Erkeğe Alınabilecek Yılbaşı Hediyeleri

erkeklere alınabilecek yılbaşı hediyeleri
İşte geldik hediyelerinin en ama en zoruna. Şimdi akıllarda tek bir soru peki ben bu sevdiğim erkeğe yılbaşı hediyesi olarak ne alacağım? İşte kadınları en çok zorlayan anlardan biri de bu. Biz öyle klasik kazak ya da gömlek alın diyecek değiliz. Onları alabilmek için oldukça fazla özel günleriniz zaten var biz daha özellerine, daha komiklerine, daha emek kokanlarına bir göz atmak istiyoruz. Erkeğe yapılabilecek yılbaşı sürprizlerini sizler için derledik ki bu yıl biraz da olsa işinizi kolaylaştırmış olalım. Erkek arkadaşınız için alabileceğiniz bir çok alternatif var ama siz en çok ona hitap edeni bulmak zorundasınız. Erkek arkadaşa yılbaşı sürprizi sizi zorluyor olsa da en sonunda en güzel hediyeyi alacağınıza şimdiden eminiz. Güzel bir yemek ya da yeni yıl kutlaması sonrası hediyenizi taktim edebilirsiniz.

Sürpriz yeni yıl kitabı ve ajandası

erkek arkadaşa yılbaşı hediyesi
Çok rahatlıkla yaptırabileceğiniz sürpriz yeni yıl anı kitabı erkeklerinde çok ilgisini çekecektir. Özellikle yaptığınız ilklerinizi bu kitapta toplayabilirsiniz. Örneğin ilk sayfasına ilk buluştuğunuz günden bir anı yazabilir ve var ise bir fotoğrafınızı bastırabilirsiniz. Bir sorundaki sayfaya onun size ilk aşkım dediği ya da seni seviyorum dediği günü yazarak ne hissettiğinizi yazabilirsiniz. Kısaca bu kitap sizin hem bir nevi ona dair duygularınızı içerecek hem de anılarınızı her zaman taze tutmaya yardımcı oluyor olacak. içine birde takvim yerleştirerek o takvime sizin için özel olan günleri kalp şeklinde işaretleme yaparak unutmamasını da sağlayabilirsiniz. Yani bir taş ile iki kuş vurmak demek kısaca bu oluyor olacak. istediğiniz kadar sayfa yapabilir ve istediğiniz anılarınızı ve özellikle ilk yaşadığınız anıları ve özellerinizi eklemeyi unutmayınız. Bu ani ilklerin anı defteri sizlerden çocuklarınıza kalacak hoş bir anı olacak. aynı zamanda erkek arkadaşa yılbaşı sürprizleri arasında da en özel yerde yerini alıyor olacak.


DAHA KOMİK EN KOMİK

erkeğe alınabilecek yılbaşı hediyesi
fiyat
Bu kitap daha da eğlenceli daha da komik olmalı diyorsanız o halde işin içine biraz daha espri katabilirsiniz. Yine anılarınızı yazabilir ve resimleyebilirsiniz ama aynı zamanda ona kızdığınız ya da beğenmediğiniz yönlerini tatlı bir dil ile iletebilirsiniz. Örneğin en komik fotoğraflarınızı bu kitapta toplayabilir ya da onun size attığı en komik ya da en absürt yazıları bir araya getirebilirsiniz. Hiç o tarz bir resim yok diyorsanız o halde kalan zamanlarınızda onu haberli ya da habersiz çekerek oldukça keyifli kareler yakalayabilirsiniz. 
erkeğe özel yılbaşı hediyesi
fiyat
Erkekler böylesine bir hediyeden keyif alırlar. Kaprisleri ve kırılma noktaları çok kolay olmadığı için eğlenecek ve hatta sizin böyle bir eğlence hazırlıyor olmanızdan keyif alacaktır diye düşünüyoruz ama elbette en iyisini yine siz bilirsiniz. Benim sevgilin bu espriden anlamaz diyorsanız o halde hemen bunu es geçin ve sizler için farklı olarak sunduğumuz erkek sevgiliye yılbaşı sürprizine bir göz atın.

KÜÇÜK NOTLAR İLE DOLU BİR SÜRPRİZ KUTUSU

erkek arkadaşa yılbaşı hediyesi
Kim demiş erkekler böyle süslü püslü kutulardan hoşlanmaz diye. Erkekler emek verilen her hediyeden mutlu olurlar. Bir kadının onu düşünmesi bile onları mutlu etmeye yetecektir diye düşünüyoruz. Bu kez sizlere biraz daha kolay ve maliyeti az olan bir hediyeden bahsedeceğiz. Biz adına erkeğe sürpriz kutu hediyesi olacak tanımlıyoruz ama siz nasıl tanımlarsanız tanımlayın elbette içine çok fazla şey almayan küçük bir kutu çok daha ideal olacaktır. Birçok kırtasiye ürünleri satan yerlerde bu kutulardan rahatlıkla bulabilirsiniz.

Malzemeler

  • Orta boy hediye kutusu
  • Renkli kağıtlar
  • Küçük fiyonklar
  • Gül yaprakları
  • Bir iki sevdiği çikolata

Yapılışı
Her Güne 365 Adet Aşk Mesajı Kutusu
fiyat
Kutuyu seçerken öyle cicili biçili bir şey olmamasına dikkat ediniz. Daha sade ve sevdiği bir temayı içeren kutunun olması daha hoş olacaktır. Küçük renkli kağıtları kare şeklinde avucunuzun büyüklüğü kadar kesiniz ve içine ona duyduğunuz duyguları yazınız. Bu onu ilk gördüğünüz anda ki duygularınız ya da ona kızgın olduğunuz anda ki duygularınız olabilir. Bazılarına beklentilerinizi, bazılarına onu anlatan özelliklerini yani kısaca onun okumaktan keyif aldığı konuları bu renkli kağıtlara yazarak rulo haline getiriniz. Küçük kurdele ile bağlayarak açılmasını engelleyiniz ve kutuya koyunuz. Kutunun alabildiği kadar yapabilirsiniz. Hatta ne kadar fazla olursa keyfi o denli daha fazla olacaktır. İçine biraz renk katmak için çiçek yaprakları katabilirsiniz. Erkek için bu çok abartı diyorsanız çakıl taşı ya da kum da koyabilirsiniz. Amaç biraz romantik bir hava yaratmak o kadar. Son olarak ise bunu okuyan sevgiliniz ağzı tatlansın öyle değil mi? Bir ya da iki tane küçük çikolata atmanız yeterli olacaktır. 

EL YAPIMI AŞK KAVANOZU

Biraz yetenekli bir ele sahip iseniz o halde sevgilinize baş ucunda tutması için yapıp verebileceğiniz el yağımı aşk kavanozu yapabilirsiniz. Bir gece lambası olarak da kullanılabilecek bu süslü kavanoz oldukça şık ve bizce erkeğe yapılabilecek yılbaşı sürprizleri arasında yerini alıyor.

Malzemeler

  • Bir adet büyük kavanoz
  • Bir adet beyaz sim
  • Bir adet yapıştırıcı prit
  • Bir adet küçük yuvarlak mum

Bir adet sevdiğiniz bir sticker ya da bir yerden görüp beğendiğiniz bir erkek kadın yani aşkı anlatan figür olabilir. Kapağını süslemek için bir çiçekler ya da bir kurdele...
aşk dolu kavanoz
fiyat

Yapılışı:

İlk olarak kavanozu iyice kurutunuz ve tüm içine prit ile yapıştırıcı sürünüz. Hemen zaman kaybetmeden içine bir miktar simi koyunuz ve çalkalamaya başlayınız. Sizler çalkalandıkça kavanozun her tarafını simler ile kaplı olacak. Dış kısmına ise beğendiğiniz sticker yapıştırması yaparak süsleyebilirsiniz. Kavanozun kapağını ortasına geniş bir delik açınız aksi halde mumu yakıp kapağını kapattığınız zaman hava almadığı için mum hemen sönecektir. Sonrasında ise kapağın etrafını istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Kullanılmak istediğinde geceleri içine mumu koyarak yakıyor olacaksınız ve mumum etkisi ile ortaya harika bir manzara çıkıyor olacak. İçi pırıl pırıl parlarken dış kısmına vuran mum ışıkları yapıştırdığınız görseli daha fazla ön plana çıkarıyor olacak. Bu alternatif satın almaya bir şey bulamayan ya da gücü yetmeyenler için harika bir tercih olacak. sevgiliye el emeği yılbaşı hediyesi ne olabilir diye düşünmekten sizi kurtarıyor olacak. 


KOMİK KARİKATÜRLER VE KARTPOSTALLAR
yılbaşı hediyeleri
fiyat
Erkekler çok daha basit ama keyifli şeylerden hoşlanır ve bunu hepimiz biliriz. Ona güzel ve farklı karikatür şeklinde görsel hazırlayabilirsiniz. Birbirinden güzel çizgi romanlar ile de güzel bir yeni yıl hediyesi oluşturabilirsiniz. Bunları tek tek kalın kağıda bastırabilir ya da hazır olarak satılan bu çizgi roman ya da kartpostallardan satın alabilirsiniz. özellikle sizi anlatan görsel ve yazılı olanları çok daha hoş olabilir. Örneğin bir kazak ya da hırka gibi klasik bir hediye almak istiyorsanız yanına bunun gibi notları ve görselleri iliştirerek daha özgün ev daha farklı bir hediye haline getirebilirsiniz. 
Erkeğe Alınabilecek Yılbaşı Hediyesi
Dilerseniz ona güzel bir ajanda hediye edebilir ve her ay sayfasına bu görsellerden iliştirebilirsiniz. Kartpostal olarak alacağınız bu resimli kartların arkasına duygularınızı ve düşüncelerinizi de yazabilirsiniz. Hem yıl içinde sürekli olarak sizin aldığınız bir hediyeyi kullanıyor olacak hem de farklı ve özel bir hediye ile karşılaşmış olacaktır. Hatta öğrenciler için oldukça keyifli bir yeni yıl hediyesi olacaktır. öğrenci erkeğe yapılabilecek yılbaşı sürprizleri arasında oldukça ilgi çekecektir. Yıl içinde tüm notlarını bu sizin hazırladığınız keyifli ajandaya tutabilir. Böylelikle her an onunla olmuş olacak ve ona her dakika kendinizi hatırlatmış olacaksınız. Hatta zaman zaman ajandayı gördükçe ona sayfaların içine okuması için notlarda bırakabilirsiniz. Böylelikle sizlerden gelen bitmeyen bir sürpriz ile karşılamış olacak.

KİŞİYE ÖZEL BARDAK HEDİYELERİ

sevgili kupası
fiyat
Özellikle erkekler onlara hitap eden hediyelere çok daha fazla sevinirler. Örneğin sevgiliniz içecek seviyorsa rahatlıkla bu bardaklarına yaptırabilirsiniz. İsim yazılan bardak tasarımları ya da kısa bir sözün yazılacağı bir bardak erkek için oldukça hoş bir anı olacaktır. Örneğin 6 adet takım olarak alabilir ve hepsine farklı şeyler yazdırabilirsiniz. Özellikle onun en çok kullandığı sözler ya da onu anlatan sözler olması hediyeyi çok daha özel yapıyor olacaktır. Dilerseniz bardakların üzerine sadece isimlerinizi de yazdırabilirsiniz. Bunun için biraz erken davranmanız ve siparişinizi vermeniz daha doğru olacaktır. Eğer erkek sevgiliye yılbaşı sürprizi konusunda kararsız iseniz bizce özel bardak tasarımları doğru tercih olabilir. Klasik olan yazılı kartpostal ya da yazılı günlük yerine, yazılı bardaklar çok daha farklı bir hediye olacak. Üstelik fiyat olarak da çok abartı sanmayın. İsterseniz şarap bardakları üzerine de isminizi yazdırabilirsiniz.


ÖZEL SETLER

fiyat
Yine aynı şekilde bir diğer erkek arkadaşa yılbaşı sürprizinin başında onun için özel olarak yaptıracağınız viski sürahi ve bardak setleri olabilir. Kristal ya da camlardan yapılan bu bardak setleri onların çok hoşuna gidiyor olacak. Özellikle bu hediye yeni yıl için oldukça uygun bir seçenek olacaktır. Çok kolaylıkla yaptırabileceğiniz bu barda seti için özelikle kristal olmasını istiyorsanız yüklü bir parayı gözden çıkarmanız gerekecek. Gerek sürahiye isim yazdırma gerekse bardaklara isim yazdırma gibi şansınız oluyor. Aynı zamanda tanışma yıl dönümünüzde ya da sevdiğiniz sözleri de yazdırabilirsiniz. Genelde sadece kişinin ismini kazılarak hediye dilen viski setleri erkeklerin oldukça hoşuna gidiyor olacak diye düşünüyoruz.
erkeğe yılbaşı hediyesi
fiyat
Bu özel kişiye özel viski setlerini ise kendi kutularında rahatlıkla hediye edebilirsiniz genellikle bu ürünler bir kutu içinde gönderiliyor. Sizlerde buna ek olarak küçük bir mektup ekleyerek ya da duygularınızı direk ileterek sevgilinize teslim edebilirsiniz. Hem odasının en güzel yerinde sergilenecek hem de aynı zaman da koleksiyonuna bir katkı yapmış olacaksınız. Yani kısaca beğeneceği ve oldukça ince bulacağı bir hediye oluyor olacak. Tabi bu hediye alkol seven bir erkek için doğru tercih olacaktır. Aksi halde değil mutluluk daha çok ilişkinin sorgulanmasına bile gerek olabilir. Siz erkek arkadaşınızı zaten az çok tanırsınız ve buna göre hediye alternatifinizi yapabilirsiniz. Bizler sadece sizlere fikir verdik. Gerisi size kalmış. Ona hitap eden, onu mutlu edecek en güzel hediyeyi yeni yıl hediyesi olarak verebilirsiniz. Aslında erkeğe yapılabilecek yılbaşı sürprizleri sizi ilk adımda çok korkutuyor olsa da sevgilinizin zevklerini bildikten sonra ve nelerden hoşlandığını az çok tahmin ettikten sonra hiç de zor olmasa gerek.

Yorum Yaz

Daha yeni Daha eski