Sevgiliye Doğum Günü Sürpriz Fikirleri

Sevgiliye Doğum Günü Sürpriz Fikirleri
Güzel bir doğum günü sürprizi yapabilmeniz için size harika bir liste hazırladık. Bu listeden seçeceğiniz romantik sürprizleri kolaylıkla hayata geçirebilir ve sevgilinizi yeni yaşına girerken mutlu edebilirsiniz. Doğum günü, hediyesiz olmaz! Ama sürprizsiz hiç olmaz. Çünkü hediyenizi ancak sürpriz yaparak akılda kalıcı kılabilirsiniz. Ayrıca kadınların hediyeleri sevdikleri kadar, yaş günlerinde sürprizler de sevdiklerini biliyoruz. Bu sebeple sevgilinizin doğum gününü daha da harika yapmak istiyorsanız, o zaman ona bu listedeki sürprizlerden birini rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu yazımızdaki önerilerle, sevgiliye doğum günü sürprizi ne yapılır konusunda merak edilen tüm sorularınıza cevaplar bulabilirsiniz. Çünkü sizlere ufak ama oldukça etkileyici doğum günü sürpriz önerileri sunacağız. Sevgiliniz için doğum günü sürprizi fikirlerine siz de aşağıdaki alt başlıklarla kolayca ulaşabilirsiniz. Fikirlerimizden ilham alarak ister direkt aynısını, ister kendinizden bir şeyler katarak, sevgilinize en güzel doğum günü sürprizini bu listemizdeki önerilerimizle gerçekleştirebilirsiniz. Umarım listeyi keyifle okursunuz.

1. En Sevdiği Mağazaya Alışverişe Götürün

sevgiliye doğum günü sürprizleri
Sizleri oldukça sağlam ve güzel doğum günü fikirleri ile buluşturuyoruz. Mesela şimdi okuyacağınız fikir, yapılması hem çok basit, hem aynı zamanda da eşsiz. AVM'lerde çok sayıda mağaza bulabileceğiniz bir mağaza seçmelisiniz. Mağaza yöneticisi ile konuşun. Sevgilinizi doğum günü alışverişine götüreceğinizi ve ardından yöneticilerine sevgilinize vereceğiniz doğum günü tebrik kartını kendisine vermeleri gerektiğini söyleyin. Kulağa ilginç geliyor, değil mi? Ama sevgiliniz emin olun bu sürprizinizden oldukça etkilenecektir.

2. İş Arkadaşlarıyla Ona Sürpriz Yapın

sevgiliye doğum günü sürprizleri
Çalışıyor olabilir veya sevgiliniz öğrenci olabilir. Bulunduğu ortamdaki arkadaşlarını önceden bilgilendirin ve Ona doğum gününde iyi ki doğdun şarkısını söyletin. Bu sevgiliniz için gerçekten büyük bir doğum günü sürprizi olacak ve size birinin doğum gününü arkadaşlarına söylediğini söylediğinde, bunun sizin tarafınızdan yapıldığını ve sevgiliniz için bir sürpriz olacağını açıklayabilirsiniz.

3. Yaş Pasta Üzerinde Fotoğraf Sürprizi

sevgiliye doğum günü sürprizleri
Sevgilinizin en sevdiği ünlü kim? Ya da en sevdiği yer? Obje ya da kişi kim? Eminim bunu siz zaten ziyadesiyle biliyorsundur. Bilmiyorsanız bu sürprizi hazırlamanız için bilmeniz gerekiyor. Çünkü en sevdiği resmi yaş günü pastası üzerine aktaracaksınız. Ünlülerden yakın arkadaşlarına, en sevdiğin yerden herhangi bir nesneye kadar her şeyi seçebilirsin. Ya da hepsini de kullanabilirsiniz. Herhangi bir pastaneden yaptırabilirsin , sana yardımcı olacaklardır. Şimdi, sevdiği bir şeyin basılı olduğu pastayı görünce ne kadar şaşıracağını hayal edin.

4. Ev Eşyalarınızı Yeniden Düzenleyin

sevgiliye doğum günü sürprizleri
Bu, özellikle eşleri için doğum günü sürprizi fikirleri arayan tüm kocalar için. Fikir biraz garip ama bir kadın, erkeğinin ev işlerini organize ettiğini görmeyi sevecektir. Erkeklerin kadınlardan daha örgütlenmemiş olduğuna inanılıyor. Benimle aynı fikirde olabileceğini biliyorum. Eşiniz, eşyalarınızı evde veya odada oraya buraya koyduğunuz için sizi birçok kez azarlamış olabilir, alışkanlığınızdan rahatsız olabilir ve şimdi size tekrar tekrar söylemekten bıkmış olabilir. Bu yüzden, her şeyi doğru yerde düzenleyerek eşinizi şaşırtmak için mükemmel bir zaman, o uyurken veya evden uzaktayken olabilir.

5. Sabah Kahvaltısı Hazırlayın

sevgiliye doğum günü sürprizleri
Bu da koca için geçerli bir sürpriz. Adından da anlaşılacağı gibi, sevgilinize kahvaltı hazırlamalısınız. Yıllarca eşiniz, sizin ve aileniz için yemek yapıyor, neden doğum gününde lezzetli bir kahvaltı hazırlayarak siz Ona bir ziyafet vermeyesiniz? Uyurken sevgili eşinize güzel bir kahvaltı hazırlayabilirsiniz. Güzel bir şekilde sunun ve ona bunun sadece kendisi için özel hazırlanmış bir sofra olduğunu söyleyin. Birkaç yıl önce kız arkadaşım için destek oldum ve birkaç yemek yaptım, o kadar iyi olmadığını biliyorum ama sevgiliniz için çok çaba sarf ettiğim için yine de sevdi. Ayrıca ona bir şeyler pişirerek ona ne kadar değer verdiğinizi söyleyin.

6. Romantik Notlarla Doğum Gününü Kutlayın

sevgiliye doğum günü sürprizleri
Sizinle paylaşmak istediğim çok ilginç fikirlerden biri de romantik sticker not yazıları. Bu plan için sevgiliniz için farklı doğum günü notları almalısınız. Her notada farklı mesajlar yazın, ona söylemek istediğiniz her şeyi yazabilirsiniz. Sadece farklı not kağıtlarına farklı şeyler yazın. Şimdi 10 ila 15 not yaptıktan sonra, sevgilinizin  kişisel eşyalarına saklamanız gerekiyor. Mesela Çantasına, çalışma masasına, mutfak tezgahına, banyo aynasına vb. Şimdi bu kadar, işiniz bitti, bütün gün bu notlara uzanacak ve bu kesinlikle sevgilinizin yaş gününü bu harika sürprizle yapacak.

7. Portresini Çizdirin

sevgiliye doğum günü sürprizleri
Geçmişte ona doğum günü için çok şey hediye etmiş olabilirsin ama eminim anne babasının portresini hiç hediye etmemişsindir, değil mi? Kızlar veya kadınlar her zaman ebeveynlerine oldukça düşkündür. Ebeveynlerine gerçekten bağlılar, bu yüzden şimdi size neden ebeveynlerinin portresini hediye etmenizi söylediğimi biliyorsunuz. Bu portreyi doğum günü hediyesi olarak görünce çok şaşıracak. Bu fikirleri az önce kız arkadaşının doğum günü için yapan arkadaşımdan aldım. Ailesinin Portresini görünce gerçekten şaşırdı.

8. İşyerine Hediye Gönderin

sevgiliye doğum günü sürprizleri
İşe özel teslimat yapın. Tatilde doğum günü kutlamak her zaman iyidir ama iş günü olan bir hafta içi geldiğinde, doğum gününü ofis çalışanları ile ofis ışıkları altında sıcak bir şekilde kutlayabilirsiniz. Ofisi ve ofisteki alanını dekore edin ve özel teslimat balonlar, pizzalar, çiçekler, kekler, şarkılar ve meyve buketleri ile doğum gününe ışıltı katın.

9. WEB Sitesinde Reklam Yayınlatın

sevgiliye doğum günü sürprizleri
Bir blogda "Doğum günün kutlu olsun" dilediğini ya da doğum gününde çevrimiçi alan eklediğini bilse çok şaşırırdı. Bu sevgiliniz için asla unutamayacağı hoş bir sürpriz olacak. Bunun için, doğum gününü kutlayacağı o büyük gün için bir ek alan veya blogda çevrimiçi olarak küçük bir miktar para ödemeniz gerekiyor. Sevgilinizin yüzünde gülümseme oluşturacak ve doğum günü dileğini bir afiş veya kenar çubuğunda tam anlamıyla inanamayarak görecek. reklam alanından.

10. Çocukluk Arkadaşı İle Buluşturun

sevgiliye doğum günü sürprizleri
Doğum gününde uzun mesafeli bir arkadaşından veya aile üyelerinden beklenmedik bir ziyaret alması sevgilinizi şaşırtacak. Kendisi için hoş bir sürpriz olacak olan doğum günü partisinde uzun mesafeli arkadaşını aramanız sizi çok mutlu edecektir. Beklenmedik bir arkadaşınızın veya aile üyenizin doğum günü için doğru zamanda gelmesi için yerinize aylar öncesinden ziyaretini planlayacaksınız.

11. Keşfedilmemiş Yerleri Gezdirin

sevgiliye doğum günü sürprizleri
Yeni bir restoran denemek ya da seyahat etmek için yeni bir ülkeye gitmek onun dileği olurdu. Daha sonra doğum gününde sevgilinizi hep gitmek istediği ama daha önce hiç gitmediği bir restoranda akşam yemeğine çıkararak ya da hediye olarak keşfetmeyi seveceği uzun bir yolculuk planlayarak onun dileğini gerçekleştireceksiniz. en sevdiği ülkeyi ziyaret ederek doğum günü. 

12. Fotoğraflarınızla Ona Sürpriz Yapın

sevgiliye doğum günü sürprizleri
Arkadaşlarını ve akrabalarını ara ve sevgilinize ilgili anıların bir videosunu gönder ve onlardan aldığın tüm video kupürlerini bir koleksiyon yap ya da kolaj yap. Bu video kupürlerinden kişiselleştirilmiş, büyük bir dosya veya DVD oluşturun ve bunu doğum günü kızına, harika anılar paylaştığı herkesin sevgisinin bir hediyesi olarak asla unutamayacağı bir onur hediyesi olarak sürpriz doğum günü kutlaması olarak verin.

13. Ona Harika Yemekler Hazırlayın

sevgiliye doğum günü sürprizleri
Bu sürpriz, sevgilinizi doğum gününde gerçekten şaşırtacak. Doğum gününde yemek yemek için restorana gitmekten ya da kendi evinizde parti yemeği hazırlamaktan bıkmış olmalısınız. Bunun yerine, sizin için sevdiğiniz harika ve lezzetli yiyecekleri hazırlayacak olan, evinizdeki kişisel bir şefi arayacaksınız. Bunun için sizi takdir edecek ve doğum günü partinizde yemek hazırlamak için eğitimli bir şef çağırdığınızda gerçekten şaşıracak ve şef tarafından yapılan yemek hazırlıklarına da bayılacak.

14. Radyodan Doğum Günü Dileklerinizi İletin

sevgiliye doğum günü sürprizleri
Bu sürprizi çok sevecek. Evde veya seyahat ederken her zaman dinlediği belirli frekanstaki yerel radyo istasyonunu ararsınız. Ona sürpriz yapmak için önceden radyo istasyonunu arayın ve doğum günü dileklerini radyo istasyonundan radyosunun yerel frekansını açtığında dinleyeceği radyo istasyonundan iletmelerini söyleyin. Bu, doğum günü dileklerinin yerel radyo istasyonunda iletildiğini veya aktarıldığını ve birçok dinleyici tarafından duyulacak olan doğum günü dileklerini dinlemek için harika bir sürpriz olacak.

15. Neşeli Bir Piknik Organize Edin

sevgiliye doğum günü sürprizleri
Ona harika bir doğum günü kutlamasının heyecanını ve sevincini vermek istiyorsan, onu senin tarafından özel olarak planlanmış, pek de tipik olmayan bir pikniğe götürmelisin. Bu piknik farklı olacak ve o normal piknikler gibi olmayacak. Piknik alanını balonlar ve sayısız fırıldaklarla süsleyerek doğum gününü eğlenceli hale getirmek için çeşitli fikirlere sahip olacağınız gibi, içinde alışılmadık eğlence ve neşe olacak pikniğin keyfine varacak, ardından mum ışığında akşam yemeği yiyip kaliteli vakit geçireceksiniz. 

16. Sevgilinize Her Saat Bir Hediye Gönderin

sevgiliye doğum günü sürprizleri
Doğum gününde arkadaşlarından, aile üyelerinden ve akrabalarından birçok hediye alacak. Tüm bu hediyeleri hediye kağıdına sarın ve o hediyeyi açmak için belirli bir zaman yazın. Daha sonra hediyeyi ilgili saate göre tek tek açın ve arkadaşlarından, misafirlerinden ve akrabalarından aldığı hediyeler için ona hoş bir sürpriz yapın. Doğum günü partisinde bu harika hediye sürprizine sahip olmaktan çok mutlu olacak.

17. Gölde Kayıkla Gezinti Yapın

sevgiliye doğum günü sürprizleri
sevgiliniz için düzenlediğiniz havalı bir kayık gezintisinde doğum günü sürprizinin kutlanmasına bayılacak. Kayığı göz alıcı balonlar ve kurdeleler ile süsleyecek, ardından kayık gezinize eğlence katmak için serin gölde tekne gezintisi yaparken keyif alacağınız kayığın içine ikiniz için köpüklü şarap şişesi ve içmeniz için bardaklar yerleştireceksiniz. atmosfer. O, gölün güzel, harika doğal çevresinden ve göl suyunun dalgalarından rahatlamasını sağlayacağından, sizinle kayıkta gezintiye çıkmanın sürprizini sevecek ve tadını çıkaracaktır.

18. Gece Yarısı Uyandırın ve Sürprizinizi Yapın

sevgiliye doğum günü sürprizleri
Derin uykuya daldığında saatinin alarmını gece yarısı 12'ye kurun ve alarm saat 12'de çalmaya başlayınca sevgilinizi uykusundan uyandırın ve gece yarısına doğru “doğum günün kutlu olsun” deyin ve kapanmadan önce en yakın bara götürün. en sevdiği içeceği vererek. Sonra onunla kahvaltı yapın ve mehtaplı bir yürüyüşe çıkın, bir kamp ateşi ayarlayın ve onunla gecenin tadını çıkarın. Sonra doğum gününü sabahın erken saatlerine kadar kutlayın ve güzel gün doğumunun gerçekleşmesini bekleyin. Sizinle bu eşsiz doğum günü sürprizinin tadını gerçekten çıkaracak. Sanırım bunlar sevgiliniz için en iyi doğum günü sürprizleri olacak. Ne düşünüyorsun?

Yorum Yaz

Daha yeni Daha eski