Evlilik Teklifi İçin Harika Öneriler

evlilik teklifi önerileri

Evlilik teklifi konusunda aklınızda birçok fikir var ama hepsini bir araya getiremiyorsanız ya da aslında nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız bir evlilik teklifi organizasyon firmasından yardım almanızda fayda var. Elbette bütçe olarak size biraz daha maliyetli gelebilir ama tam anlamı ile bir şeyler yapmak istiyor ya da hiçbir şey eksik kalmasın istiyorsanız sizlere birçok farklı projeler ile sunumlar yaparak fikir verebilirler. Ben yine de kendim bir şeyler yapmak istiyorum ve fikir araştırarak ortaya bir şeyler çıkarmak istiyorum diyorsanız o halde bu yazımızda sizlere fazlası ile yardımcı olacak diye düşünüyoruz.

Evlilik teklifi nerede yapılmalı?

evlilik teklifi önerileri

Evlilik teklifi nerede yapılması sorusu beylerin çok merak ettiği konulardan biri oluyor. Bu aslında tamamen size bağlı. Maliyet konusunda sıkıntım yok diyorsanız bir tekne kiralama yaparak ona denizde evlenme teklifi edebilirsiniz. Bunun yanı sıra şık bir restoranda daha mütevazi bir evlilik teklif de yapılabilir. Evde evlenme teklifi yapmak hem daha az maliyetli hem de daha romantik anlara sahne olabilir elbette. Yine tüm bunların yanı sıra sahilde oldukça romantik bir şekilde de evlenme teklifi yapabilirsiniz. Kısaca aslında evlenme teklifi mekanı diye bir şey yok. Bu sizin istediğinize bağlı.

evlilik teklifi önerileri

Onun her gün geçtiği bir sokak köşesini bile süsleyerek ona aniden bir evlilik teklifi yapabilirsiniz. Tüm bu seçenekleri değerlendirirken kız arkadaşınızın neden hoşlanacağını biraz tahmin etmeli hatta ağzını aramalısınız. 

Evlenme teklifi için tüyoları kız arkadaşınızdan alın

evlilik teklifi önerileri

Peki, bu nasıl olacak dediğinizi duyar gibiyiz. Kimse masum yalanlardan ölmez ki? Aklınızda ki evlenme teklifinden ona biraz bahsedebilirsiniz ama sanki en yakın arkadaşınız kız arkadaşınıza yapacakmış gibi anlatabilirsiniz. Ya da buna benzer videoları izletip tepkilerini ölçebilirsiniz. Örneğin bazı kadınlar kalabalık içinde evlenme teklifi almaya bayılır ama bazıları da bunu asla istemez. Dolayısı ile hem sizin aklınızdan geçen olmalı hem de onun beğeneceği ve seveceği türden bir seçim olmalı diye düşünüyoruz.

Söz yüzüğümü? Tektaş pırlanta mı?

evlilik teklifi önerileri

Aslında geçtiğimiz yıllarda tektaş pırlanta yerine söz yüzüğü ile evlenme teklifi yapılırdı. Bu zamanla yerini daha maliyetli olan pırlanta yüzüklere bıraktı. Hemen hemen her kadın pırlanta tek taşı seviyor elbette buna diyecek bir şey yok. Ama sizin maddi durumunuzda çok önemlidir. Unutmayın ki bu yüzüklerin genellikle manevi anlamı vardır. Ortalama bir fiyata aldığınız tek taşı sattığınızda çok komik paralar ettiğini göreceksiniz. O yüzden kendinizi de çok zorlamadan onun çok sevdiği ve hatırası olan bir yüzük almanızı öneririz. Bu konuda da yine sevgilinizin ağzını çaktırmadan arayabilirsiniz. Borç harç ile alınacak bir pırlanta yüzük hemen hemen hiçbir kızı mutlu etmez diye düşünüyoruz.

Evlilik teklifi pankartları

evlilik teklifi önerileri

Ben biraz daha şatafat istiyorum diyorsanız evlilik teklifi pankartlarını da yaptırabilirsiniz. Bunun için çok uğraşmanıza gerek yok. Birçok ozalitçi bunun hazır şablonlarından birini sizin için çıkartabilir. Genellikle kırmızı renk üzerine yazılacak olan evlilik teklifi pankartlarının boylarını siz belirleyebilişiniz biraz geniş ve uzun olması görselliğini arttırabilir. Direk kendiniz ilgilenir ve kendiniz bir ozalitçi ile anlaşırsanız çok daha makul fiyatlara satın alabilirsiniz. 

Mekan süsleme

evlilik teklifi önerileri

Evlilik firması organizasyonları işte bu anlamda sizin en büyük yükünüzü alıyor ama dediğimiz gibi maddi olarak da size bir külfet bırakıyor. Kendinizde aslında teklifi yapacağınız mekanı kolaylıkla süsleyebilirsiniz. Kapalı bir ortamsa mum ve balonlar yeterli olabilir. Açık bir ortamda ise pankartlar, tüller ve romantik bir masa yeterli olabilir. Eğer dış mekanda bir de ışıklandırma yapabilirsiniz ortamı çok daha loş ve romantik bir hale getirebilirsiniz. 

Evlilik teklifi organizasyon firması mı yoksa kendi emeklerimiz mi?

evlilik teklifi önerileri

Bu aslında çok ama çok zor bir soru. Aslında biz maddi olarak zorluk çekmeyecekseniz siz sadece o anın büyüsünü yaşayın ve işi profesyonellere bırakın demek isteriz. Eğer maddi olarak çok imkanınız yoksa da biraz araştırarak, biraz buradan ilham alarak kendi evlenme teklifi planınızı kendiniz oluşturabilirsiniz. Evlenme teklifi organizasyon fiyatları yerine ve istediğiniz özeliklere göre ortalama 1000 liradan başlıyor diyebiliriz. Siz kendiniz de bir şeyler yapmak istediğinizde bu fiyat yüzük harici çok alt fiyatlarda değil zaten. Bir mekanı süslemek bile başlı başlına bir masraf diyebiliriz.

evlilik teklifi önerileri

Ama sonuç çok güzel olacağı eve unutulmaz bir ana tanıklık yapacağı için bizce değer. Kız arkadaşınız ne kadar sadeliği severse sevsin, unutulmaz bir evlenme teklifi almayı mutlaka isteyecektir elbette. Siz de burada bu satırları okuduğunuza göre ona bunu fazlası ile vermeye hazırsınız zaten. Heyecanlanmadan, içinizden geldiği gibi, bütçenizin yettiği kadar hoş bir teklif yapacağınıza inanıyoruz. Yeter ki arada hep aşk olsun gerisi kolay olur düşüncesindeyiz. Umarız cevabını evet olacağı ve çok mutlu olacağınız bir evlenme teklifinin sahibi olmuş olursunuz.

Yorum Yaz

Daha yeni Daha eski