hediyelere hazır mısınız? Bu doğum günü hediye önerileri sizlerin rahatlıkla yapabileceği ve el yapımı ağırlıktaki fikirlerden oluşuyor. Samimi ve romantikliği her zaman sevdiğine aşılamak isteyen kişiler için de bir hayli ideal hediye önerileri yazımız içerisindedir. Duygulu hediyelerin verilmesi için de doğru anlar seçilmeli ve etkileyici sürprizlerle doğum günü hediyeleri desteklenmelidir. Arkadaşa yapılabilecek doğum günü sürprizleri ile onun kalbini çalmak ve unutulmaz olmasını sağlamak kolay olacak. Şayet doğum gününe az bir vakit kala henüz ne alacağınız hakkında bir fikriniz yok ise, bu yazımızdan yardım alabilir ve sevdiğiniz kişiye unutulmaz bir hediye edebilirsiniz hediye edebilirsiniz.

Konsept Hediye Kutuları Seçmek

Hediyemen.com’da bulabileceğiniz doğum gününe özel olarak hazırlanmış konsept hediye kutuları ile arkadaşınıza birden fazla ve son derece şık sunumlarla hazırlanmış bir doğum günü hediyesi sunmuş olacaksınız. 

El Emeği Fotoğraf Çerçevesi

Şaşırtıcı ve bir o kadar da etkileyici doğum günü hediyeleri Hediyemen’de sizleri bekliyor. Üstelik kapıda ödeme ve uygun kargo fiyatları da sizleri avantajlı kılıyor. Arkadaşınız için ne hediye verebileceğinizi düşündünüz ve ona verebilecek herhangi bir şey bulamadınız. Onun en büyük hediyesinin siz ve sevginiz olduğunu aklınızdan çıkarmadan bir hediye vermeniz işinizi daha basit kılacaktır. Birlikte bir fotoğrafınızı çıkarttırabilir ve kendi el emeğinizle yaptığınız çerçevenin içine yerleştirebilirsiniz. 

Yorum Yaz

Daha yeni Daha eski