En İlginç T Shirt Tasarım Modelleri

Yeni ve aykırı tişört modelleri keşfetmek istiyorsanız, işte size hem erkek, hem de kadınlara yönelik olarak seçtiğimiz en ilginç tişört modelleri.

ilginç tişörtler
Kıyafet vücudumuzu dış etkilerden korumak ve dış dünyaya daha güzel bir biçimde gözükmek için giyilir. Giyilen kıyafet insanın iç dünyasını ve yaşadığı çevreyi anlatan en temel faktörlerden birisidir. Günümüzdeki kadar modern olmasa da insanlar kıyafeti ilk 100. 000 yıl önce giymeye başladı. Kıyafetin ilk bulunduğu yer ise dünyanın soğuk bölgeleri. Modern bir ev ortamı olmadığından dolayı insanlar mağarada, ağaç kavuklarında ve çadırlarda yaşamaktaydılar. Bu gölgenin hava durumu sürekli soğuk olduğundan her geçen gün bir çok insan yaşamını yitirmekteydi. Buna bir çözüm getirmeyi düşünen insanlar ilk kıyafeti yaptılar ve soğuktan korunmayı başardılar. Zamanla insan hayatı ile beraber kıyafet malzemeleri ve şekli de değişmeye başladı. Bundan yaklaşık 25. 000 yıl öncesinde buz devri avcıları avladıkları hayvanın deri ve kürklerini kullanarak kendilerine has bir kıyafet ürettiler. 
ilginç tişörtler
Uzun bir süre kıyafet malzemesi olarak da hayvan derisi ve kürkü kullanıldı. Zamanla insanlar yerleşik hayata geçmeye başladı. Burada ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla da tarım ile uğraştılar. Hayvan derisi ve kürkünden yapılma kıyafetin saçma olduğunu düşünün yerleşik hayata geçen insanlar ürettikleri ağaç ve bitkilerden yararlanarak günümüze en yakın kıyafetini ürettiler. Böylece artık kıyafet amacıyla hayvanları öldürme devri kapandı ve ağaç ve bitki malzemeleri kullanılmaya başlandı. 
ilginç tişört tasarımları
Tarımda zamanla büyük bir gelişme gösteren yerleşik insanlar artık kıyafet malzemesi olarak maliyetinin ucuz ve yetiştirilmesi kolay olan pamuk kullanmaya başladılar. Böylece modern hayata geçildi. 
ilginç tişört tasarımları
fiyatı
Böylece kıyafetler daha yumuşak ve hafif bir hal aldı. Yıkamaya elverişli hale gelen kıyafetler böylece uzun yıllar boyunca giyilmeye uygun bir hal aldı. Ayrıca sıcak ülkelerde de kıyafet ana maddesi olarak pamuk yerine keten kullanılmaktadır. Bunun nedeni ise pamuğun yapısı gereği çok terletmesidir. Ketenin ise pamuğun tam tersi terletmeyen ve gene yıkmaya elverişli bir yapısının olmasıdır.

Hazır Giyim

ilginç tişört tasarımları
Buharlı dokuma tezgahlarının kurulması ile kıyafeti kişi kendi elinde dokumak yerine hazır bir şekilde satın almaya başlamıştır. Bu da 1785 yılında gerçekleşmiştir. Kıyafet sektörü ile uğraşan kişilere göre bu tarih modern kıyafet sanayisinin doğuş tarihi olarak kabul edilmektedir. Bundan yaklaşık 65 yıl sonra yani 1850’ li yıllarda ilk dikiş makineleri üretilmiştir. Böylece artık kıyafetler insan elinde üretilmek yerine makinelerde üretilmeye başlamıştır. 
ilginç tişörtler
fiyatı
Böyle demek biraz yanlış olur aslında. Gene insan eli değiyor ama kıyafetin bütün dikişleri makine tarafından dikiliyor. Bu tarih itibariyle kıyafet üretimi kolaylaştı ve değişik tarzda kıyafetler seri şeklinde üretilmeye başlandı. Bunlardan bazıları :

• T shirt
• Gömlek
• Kazak
• Süveter
• Çorap
• Mont
• Pantolon ve benzeri kıyafetler

Kıyafet Sektörü İçin Önemli Tarihler

ilginç tişört tasarımları
1300’ lü yıllarda zengin insanlar kıyafetlerini kendilerine özel terzilerde yaptırmaya başladılar.

1500’ lü yıllarda korselerin daha sağlam olması için ilk kez balina kemiği kullanılmaya başlandı

1850’ li yıllarda sıkışık korse ve kabarık etek kombini kullanılmaya başlandı. Bu model aslında halk içinde kum saati olarak bilinmektedir.
kadın tişört
1870’ li yılarda eteklerin daha kabarık durması için kalça bölgesine tartan takılmaya başlandı

1920’ li yıllarda Coco Chanel kısa ve basit kadin kıyafetleri tasarlayarak kadın giyimine yeni bir bakış açısı getirdi
ilginç tişört tasarımları
1947’ li yıllarda Christian Dior’ un tasarladığı uzun etekler ile savaş zamanındaki sıkıcı giyim tarzı rafa kaldırıldı.

1960’ lı yıllarda Andre Courreges kendi tasarımı olan kısa etek yani mini eteği piyasaya sürdü ve kadınlar tarafından çok beğenildi.
ilginç tişört tasarımları
fiyatı
1980’ li yıllarda vücudun daha düzgün bir şekilde saran kıyafetler üretebilmek için kıyafetin ana maddesi olarak likra kullanılmaya başlandı.

Hayatı Kolaylaştıran ve Sadeleştiren T Shirt

ilginç tişört tasarımları
Bütün bir yıl boyunca kot veya değişik pantolonlarla kombine edenlerden misiniz ? Peki T Shirt’ ün tarihçesinin nereden geldiğini hiç merak ettiniz mi ? İlk olarak adından söz edelim. Adının T Shirt olmasının temel nedeni bedenin ve kolların “ T “ harfini oluşturmasından kaynaklanır. Ortaya çıkışı ilk 1900’ lü yıllarda olmuştur. Elde edilen bilgilere göre ilk T Shirt Amerika’ da ortaya çıkmıştır. Amerika Birleşik Devletleri Deniz Kuvvetleri’ nde çalışan bahriyelerin göğüs kıllarının görünmek istememesinden üretildiği söylense de üretiliş amacı ABD Deniz Kuvvetleri bahriyelerinin uzun bir deniz seyahati yolculuğu yapması ve bu yolculuk sırasında üşümemeleri için kıyafet altından giyilebilecek, gayet sade ve kullanışlı kıyafet üretmektir. 
ilginç tişört tasarımları
1938 yılında “ Gob “ adı altında satılmış; ilk olarak liman çalışanları, daha sonra çiftçi, madenci derken bütün bir halka yayılıp gitmiştir. Gene bu yıllarda yaygınlaşması ile arkasına yükseliş rüzgarını alan T Shirt sözlüklere yeni bir kelime olarak giriyor, üzerine baskılar yapılarak milyon TL’ lere satılıyor ve baskılar ile mesaj verme niteliği kazanmıştır. 1939’ lu yıllarda iyice yaygınlaşan T Shirt artık karizma kavramı ile de ilişkilendirilmeye başlıyor ve dönemin yıldızlarından tut sokak insanına kadar herkes alıp giymeye başlıyor. 
ilginç tasarım tişörtler
fiyatı
Bu tarihte baskısı dönemi yansıtmak ve insanların ilgisini çekmek amacıyla ilginç baskılar yapılmaya başlanıyor. İlerleyen zamanlarda da kartopu etkisi sürüyor ve 7’ den 70’ e herkes kullanmaya başlıyor. Bunun nedeni :

• Ucuz Olması
• İlginç Baskılarda Modellerinin Olması
• Hafif Olması
• Her Kıyafetle Kombinlenebilmesi.

Bu arada ilginç baskılar bulunan T shirt demişken günümüz insanlarının özgür ve yaratıcı olmalarından dolayı T shirt baskıları daha ilginç bir hal almıştır.

En İlginç T Shirt Modelleri


1. Hayata Renkli Bir Bakış Açısından Bakmak

ilginç tişört tasarımları
Sürekli bir olayı kötüye yoran veya başına gelen bir olayı hep kötü değerlendiren bir arkadaşınız mı var ? Bu T Shirt tam arkadaşınıza uygun bir üründür. Baskısı itibariyle içerisinde çeşitli renk tonları içeren ve en orta kısmında göz olan bu model hayata her zaman renkli ve olumlu bakmak gerektiği mesajını veriyor.
ilginç tişört tasarımları
Her vakit yeni bir yer keşfetmek isteyen biriyseniz bu ilginç T shirt modeli tam size göre. Üstünde bir harita bulunan bu model sizin tam karakterinizi yansıtacak bir modeldir.
ilginç tişört tasarımları
Bir mağazada gördüğünüzde çok basit ve saçma bir T shirt olarak görünebilir ancak bir insan üzerinde görüldüğünde farkı ortaya çıkacaktır. İnsan bedeni bulunan ve bir kısmının açık, kemikler gözüken bir baskı olan bu T shirt hayatınız boyunda görebileceğiniz en ilginç T shirt modelidir.
ilginç tişört tasarımları
Tasarımının iyi bir şekilde anlaşılabilmesi için detaylı bir şekilde bakılması gerekmektedir. Üzerinde kafes ve içinde kuş detayı olan T shirt ucunda bir kolye ile bağlantılıdır. Bunu da giyerken taktığınızda insanlar ilk başta düz bir T shirt ve kocaman bir kolye zannedebilir ama bu kolyeli T shirt. Tasarımı itibariyle insanlar tarafından oldukça ilginç ve hoş karşılanan bir T shirt modelidir.
ilginç tişört tasarımları
Bakıldığında sadece üzerinde bir kitap baskısı bulunan bir T shirt zannedilebilir lakin biraz detaylı incelenirse farkı kolay bir şekilde ayırt edilebilir. Kitabın sayfa kısmında kalem koymak için bir küçük cep vardır ve buraya bir kalem koyarak arkadaşlarınızın yeterince ilgisini çekebilirsiniz

COMMENTS

Ad

3d el yapımı resim çerçevesi,1,ağır abi sözleri,1,anlamlı aşk sözleri,1,anlamlı sözler,1,anne,1,anne temalı şiirler,1,anneler günü hediyeleri,1,anneler günü hediyesi,4,anneler günü mesajları,1,anneler günü sürprizleri,1,anneler günü şiir örnekleri,1,anneler günü şiirleri,1,anneye güzel sözler,1,anneye hediye,7,anneye sürpriz,1,arkadaşa doğum günü hediyesi,3,arkadaşa doğum günü mesajları,1,arkadaşa doğum günü sözleri,1,arkadaşa hediye,3,arkadaşa yılbaşı hediyesi,1,arkadaşla ilgili güzel sözler,1,arkadaşlık sözleri,1,asker sevgiliye doğum günü hediyesi,2,asker sevgiliye hediye,1,askere hediye,1,aslan burcu,2,aslan burcu erkeğe hediye,1,aslan burcu erkeğe ne hediye alınır,1,aslan burcu kadına hediye,1,aslan burcu kadına ne hediye alınır,1,aşk konservesi,1,aşk sözleri,1,aynı gün kargo hediye,1,aynı gün teslim hediye,1,baba olma hediyeleri,1,babalar günü,1,babalar günü hediyeleri,1,babalar günü hediyesi,2,babalar günü mesajı,1,babalar günü mesajı kısa,1,babalar günü mesajları,2,babaya el yapımı hediye,1,babaya güzel sözler,1,babaya hediye,6,babaya hediye notları,1,başak burcu,1,başak burcu erkeğe hediye,1,başak burcu erkeğe ne hediye alınır,1,bayan kolye,3,bayan öğretmene hediye,4,bayan sevgiliye hediye,8,bayan sevgiliye sevgililer günü mesajları,1,bayana hediye,24,bayana yılbaşı hediyesi,1,bebek,1,bebek görme hediyesi,1,bebek hediyesi,1,bebekler için hediye,1,bebeklere hediye,1,beden eğitimi öğretmenine hediye,1,beden öğretmenine hediye,1,boğa burcu,2,boğa burcu erkeğe hediye,1,boğa burcu erkeğe ne hediye alınır,1,boğa burcu kadınına hediye,1,burçlara göre hediye,5,cuma kutlama mesajları,1,cuma mesajları,1,çalışan erkeklere hediye,1,çift saatleri,1,çim adam nasıl yapılır,1,çocuklara hediye,1,damar sözler,1,diy,19,dogumgunu,3,doğum günü hediyesi,10,doğum günü mesajları,2,doğum günü pasta modelleri,1,doğum günü pastası nasıl yapılır,1,doğum günü sürprizleri,1,edebiyat öğretmenine hediye,1,el emeği hediyeler,4,el emeği yılbaşı hediyeleri,1,el emeği yılbaşı hediyesi,1,el emeği yılbaşı süsleri,1,el yapımı,3,el yapımı ampul,1,el yapımı babalar günü hediyesi,1,el yapımı bayan çanta,1,el yapımı çim adam,1,El Yapımı Doğum Günü Pastaları,1,el yapımı ev hediyeleri,1,el yapımı explosion box,1,el yapımı hediye,30,el yapımı hediyeler,24,el yapımı kar küresi,2,el yapımı kitap okuma ayracı,1,el yapımı kumaş çanta,1,el yapımı mumlar,1,el yapımı nişan hediyeleri,1,el yapımı öğretmene hediye,1,el yapımı öğretmenler günü hediyeleri,1,el yapımı patlayan kutu,1,el yapımı tabure organizeri,1,el yapımı yılbaşı çam ağacı,1,el yapımı yılbaşı hediyeleri,5,el yapımı yılbaşı hediyesi,2,el yapımı yılbaşı kapı süsleri,1,en çok satan hediyeler,1,en gözde hediyeler,1,en güzel anneler günü şiirleri,1,enteresan tişört modelleri,1,erkeğe hediye,25,erkeğe yılbaşı hediyesi,3,erkek,1,erkek arkadaşa hediye,4,erkek arkadaşa sürpriz hediye,1,erkek öğretmene hediye,5,erkek sevgili,1,erkek sevgiliye hediye,10,erkek sevgiliye sürpriz,3,erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi,1,erkeklere yılbaşı hediyesi,1,esprili hediyeler,1,etkileyici sözler,1,ev hediyeleri,1,evde çim adam yapımı,1,evde doğum günü pastası yapmak,1,evde kitap okuma ayracı yapmak,1,evde kumaş çanta yapılışı,1,evde sevgiliyle kutlama yapmak,1,evlilik teklifi,2,evlilik teklifi çiçekleri,2,evlilik teklifi nasıl yapılır,1,evlilik yıldönümü,1,evlilik yıldönümü nasıl kutlanır,1,explosion box,1,explosion box nasıl yapılır,1,Felsefe Öğretmenine Hediye,2,Felsefe Öğretmenine Hediye Fikirleri,1,Fen Bilgisi Öğretmenine Hediye,1,gaz lambası,1,geometri öğretmenine hediye,1,günaydın mesajları,1,güzel doğum günü mesajları,1,güzel mesajlar,2,güzel sözler,9,güzel yeni yıl sözleri,1,hadisli cuma mesajları,1,hasır ipten sepet nasıl yapılır,1,hasır ipten sepet yapılışı,1,hasır ipten tabak yapılışı,1,hasır ipten vazo nasıl yapılır,1,hediye,20,hediye bayan aksesuar,1,hediye kutusu süsleme,1,hediye notları,1,hediye seçenekleri,2,hediye sepetleri,1,hediye vosvos oyuncak,1,hes kodu anahtarlık,1,ilginç hediyeler,3,ilginç tişört modelleri,1,ilginç tişört tasarımları,1,ilginç ürünler,1,İlkokul Öğretmenine Hediye,1,inci kolye,1,indirimli hediyeler,1,isim yazılı cüzdan,1,İstanbul un gezilecek yerleri,1,İstanbul'da gezilecek güzel yerler,1,istanbul'da yılbaşı mekanları,1,İstanbul'un gezilebilecek güzel yerleri,1,istanbulda yılbaşı kutlanabilecek mekanlar,1,istiridye içinde inci kolye,1,iş arkadaşına hediye,1,iş hediyesi,1,İtalyanca Öğretmenine Hediye,1,iyi geceler mesajları,1,kadınlar günü hediyesi,1,kadınlar günü için küçük sürprizler,1,kadınlar günü sürprizleri,1,kadınlar gününde ne yapılır,1,kadınlara hediye,3,kampanyalı hediye fikirleri,1,kampanyalı hediyeler,1,kanvas tablo,1,kapak sözler,1,kapı süsleri,1,kapıda ödeme hediye,1,kar küresi nasıl yapılır,1,karakalem resim,1,Karakalem Resim Efektli Kupa Bardak,1,karakalem resim sipariş,1,kavanoz hediyeleri,1,kavanoz ile yapılan el emeği hediyeler,1,kavanozdan yapılabilen hediyeler,1,kedi yastığı nasıl yapılır,1,kedi yatağı nasıl yapılır,1,kendin yap hediye,1,kısa aşk sözleri,1,kız arkadaşa hediye,5,kişiye özel bileklik,1,kişiye özel cüzdan,1,kişiye özel hediye,8,kişiye özel hes kodu anahtarlık,1,kişiye özel kupa,4,kitap önerileri,1,kocaya hediye,1,koç burcu,1,koç burcu hakkında bilgiler,1,koç burcu kadın ünlüleri,1,koç burcu özellikler,1,kolay yapılabilen öğretmenler günü hediyeleri,1,kolye,1,konserve kutusundan mumluk yapımı,1,kupa bardak,1,makyaj fırçası nasıl yapılır,1,mesaj veren şiirler,1,mini mesaj şişeleri,1,mumluk yapımı,1,nişan hediyesi,1,nostaljik gaz lambası,1,nostaljik hediye,1,objektif kupa bardak,1,ofis hediyesi,1,öğretmen,10,Öğretmene el emeği hediyeler,1,öğretmene hediye,10,öğretmenler günü hediyeleri,8,öğretmenler günü hediyesi,5,özlü sözler,1,plaj buz dolabı süsleme,1,popüler hediyeler,1,portre sipariş,1,psikologlara hediye kupa bardak,1,resim çerçevesi yapımı,1,resim çizdirme,1,resimli cuma mesajları,1,resimli yılbaşı mesajları,1,romantik hediyeler,1,romantik yılbaşı mesajları,1,saksı yapımı,1,Senin Hakkında En Sevdiğim Şeyler Kitabı,1,sevgili,3,sevgili bileklikleri,1,sevgili için aşk sözleri,1,sevgili ile istanbulda nereler gezilir,1,sevgili saatleri,1,sevgililer günü hediyesi,14,sevgililer günü hediyesi erkek,2,sevgililer günü mesajları,2,sevgililer günü sözleri,1,sevgililer günü sürprizleri,1,sevgililer hediyeleri kadın,1,sevgiliye asılan kıza kapak sözler,1,sevgiliye aşk mesajları,2,sevgiliye aşk sözleri,1,sevgiliye doğum günü mesajları,1,sevgiliye el yapımı hediyeler,1,sevgiliye el yapımı yılbaşı hediyeleri,1,sevgiliye günaydın mesajları,1,sevgiliye güzel sözler,5,sevgiliye hediye,49,sevgiliye hediye kitap,1,sevgiliye iyi geceler mesajları,1,sevgiliye küçük sürprizler,2,sevgiliye manevi hediye,1,sevgiliye manevi hediyeler,1,sevgiliye sürpriz,14,sevgiliye ufak sürprizler,1,sevgiliye yapılabilecek yılbaşı sürprizleri,1,sevgiliye yapılacak sürprizler,1,sevgiliye yılbaşı hediyesi,2,sevgiliye yılbaşı mesajları,1,sevgiliye yılbaşı sürprizleri,2,sevgiliyle iyi vakit geçirme,1,sihirli kupa,1,sürpriz,13,süslü hediye kutuları,1,şiir,1,şişe lamba,1,türkçe öğretmenine hediye,1,ucuz hediyeler,1,uzaktaki sevgiliye hediye,1,uzaktaki sevgiliye sürpriz,1,uzun aşk sözleri,1,ünlü sözleri,1,ünlülerin güzel sözleri,1,yengeç burcu,2,yengeç burcu bayana ne hediye alınır,1,yengeç burcu erkeğe hediye,1,yengeç burcu erkeğe ne hediye alınır,1,yengeç burcu kadına hediye,1,yılbaşı,17,yılbaşı çam ağacı,1,yılbaşı eğlencesi,1,yılbaşı gecesi ne giyilir,1,yılbaşı hediyeleri,17,yılbaşı hediyesi,17,yılbaşı için öneriler,1,yılbaşı için şık kıyafet önerileri,1,yılbaşı kıyafet önerileri,1,yılbaşı kutlama sözleri,1,yılbaşı kutlaması,1,yılbaşı mesajları,3,yılbaşı sürprizi,2,yılbaşı sürprizleri,1,yılbaşına evde oynanabilecek oyunlar,1,yılbaşında ev süsleme,1,yılbaşında evde ne yapılır,1,yılbaşında nasıl giyinilir,1,yılbaşında ne yapılır,2,yılbaşında neler yapılır,1,yıldönümü hediyesi,7,
ltr
item
Güzel Hediye Fikirleri: En İlginç T Shirt Tasarım Modelleri
En İlginç T Shirt Tasarım Modelleri
Yeni ve aykırı tişört modelleri keşfetmek istiyorsanız, işte size hem erkek, hem de kadınlara yönelik olarak seçtiğimiz en ilginç tişört modelleri.
https://2.bp.blogspot.com/-vblWVtOrT4c/Wste39lZDvI/AAAAAAAAA9w/CUvQLhjICSYaxL2qj1iNNOzuvlGB5F3VACEwYBhgL/s640/ilginc_tisort_modelleri_6.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-vblWVtOrT4c/Wste39lZDvI/AAAAAAAAA9w/CUvQLhjICSYaxL2qj1iNNOzuvlGB5F3VACEwYBhgL/s72-c/ilginc_tisort_modelleri_6.jpg
Güzel Hediye Fikirleri
https://www.iyihediyefikirleri.com/2018/04/en-ilginc-t-shirt-tasarim-modelleri.html
https://www.iyihediyefikirleri.com/
https://www.iyihediyefikirleri.com/
https://www.iyihediyefikirleri.com/2018/04/en-ilginc-t-shirt-tasarim-modelleri.html
true
7733495303042729096
UTF-8
Tüm yazılar Kayıt Bulunamadı Tüm Kayıtlar Devamını Oku Cevap Cevabı İptal Et Sil By Ana Sayfa Sayfa Yazı Tümünü Görüntüle Senin İçin Önerilen Etiket Arşiv Ara Tüm Yazılar İsteğinizle eşleşen bir yayın bulunamadı Ana Sayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Paz Pzt Sal Çar Per Cum Cts Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Oca Şub Mar Nis May Haz Tem Ağu Eyl Eki Kas Ara Şimdi 1 dakika önce $$1$$ dakika önce 1 saat önce $$1$$ saat önce Dün $$1$$ gün önce $$1$$ hafta önce 5 haftadan önce Takipçiler Takip Et Bu içerik Kilitlenmiştir 1. ADIM: Bir sosyal ağda paylaşın 2. ADIM: Sosyal ağınızdaki bağlantıya tıklayın Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Tüm kodlar panoya kopyalandı Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy